Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2] 3   Dolů
 
Autor Téma: Hledaji se pohodovi Krajani (FFM - Darmstadt)  (Přečteno 240153 krát)
Ondrej M.



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #15 : Březen 05, 2011, 04:14:37 pm »

Nakonec se stejne zase nikdo neozve  Co???
Zaznamenáno
nermin



Karma: -1
Příspěvků: 13


« Odpověď #16 : Červen 07, 2011, 08:02:37 pm »

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, v srpnu jedu na jazykovej pobyt do Frankfurtu "sprachcaffe", zda máte někdo zkušenost s touto školou, jak to probíhá, popřípadě kam zajít na dobré jídlo a na dobré pivko :-)) děkuji předem za odpovědi.
Zaznamenáno
dejvys



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #17 : Červen 21, 2011, 09:10:32 pm »

Zdravím všechny krajany,
od začátku srpna se pracovně stěhuji do Darmstadtu, tak se tam s vámi rád potkám. Proč píši ale už teď. Zatím jsem ve stádiu hledání ubytování, tak pokud byste někdo hledali spolubydlícího, připadně měli nějaký tip, tak budu rád za jakoukoliv odezvu.

Mějte se a naviděnou v Darmstadtu,
David
Zaznamenáno
nilfert



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #18 : Červen 27, 2011, 08:44:22 pm »

 ;)zdravim vsechny normalni cechoslovaky,jsem v dieburgu..hessen,rad si z nekym pokecam,ale se mnou je to tezky,porad makam a hlavne vecer,ale jeden den v tydnu mam volno,tak se nekdo ozvete nilfert[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
markicello



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #19 : Červen 29, 2011, 09:44:30 am »

Ahojky krajane Úsměv

ja jsem sice ve Wiesbadenu, ale pobyvam casto pracovne v Darmstadtu a ve FFM...

:-)

Marketa

Zaznamenáno
dejvys



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #20 : Srpen 01, 2011, 07:37:08 pm »

Ahoj Čecho-Slováci,
psal jsem tu přibližně před měsícem, že se stěhuji do Darmstadtu od začátku srpna. Měsíc utekl jako voda a už tu sedím u počítače v Německu.

Zatím moc plánů třeba na víkendy nemám, tak se s vámi rád potkám. Rád tu poznám okolí, zajedu na nějaký výlet, třebas i prohlídka do pěkného okolí by nebyla od věci (Frankfurt, případně jinam).
Můžeme taky kdyžtak zajít jen tak posedět, poklábosit nebo zasportovat.

Zkrátka a dobře, pokud byste si chtěli někdy popovídat česky, tak mi napiště na mail: david.kabath[zavináč]yahoo.com . Ono to domlouvání přes tohle fórum je trochu těžkopádné a německý telefon zatím nemám.
Jen teda ve zkratce...je mi 27 a jsem rok post-student. Takže důchodky ještě nenatahuju a raději něco podnikám než sedím doma:)

Tak zatím čau a dejte o sobě vědět,
David

Zaznamenáno
plachkac



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #21 : Srpen 05, 2011, 03:18:22 pm »

Ahoj,

budu ted tri mesice v Darmstadtu. Takze se muzem domluvit a zajit nekam na pivko, at nezapomeneme mluvit cesky Mrknutí. Ve Frankfurtu jsem jeste nebyl, a tam by to taky mohlo byt zajimave a kdyz se nas sejde vic tim lip, ne?

Tomas
Zaznamenáno
Marga



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #22 : Září 06, 2011, 06:23:17 pm »

Ahoj,

ja bydlim ve Frankfurtu a rada neco podniknu s krajany Úsměv

Marga
Zaznamenáno
jp1898



Karma: 0
Příspěvků: 1



« Odpověď #23 : Leden 23, 2012, 06:06:19 pm »

Neviem ci to tu je este Aktualne Smích ale rad by som podnikol nieco s krajanmi Smích

Tiez byvam v Darmtadte ! a vidim ze tu je aj niekto Fanusik SV Darmstadtu 98  ako aj ja !
Zaznamenáno
lades.ml



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #24 : Březen 01, 2012, 09:12:36 pm »

Zdravim a hlasim ze se ted taky placam v Darmstadtu uz par mesicu s prestavkami a dalsi mesic(e) asi budu,takze kdyby chtel nekdo neco podniknout tak napiste  lades.ml(at)email.cz  treba se neco vymysli...ja jsem pro kazdou spatnost...
Pavel (28)
Zaznamenáno
jirkas78



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #25 : Květen 16, 2012, 09:46:00 pm »

všichni jsme dva Češi ve Frankfurtu ve swanheimu tak kdyby jste chtěl někdo něco podniknout napište. Jirka
Zaznamenáno
Mr.Nobody



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #26 : Srpen 05, 2012, 09:20:39 pm »

Zdravim vospolok!

byvam vo Frankfurte a do 30.9.2012 tu budem kvoli mojej stazi. keby chcel niekto na pivco alebo cosi podniknut, tak nevahajte a ozvite sa.

drzte sa!

Martin Úsměv
01573 822 904 1
Zaznamenáno
Katarina81



Karma: 0
Příspěvků: 7



« Odpověď #27 : Srpen 08, 2012, 12:52:23 pm »

Ahojte,

co trebars navrhnut nieco konkretne, trebars v nedelu poobede (12.08.) o 13:00? a vyjst na Frankenstein?
alebo niekde po okoli?
moze byt aj MTB...

pripadne lepsie navrhy?
zaujem? cas?

Katarina
Zaznamenáno
dejvys



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #28 : Srpen 10, 2012, 10:44:34 pm »

Ahoj,
upřesňuji minulý příspěvek - pokud se chcete přidat, v neděli (12.8.) vyrážíme na kolo.
Sraz na konečné U3 (Oberursel-Hohemark) ve 14:00.

Pokud byste se tedy v neděli nudili doma, přidejte se k nám. Jen se možná předem ozvěte, ať se lépe najdeme.

Naviděnou v neděli,
David, Katarina, Pepa
Zaznamenáno
julka07



Karma: 0
Příspěvků: 1



« Odpověď #29 : Srpen 22, 2012, 10:55:49 pm »

Ahojte všetci, som tu nová a bývam kúsok od Darmstadtu-v Muhltal Tratheim ...tiež  by som sa  rada pridala k Vám.pokec, alebo stretko ... ak by ma mohol niekto zoznamit s Darmstadtom budem sa tesit Úsměv
Moj email: jfitosova[zavináč]gmail.com

Zaznamenáno

Julka (-:
Stran: 1 [2] 3   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München