Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nejlepsi pravidelna doprava Praha-Viden  (Přečteno 100321 krát)
kosicanka



Karma: 0
Příspěvků: 8


« : Březen 30, 2009, 08:28:08 am »

Ahoj,
za nekolik tydnu se chystam prestehovat z Prahy do Vidne a rada bych se zeptala na Vase zkusenosti ohledne pravidelne dopravy Prah-Viden. Chtela bych do Prahy dojizdet cca 3-4x mesicne a nevim, co je nejlepsi.

1. mne osobne vyhovuje nejvice auto (ktere vlastnim), ale cestovat sama 4 hodiny tam a zpet se mi moc nechce a taky to neni uplne nejlevnejsi Úsměv

2. vlak mi prijde nejpohodlnejsi, ale take nejdrazsi - jake mate zkusenosti s cenou za vlak (s nejakymi slevami a pod.)?

3. autobus mi prijde jako nejmene pohodlny, ale zato nejlevnejsi (os student agency za 330 s ISICem)

Pripadne cestujete take nekdo pravidelne Praha-Viden, abych mela spolucestovatele a nenudila se (ci uz v aute, vlaku nebo autobuse)? Mrknutí

Predem diky moc za jakekoliv informace!!!

D.
Zaznamenáno
Hanculinka



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #1 : Březen 30, 2009, 04:21:37 pm »

Ahojky, ja jezdim tedka na trase praha-viden studentem, ale kdybys jezdila autem tak se rada pridam. Kdy se sem planujes prestehovat?
Zaznamenáno
kosicanka



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #2 : Březen 30, 2009, 04:31:15 pm »

Tak to jsou super zpravy Úsměv  Jak casto jezdis domu (do Prahy?) a jak dlouho to busem trva? Nicmene kdyby jsme byly alespon dve, tak bych jezdila autem, prijde mi to pohodlnejsi a rychlejsi.

Pristehovat se planuji 1.6., ale pravdepodobne pojedu do Vidne driv. Presne budu vedet az za par dnu...
Zaznamenáno
Hanculinka



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #3 : Březen 30, 2009, 05:12:26 pm »

Ahojky, no ja jezdim pres Prahu, z Prahy jedu jeste 3 hodky smerem na zapad. Jinak budu jezdit tak 2 krat do mesice, ale jeste nevim jak dlouho tady ve Vidni budu. Busem to trva do vidne tak 5 hodin z Prahy.
Zaznamenáno
modroocko



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #4 : Duben 23, 2009, 06:42:10 pm »

Ahojky,
pokud bys jezdila pres Brno, tak ja bych se treba taky pridala Úsměv
modroocko
Zaznamenáno
kosicanka



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #5 : Duben 29, 2009, 12:42:15 pm »

Chtela jsem jezdit pres Jihlavu, ale pokud se pridas, tak to muzeme vzit i pres Brno Úsměv
Zaznamenáno
Hanculinka



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #6 : Květen 04, 2009, 04:50:26 pm »

Ahojky,
tak jak jsi se rozhodla, budes jezdit autikem, pokud jo, tak se mnou pocitej.
Zaznamenáno
kosicanka



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #7 : Květen 07, 2009, 06:54:12 am »

Ahoj,

jasne, pocitam s tim, ze budu jezdit autem, ze vsech moznosti mi to prijde nejlepsi, vlakem je to rychly, ale strasne drahy a autobus je zas na pet a pul hodiny, au  Šok

Takze urcite budu jezdit, zatim to vypada na 3 vikendy do mesice. Jeste jsme se bavily s modroockem, takze by jsme jezdily pres Brno (coz neni moc zajizdka a aspon pak pojedeme vic po dalnici Úsměv ). Jak to vypada s tvym planem odjezdu? Kdy bys chtela odjizdet z Vidne (patek odpoledne? jaka asi hodina?) a pak zpatky (nedele vecer nebo pondeli rano? jaka hodina?)?

Mne je to asi tak nejak jedno, takze se vam holky prizpusobim Úsměv  Ja zadne veci vozit nebudu, takze kufr bude prazdny a pri trech lidech to bude i pohodlne Úsměv)  A budeme doufat, ze nam ceny benzinu chvilku vydrzi na teto urovni...  Škleb

D.
Zaznamenáno
Hanculinka



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #8 : Květen 07, 2009, 10:02:51 am »

Ahojky, treba pristi tyden jedu ve ctvrtek rano do cech, ale to tu asi nejsi, no pokud bych jezdila tak v patek na vecer a zpet v nedeli z prahy v podvecer ci vecer, ale to bychom se kdyztak jeste domluvili. Pres brno jezdit je v pohode, SA jezdi taky pres brno. A kde tady ve Vidni budes bydlet? Úsměv
Zaznamenáno
kosicanka



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #9 : Květen 12, 2009, 09:38:46 am »

Tak to ve Vidni jeste nejsem Smutek
Mela bych se stehovat az 1.6., takze pak s tim pocitam. Bydlet budu pravdepodobne u Volksoper, o vikendu se tam jdu podivat na byt...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München