Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Vylety v okoli Mnichova / Alpy  (Přečteno 34501 krát)
MagdaD



Karma: 3
Příspěvků: 91



« : Březen 16, 2007, 12:26:00 pm »

Zdravim,

jsem v Mnichove teprve 2 mesice a rada bych travila vikendy trochu aktivne (uzit si cerstveho vzduchu po celem tydnu stravenem v kancelari).

Muzete mi prosim doporucit mista, kam zajit/zajet (bus, vlak), rada bych jela i do Alp na jednodenni vylety.

A pokud by se nasel zkuseny pruvodce, bude vice nez vitan -> PM. Jet sam neni takova sranda.

Diky moc!

Magda
« Poslední změna: Březen 16, 2007, 12:29:00 pm od MagdaD » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Březen 16, 2007, 12:38:10 pm »

Ahoj Magdo,
kamaradi planuji ze pojedou nekam k Alpam v nedeli 18.3., je jich zatim asi 10. Poslu ti pres PM cislo na jednoho organizatora. Ja totiz tuto nedeli nemuzu.
Hezky vikend,
David
Zaznamenáno
namor



Karma: 1
Příspěvků: 36


« Odpověď #2 : Březen 21, 2007, 01:59:31 pm »

ahoj magdo,
moznosti je hromada. ja jezdi na lyze,kolo nebo na tury. podle chuti a casu. az bude lepsi pocasi tak se da urcite neco vymyslet.

zatim Namor
Zaznamenáno
Jarek Krizek



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #3 : Březen 21, 2007, 03:41:56 pm »

Ahoj Magdo

Tak to tu opravdu nejsi prilis dlouho. Ja ovsem taky ne, jsem tu od rijna na stazi u jedne firmy, takze takovy prodlouzeny vylet. Rikal jsem si, ze bych ve zbytku casu, jsem tu do konce kvetna, az bude zase dobre pocasi taky neco obrazil, napr. Zugspitze atd. Tenhle vikend sice cas na vylet nemam, musim psat nejaky clanek, ale jestli bys chtela, muzem kdyztak zait nekam po Mnichove.

Jarek Krizek 
Zaznamenáno
jamka



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #4 : Březen 24, 2007, 09:03:53 am »

Ahoj,
ja som v Mnichove tiez len necele dva mesiace. Som tu na stipendijnom pobyte od Februara a budem tu az do Septembra. Cez tyzden nemam velmi cas, pretoze som zavreta v labaku a preto aj ja by som cez vikend chcela byt na cerstvom vzduchu  Úsměv a pochodit trochu okolie.
Tak by sme mohli niekedy nieco zorganizovat spolu.
Pekny den.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München