Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Kde muzu skenovat zdarma?  (Přečteno 39891 krát)
nevermind



Karma: 0
Příspěvků: 32



« : Březen 19, 2007, 10:51:04 am »

Ahojte,

nevite kde se da najit scanner (minimalne format A3, kvalitni/rychly s dostetecnym rozlisenim pro kvalitni skenovani fotek), kde bych si mohl sam (a zdarma)  oskenovat nejake me fotograficke knihy a foto magaziny?
V hlavni knihovne (Gasteig) napr. vubec scanner nemaji a o nejakych univerzitnich knihovnach nic tady nevim ...

dik

Daniel
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Březen 19, 2007, 04:48:09 pm »

Hmm, to zni jako "Vi nekdo o hospode, kde dostanu zadarmo najist? Nejlepe svickovou s pekne hustyma brusinkama, zadnou sladkou kasi, ale 100% pekne trpke svedske brusinky."...
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
nevermind



Karma: 0
Příspěvků: 32



« Odpověď #2 : Březen 19, 2007, 04:59:02 pm »

hmm. tak to Tve srovnani je dost mimo misu (na podobne urovni s typky, co povazujou lidi s MP3 prehravaci automaticky za piraty/okradace) ... ale at! klidne bych zaplatil, jde mi spise o ten klid pri praci - chci si to naskenovat sam a ne nejakou prechytralou babkou z copy shopu, ktera mi bude davat lekce o copyrightu..

Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #3 : Březen 19, 2007, 05:23:23 pm »

Čau,

ale no tak, přece se nebudete hádat...

Zkus:
Surf Inn München
v Galeria Kaufhof, Pötschner Str. 5, 80634 München
Telefon: 089/13077-170, Fax: 089/13077-161
http://www.surfinn.com, Email: surfinn[zavináč]pironet.com
Öffnungszeiten: Montag - Freitag: 9:00 - 20:00 Uhr, Samstags: 9:00 - 16:00 Uhr
Preis: 15 Minuten 1 Euro, 30 Minuten 1,50 Euro, 60 Minuten 3 Euro.

nebo
Internet House t[zavináč]ke-In
in der Motorama Ladenstadt
Rosenheimer Landstr. 30, 81669 München
Tel. & Fax 089/44141333
Öffnugnszeiten mo.-Sa. 10-22 Uhr, So. 12-22 Uhr
Preis: Internet 5 Min 0,30 Euro, Drucken 0,10 Euro/Seite, in Farbe 1 Euro/Seite.

nebo
Munich Internet Service Center (MISC24)
Weinstr. 6, 80333 München, Tel.: 089 / 237 12 670,
täglich 24 Stunden geöffnet
www.misc24.de
« Poslední změna: Březen 19, 2007, 05:29:58 pm od David » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #4 : Březen 19, 2007, 05:50:22 pm »

hmm. tak to Tve srovnani je dost mimo misu (na podobne urovni s typky, co povazujou lidi s MP3 prehravaci automaticky za piraty/okradace)
No nevim, neprijde mi ze bych byl rekl, ze jsi zlodej, protoze mas ruce a tema se prece krade...

... ale at! klidne bych zaplatil, jde mi spise o ten klid pri praci - chci si to naskenovat sam a ne nejakou prechytralou babkou z copy shopu, ktera mi bude davat lekce o copyrightu..
To uz je jina, to chapu. :-) Kolem jednoho celkem velkeho copy/print cetra obcas chodim, zkusim se podivat zda maji i samoobsluzny scanner.


Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
nevermind



Karma: 0
Příspěvků: 32



« Odpověď #5 : Březen 26, 2007, 01:39:44 pm »

Ok, diky Davide za info.. Omrknul jsem to: nenchaj me tam skenovat bez casoveho omezeni + ta cena ....- to se mi spis vyplati si koupit ten  A3 skener sam..
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München