Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Badminton - hladam protihracov (zeny, muzi, deti, starci ...)  (Přečteno 59863 krát)
TomBass
hladam pohodovych ludi na sport, hudbu, travenie volneho casu



Karma: 0
Příspěvků: 22



« : Leden 06, 2010, 11:08:36 am »

Ahojte,

rad by som chodieval pravidelnejsie hravat badminton a hladam ludi, ktori vedia trafit kosik, ale zase nie su prilis dobri, aby sa nenudili pri hre proti mne Úsměv

dajte mi vediet tu na fore alebo cez mail: hudba_zivot[zavináč]yahoo.co.uk

Vdaka vopred.

see ya!

Tom
Zaznamenáno

sine ira et studio, Tom
beky



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #1 : Leden 08, 2010, 09:20:17 pm »

Ahoj, tak to já bych si aj zahrál.. Nejsem žádnej profík, ale pálkou se trefím, takže bych mohl splňovat požadavky :-)
Zaznamenáno
DavidCZ



Karma: 0
Příspěvků: 5



« Odpověď #2 : Leden 09, 2010, 10:46:15 am »

Ahoj, taky bych si šel rád "zapinkat" :-) ale odkud jsi? David
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Leden 09, 2010, 10:45:40 pm »

rad by som chodieval pravidelnejsie hravat badminton a hladam ludi, ktori vedia trafit kosik, ale zase nie su prilis dobri, aby sa nenudili pri hre proti mne Úsměv

To vypada, ze hledas mne Úsměv nejake dva rocky uz jsem nehral a docela bych to zase zkusil.
Bydlim v Giesingu, hravali jsme vzdycky v Zielstattstraße
http://www.sports4you.org/index.php?vdn=zielstattstrasze.3&nin=zielstattstrasze
resp. ceny zde
http://www.sports4you.org/index.php?di=badminton.3&ddi=preise.1
ale klidne to muzeme zkusit i jinde. Tady je u badmintonu i italska restaurace s velmi prijemnym personalem a posledni dobou sice mensi, ale porad dobrou pizzou Úsměv
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Thomasek



Karma: 16
Příspěvků: 157



« Odpověď #4 : Leden 10, 2010, 10:38:01 am »

ja bych se taky pridal, nezkusime nekdy pristi tyden dva na dva, pripadne paty hrac na stridani? Vzali bychom kurt na hodku a pul, klidne i na dve...

co vy na to? Potreboval bych se po vanocich trosku probehnout...


Tomas
Zaznamenáno
TomBass
hladam pohodovych ludi na sport, hudbu, travenie volneho casu



Karma: 0
Příspěvků: 22



« Odpověď #5 : Leden 10, 2010, 11:52:12 am »

Ahojte,

vdaka moc za ohlasy ... je super, ze napisalo tolko vela ludi a prave, aby si zahral kazdy, nemusi predsa kazdy ist hrat so mnou ...

suhlasim s navrhom Tomasa, ze by sme si bookli bud spolocny kurt alebo pripadne dva kurty sucasne na hodinu a vystriedali protihracov trebars po 20 minutach, aby si kazdy zahral s viacerymi (teda ak by sme boli styria, tak si zahra kazdy s kazdym) a potom si moze povedat, kto mu vyhovuje ako protihrac viacej ...

ja by som bol tiez za tie kurty, co navrhol kleena, tiez uz som tam hral a jedol Úsměv je to podla mna velmi dobre spravene sportove centrum...

ja cez tyzden (Po-Pi) pracujem do 17ej, cize stiham na 18tu najskor .. je mi jedno, ktory den by sme hrali (okrem pondelka, kedy skusame zvacsa vecer s kapelou) .. ak by ste mali cas v stredu alebo stvrtok, ideal ..


moje tel. cislo je 0176 810 204 60 ...


sportu zdar! Smích

see ya!

Tom
Zaznamenáno

sine ira et studio, Tom
beky



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #6 : Leden 10, 2010, 09:31:52 pm »

To vypadá dobře.. jen den a čas, a když to jen trochu půjde, sem jenom pro :-)
Zaznamenáno
maznica



Karma: 2
Příspěvků: 46



« Odpověď #7 : Leden 11, 2010, 07:19:13 pm »

Caute,
ja bych si taky sel nekdy zahrat...
Zaznamenáno
TomBass
hladam pohodovych ludi na sport, hudbu, travenie volneho casu



Karma: 0
Příspěvků: 22



« Odpověď #8 : Leden 12, 2010, 08:19:39 am »

Ahojte,

ja navrhujem stredu alebo stvrtok vo vecernych hodinach po 18ej (t.j. moze byt aj o 19ej, 20ej atd.).

Dajte mi vediet, kto by mal cas, nech mozem zarezervovat kurt.

Tom
Zaznamenáno

sine ira et studio, Tom
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #9 : Duben 14, 2015, 11:56:56 pm »

Škoda, je táto debata je už stará ...
Badminton milujem a vždy si ho rada zahrám ...

(Čo už, vďaka mojej malej "nehode" si aj tak asi chvílenku ešte počkám, kým budem môcť behať za akoukoľvek loptičkou, takže by som sa tak či tak nemohla pridať.)
« Poslední změna: Duben 15, 2015, 02:52:43 am od jahoda2010 » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München