Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Krajane v Garmisch - Partenkirchen  (Přečteno 30174 krát)
Jarda 077



Karma: 0
Příspěvků: 13



« : Červen 11, 2009, 12:01:28 am »

Zdravim vsechny krajany, kteri pracuji a ziji v GARMISCH - PARTENKIRCHEN a okoli  Škleb Škleb Škleb

Kazdopadne pokud jsem nekdo mrknete, tak se ozvete.
« Poslední změna: Červen 11, 2009, 02:24:14 am od David » Zaznamenáno
Jarda 077



Karma: 0
Příspěvků: 13



« Odpověď #1 : Červen 20, 2009, 11:57:02 pm »

Vazeni pratele, vice jak po tydnu tady neregistruju zadnou reakci na moji prvotni vyzvu.

Tak se pravdepodobne budu muset situovat na München.  Úsměv Úsměv Úsměv

Apropo Davide, znas nejake kuchare a cisniky v Mnichove? Kdybys mel tip na JOB, ja uz bych se pak samozrejme ukazal jak jinak, nez osobne  Úsměv
Vcera jsem se ptal sefa, jestli mi prida a zacly vymluvy tipu, ze ma dluhy, provoz moc stoji ikdyz je majitelem rodinneho hotelu jiz treti generaci. Tak jsem mu alespon podekoval za odpoved  Škleb

Tak vas alespon vsechny zdravim, kteri tu zabrousite pohledem.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München