Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Další ČS sraz v Berlíně je v sobotu 3. 7. 20°° až .... open end  (Přečteno 31295 krát)
SaCzech



Karma: 8
Příspěvků: 39


Mám rád český humor - inspiruje mě.


« : Červen 27, 2010, 07:35:31 pm »

Zdravím všechny, kdo se zůčastnili minulého srazu v Tempoboxu i ty, kteří by se rádi přidali Úsměv!
Minulého srazu se zůčastnilo asi 10 lidí z Čech a Moravy, bohužel nikdo ze Slovenska. Že by nežili Slováci v Berlíně? Tomu nevěřím Nevím co si myslet/Nerozhodný! Přijďte a veselte se s námi Škleb!

Další ČS sraz se koná v Prenzlbergu v sobotu 3. 7. 2010 v baru TOMSKY ve Winsstraße 61, ve 20:00 hod.
Vzhledem k téměř komornímu prostředí baru Tomsky prosím zájemce o krátkou zprávu přez Skype nebo email aby bylo možné zajistit popř. rozšířit dostatečný počet míst k sezení Šok. Prozatím je rezervováno 10 míst, ale už 7 lidí předběžně potvrdilo účast. V případě nečekaně vysoké účasti by se mohlo stát, že nebude kam si sednout Hněv!

eMail: SaCzech[zavináč]googlemail.com
Skype: SaCzech


* Tomsky.jpg (42.73 KB, 448x336 - prohlédnuto 1111 krát.)
« Poslední změna: Červen 27, 2010, 07:46:48 pm od SaCzech » Zaznamenáno

Email: saczech[zavináč]googlemail.com | Skype: SaCzech | Facebook: Sa Czech
Arthas
Host
« Odpověď #1 : Červenec 02, 2010, 03:23:59 pm »

Tak se mnou počítej taky  Úsměv
Zaznamenáno
SaCzech



Karma: 8
Příspěvků: 39


Mám rád český humor - inspiruje mě.


« Odpověď #2 : Červenec 02, 2010, 05:17:06 pm »

Prima! Davam ti rezervacku na zidli Úsměv
Zaznamenáno

Email: saczech[zavináč]googlemail.com | Skype: SaCzech | Facebook: Sa Czech
Arthas
Host
« Odpověď #3 : Červenec 03, 2010, 03:14:09 pm »

Tak jsem se radoval brzo. Bolí mě pekelně hlava, ani z fotbalu moc nemám, takže dnes bohužel nepříjdu ...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München