Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Jazykové kurzy všetky úrovne - 11 euro za hodinu  (Přečteno 13972 krát)
VierkaCucoriedka



Karma: 0
Příspěvků: 6


« : Duben 27, 2021, 07:43:22 pm »

Haló priatelia,
pozrite si prosím našu stránku:
https://www.nemecke-intenzivne-kurzy.com/
Dovoľte, aby sme sa predstavili, ja Viera pripravujem študentov do úrovne B2, potom pokračuje vo vyučovaní môj muž Werner. Werner pochádza z Bodamského jazera, hovorí zreteľne a spisovnou nemčinou, ale pozná aj dialekty, keby ste potrebovali -:). Naučíme Vás PRAKTICKÚ nemčinu, a predovšetkým sa sústreďujeme na preklad zo SK do DE, pretože to je na cudzom jazyku to najťažšie. Vysvetlíme gramatiku, hlavne časové formy - prítomný, budúci, minulý čas, trpný rod a podmieňovací spôsob, ktoré sa používajú najčastejšie pri konverzácii. Pripravujeme našich študentov na štátne jazykové skúšky, môj muž vyhotovil vlastné podklady na rôzne témy, čo sa týka korešpondencie, telefonátov, rokovaní atď.
Hodina 60-minút stojí 11,00 euro vrátane originálnych nemeckých materiálov a našich vlastných textov s rôznymi témami pre všetky jazykové úrovne, okrem toho pripravujeme materiály ušité ma mieru Vášho zamestnania. Podklady zašleme mailom, plus CD na dropbox.
Dostanete faktúru na firmu alebo na Vaše meno. V zahraničí si môžete faktúru odpísať z daňového priznania.
Študentov učíme už 2 roky skypom a celkom dobre to funguje.

Tento rok v marci sme sa presťahovali do Trinwillershagen v Nemecku.
Náš kontakt: 0049 1512 1037753
Náš kontakt: 00 421 917 223 416


Budeme radi, keď sa ozvete.

Pekný deň
Viera a Werner
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #1 : Duben 27, 2021, 09:57:01 pm »

Pardon ze sa ozyvam trochu mimo temy, ale zhodou okolnosti poznam Trinwillershagen (zili sme ako ako rodina 15 rokov v Rostocku kde sme studovali a pracovali) a vlastne aj cely Mecklenburg-Vorpommern dost podrobne - tak pozdravujem tym smerom a drzim palce v zivote tam, kde si asi velmi vela ludi nevie predstavit zivot ;-) Priroda vo Vorpommern, pobrezie, more aj "Moore" su moje srdcovky ;-)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München