Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: seznameni....hledam pritele..  (Přečteno 59185 krát)
emilia27



Karma: 1
Příspěvků: 4


« : Květen 05, 2010, 07:49:58 am »

ahojky,ziju par let v Mnichove s mou malou dcerkou,je mi 27 let a bydlim v Nord-west Mnichova. Rada bych poznala nejakeho mileho kluka,kterej ma rad deti a s kterym by se dalo pokecat a neco s nama podniknout,jsem na malou sama,,,, doufam,ze se mi nekdo ozve..preji pekny den..
Zaznamenáno
Stringer



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #1 : Květen 05, 2010, 10:20:24 pm »

Ahoj Emilko,
proč sama? Já jsem v Německu 2 roky ale od Mnichova trochu z ruky pokud by ti to nevadilo. Jsem rozvedeny 39-181 a rodinna mi chybí. Bydlím v Kolíně pošlu ti fotku jestli chceš. Mám tady super práci a jinak musím říct že se mi tady líbí i když to ze začátku to tak nebylo. Mám rád sporty, kolo, lyže, plavání, brusle, rád cestuji po světě a obevuji nepoznané. Přeji ti také hezký večer - den.
Tonda
Zaznamenáno
miskin



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Květen 06, 2010, 08:42:41 pm »



    Možno, že nehľadám to čoty, ale skús zavolať, bývam v juhozapadnej časti Mníchova
  Peter 015205607312
Zaznamenáno
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« Odpověď #3 : Květen 07, 2010, 09:59:38 pm »

Ja teda se nehlasim k seznameni, jen bych ti chtela doporucit zucastnit se nektere z akci, ktere se tu publikuji. At uz je to nedelni bowling nebo ruzna grilovani ci posezeni po hospudkach.
Techto akci ze pravidelne ucastni vykvet svobodnych mladencu a je rozhodne z ceho vybirat. :-).
Jsou to hosi hodni, vtipni, vetsina se slusnym vychovanim a nekteri jiz zajisteni :-).

Nebyla bys prvni, kdo se prave temto akcim vdeci za partnera. Odolnost na deti se da krasne otestovat treba prave na nejakem tom grilovani :-). A pry prvnim vyslapu do hor uvidis, ktery strejda se prvni nabidne ze tve male ponese :-D
« Poslední změna: Květen 07, 2010, 10:02:11 pm od Macouch » Zaznamenáno
Janba



Karma: 1
Příspěvků: 14



« Odpověď #4 : Květen 19, 2010, 02:40:46 am »

Ahoj emilio.

ja jsem ted rok a pul v mnichove a ad bych sem se vic od tebe dosvedel.
trebe se muzeme sejit na kaficko?

Jan
Zaznamenáno
Ricolla
Host
« Odpověď #5 : Srpen 18, 2010, 08:37:47 pm »

Ahoj Kamilo ted jsem narazil na tvuj vzkaz a mam moc velky zajem se seznamit.Je mi 28 let a jmenuji se Lada a ziji v Puchheim a mam taky dite tady.Julince ted budou 4 roky.Mas chut se seznamit?Ja jsem bez pritelkyne.Prosimpokud mas zajem odepis mi na Beckmann2010[zavináč]yahoo.de a nebo na skypu Beckmann2009

moc nas potesi kdyz se ozves
Zaznamenáno
martin2561



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #6 : Září 29, 2010, 04:18:40 pm »

ahojky,ziju par let v Mnichove s mou malou dcerkou,je mi 27 let a bydlim v Nord-west Mnichova. Rada bych poznala nejakeho mileho kluka,kterej ma rad deti a s kterym by se dalo pokecat a neco s nama podniknout,jsem na malou sama,,,, doufam,ze se mi nekdo ozve..preji pekny den..

Ahoj Emilia,

ja pridem do Augsburgu na budouci tyden, to je blizko Mnichova. Deti mam rad. Rad by som ta spoznal. Moj telefon je 015226592385.

Cau, Martin
Zaznamenáno

Z Bratislavy
Micky
Host
« Odpověď #7 : Říjen 05, 2010, 06:18:41 pm »

Ahoj kočko,jsem v Mnichově a rad tě poznám.Mam podobný problem jako ty!
Videl jsem že ti napsalo dost chlapu,tak jestli už máš vybrano tak dej prosím vědět.Díky Mrknutí
Zaznamenáno
Micky



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #8 : Říjen 11, 2010, 04:14:42 pm »

Ahoj mamčo,neodpověděla jsi mi tak to beru jako za uzavřenou věc,pročpak se nesejít na kafíčko.
Nechci tě lámat.Hezký zbytek dne.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München