Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: bavorskoceske prihranici  (Přečteno 102941 krát)
vafle



Karma: -2
Příspěvků: 28


« : Červen 19, 2009, 08:03:56 pm »

hledam spriznene duse po cele hranicni care od hofu pres tirschenreuth, weiden,cham, kötzing a tak. najde se nekdo?je tu spousta cechu, ale moc nekomunikuji. rada bych neco podnikala,ale chybi spolecna platforma.Ne vsichni bydli v cechach, dost jich bydli v nemecku.Akce v mnichove jsou pro mne moc daleko a setkani v regensburgu je sice mozne,ale preci jen trochu z ruky.
Zaznamenáno
b.jakubicka



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Červen 25, 2009, 10:31:30 am »

Ciao Ja som Brano a som teraz vo Weidene... Cechov a Slovakov je tu dost Úsměv
Zaznamenáno
Tom17



Karma: 2
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Srpen 18, 2009, 08:11:45 am »

Ahoj, Bodenmais. Je tu par Cechu, co tu ma byt a jsou tu pres prazdniny, v zime, o vikendech.
Zaznamenáno
Castorko
Host
« Odpověď #3 : Září 16, 2009, 09:38:41 am »

Ahojte, zdravi Jana zo Schönsee Úsměv povodne zo Slovenska, pridala by som sa Úsměv
caute
Zaznamenáno
sukuba



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #4 : Září 17, 2009, 04:52:17 pm »

Ahoj, po letech stravenych v Regensburgu jsem se prestehovala do Neustadtu/Waldnaab, nedaleko Weidenu. Vsichni moji kamaradi jsou spise v Regensburgu nebo v Hornim Bavorsku. Takze tu take hledam zpriznene duse, se kterymi bych mohla obcas pokecat u vinka, pivka nebo kafe. Ozvete se, budu se tesit.
Zaznamenáno
vafle



Karma: -2
Příspěvků: 28


« Odpověď #5 : Prosinec 07, 2009, 02:31:07 pm »

To jsem rada za odezvy,
rada se sejdu s Janou, do Schönsee to mam 18 km, napis kdy se ti to hodi, ja muzu vecer nebo pak o vikendech.
U Neustadtu pracuju, takze se taky rada sejdu, spise v podvecer na kafe a muzeme probrat trosku zivot.
Zaznamenáno
veifi



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #6 : Prosinec 26, 2010, 12:03:45 pm »

ahoj muzes mi prosím pomoci?Co?????
Zaznamenáno
Raduljenka



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #7 : Leden 02, 2011, 11:55:22 pm »

Pracuje někdo přímo v Hofu?
Zaznamenáno
Ines



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #8 : Duben 19, 2011, 07:11:33 pm »

Ahojky, bydlím v Eslarnu a hledám tady nějaké známé  Úsměv ... jak dlouho už tu jsi?
Zaznamenáno
lemarti



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #9 : Duben 20, 2011, 05:16:52 pm »

Čaute jsem z Oberviechtach někdo z okolí?tady je nouze o čechy a slováky Pláč Pláč
Zaznamenáno
JariS.



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #10 : Duben 20, 2011, 07:11:35 pm »

Ahojte a nekdo z Regen, Zwiesel?? Je tu vetsina postarsich, jenze ja hledam nekoho, kdo by jezdil na parby  Škleb
Zaznamenáno
zuzana1127



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #11 : Únor 11, 2012, 04:13:01 pm »

Ahojte tu je Zuzana zo Schonse, inak Slovensko.Možem sa pridať?
Zaznamenáno
p.e.trus.k.a



Karma: 0
Příspěvků: 5


Ahoj,ziju v Regensburgu.Budu rada za nove kontakty


« Odpověď #12 : Březen 01, 2012, 07:01:29 pm »

A nenašel by se někdo z Regensburgu? Úsměv
Zaznamenáno
zzz09



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #13 : Březen 04, 2012, 04:56:42 pm »

Hledame zajimave lidicky v okoli Weiden, Neustadt atd. Bydlime ve Waldthurn. Jsme fajn mlady lidi a radi podnikame zajimave veci, radi cestujeme. Jestli chcete nekdo zajit na pokec, muzete mi pisnout na muj mailik zzz09[zavináč]seznam.cz. Natalie
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #14 : Září 22, 2012, 07:58:08 pm »

Ahoj, odkou přesně jsi? Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München