Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Ingolstadt - někdo na pokec v okolí?  (Přečteno 99755 krát)
Veronika.M



Karma: 0
Příspěvků: 1



« : Únor 05, 2009, 01:25:36 pm »

Hledam nekoho z Ingolstadtu a blizkeho okoli!!!!!!!!!!!!!  Úsměv
« Poslední změna: Leden 13, 2015, 02:46:51 am od David » Zaznamenáno
jbc.soptik



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #1 : Únor 07, 2009, 12:23:02 pm »

Ahojky Verco,

ja jsem momentalne prestehovany do Wolfsgurgu, ale na nasi firme je cca 7 cechu. Nekteri kluci si obcas privezou manzelky s detmi. pokud mas zajem, reknu jim o tobe pristi tyden a zeptam se, zda maji zajem o kontakt. pokud mas zajem ty, napis mi na mail petr.sabacky[zavináč]virtuellesstudio.de - na www.virtuellesstudio.de najdes take info, kte nase firma lezi.

Petr Sabacky
Zaznamenáno
Jarda 077



Karma: 0
Příspěvků: 13



« Odpověď #2 : Červen 21, 2009, 12:12:47 am »

Ahoj Petre,

uplatni se u vas ve firme vyuceny kuchar-cisnik?  Úsměv Úsměv Úsměv

Posilam pozdrav, v neposledni rade i pro Veroniku.

Jarda
Zaznamenáno
jbondik



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #3 : Červenec 17, 2009, 07:13:35 pm »

ahojky, ja bydlim v ingolstadtu, tak se kdyztak ozvi  Úsměv
jana
Zaznamenáno
luko



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #4 : Březen 14, 2012, 05:33:55 pm »

Ahoj všichni. Měl bych takový dotaz. Moje přítelkyně zde našla práci a chystáme se společně do Ingolstadtu odstěhovat. Proto hledám práci i já. Tady v Čechách jsem měl živnost, jako instalatér a proto mně nevadí na práci používat ruce .) Dá se říct že vážně sháním cokoli. Chtěl bych Vás poprosit, kdokoliv budete vědět o nějakém volném místě, tak prosím dejte vědět. Nečekám že to bude tak jednoduché ale byl bych rád za každou radu nebo doporučení. Úsměv Předem díky. Jinak němčinu zatím ovládám na základní úrovni.
Zaznamenáno
hajo



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #5 : Leden 18, 2014, 08:58:34 am »

Ahojky Do Ingolstadtu.Bydlim kousek od Ingolstadtu.Da nekdo setkani.
Zaznamenáno
slavikova



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #6 : Září 13, 2014, 08:10:18 pm »

Ahoj je tu někdo z Ingolstadtu? Ráda bych s někým zašla na kafe a pokecala česky. Díky Smích
Zaznamenáno
rere



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #7 : Listopad 24, 2014, 10:50:11 pm »

ahojky neviem či toto je správny spôsob zoznmovnie ale tk nemám čas behať po diskotekach či broch,žijem neďaleko ingolstadu tak ak nejaká normálna žena na pokec a možno dakedy aj kavu vo dvojke myslím teda naozaj kávu.... Mrknutí jozef
Zaznamenáno
Kubrt661



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #8 : Leden 10, 2015, 09:19:17 pm »

Ahoj :)ja bydlim kousek od Ingolstadu a rad bych taky nekoho poznal a pokecal v normalnim jazyku Škleb.jestly mas zajem napis Mrknutí
Zaznamenáno
mimka1



Karma: 0
Příspěvků: 13


« Odpověď #9 : Únor 06, 2015, 12:23:11 pm »

Ahojte ludkovia. Tak sa vsetci pekne spojte a pridte k nam. Organizujeme po dlhsej dobe stretnutie Cechov a Slovakov. Kona sa to 21.2.2015 v Petershausen, Sportgäststätte, Moosfeldstr.15. Samozrejme s dobrym jedlom. Drzkova, Svickova... Mate to z Ingolstadtu ma skok. Aj super vlakove spojenie. Tak dajte vediet, keby ste potrebovali blizsie Info. Tel. cislo: 08137/939574

Tesime sa na stretnutie Miriam
Zaznamenáno
dino8



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #10 : Únor 06, 2015, 05:59:56 pm »

Ahoj som z oberstimmu :-)
Zaznamenáno
Marty x



Karma: 0
Příspěvků: 5



« Odpověď #11 : Květen 20, 2015, 09:20:03 pm »

Ahoj, právě jsem tu začal pracovat, rád poznám nějaké krajany a krajanky, také nabízím svezení vždy v pátek odjíždím směr plzeň :-)
Zaznamenáno
franko9887



Karma: 0
Příspěvků: 5



« Odpověď #12 : Květen 25, 2015, 08:44:14 pm »

Zdravím, tiež by som sa rád zoznamil s nejakou krajankou Smích .. Bývam trošku od Ingolstadtu - Neuburg. Takže ak by bol zaujem, stači napísať a možeme vybehnuť na kafíčko.
« Poslední změna: Květen 25, 2015, 08:47:06 pm od franko9887 » Zaznamenáno
Lubos17



Karma: 0
Příspěvků: 7



« Odpověď #13 : Duben 10, 2016, 10:14:12 am »

ahoj ,som blizko Ingolstadtu ,ziadny problem skocit na cafe Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München