Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 31   Dolů
 
Autor Téma: pravda ohledně kovidu ( corona virus disease 2019 )  (Přečteno 1284762 krát)
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #105 : Březen 14, 2021, 02:26:53 pm »

Ne, nepochopil.

Ty si nepisal že je třeba počkat, ty jsi dělal to samé, co jsi sám kritizoval...

A ukazal a potvrdil to, že v každém národu, v tom českém = příspěvky které jsi nám předkládal, v tom slovenském, ktery tady velmi negativně reprezentuješ ty, v německém a jakémkoli jiném se pár jedinců, takto nemocných, NAJDE....

Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #106 : Březen 14, 2021, 02:37:22 pm »

"Srpen 14, 2020, 06:16:58 am »
   Odpověď

Nicméně... jsi zapoměl zmínit další čísla a to počet mrtvých / na počet obyvatel a taky aktuální počet hospitalizovanych (tedy ve vážném stavu) / na počet obyvatel, když už chceš dal porovnávat... taky by šla zmínit (v takové diskusi) úspěšnost testování a rychlost izolovaní a karanteny a obávám se, že by jsi v jakékoli diskusi mohl tak maximálně (opět) sklopit uši.

Jsi maximálně obratný manipulator"

chces porovat AKTUALNE CISLA ?

tie su zmanipulovane?
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #107 : Březen 14, 2021, 02:42:50 pm »

Jirike - s POROVNAVANIM ze ktory NAROD to robi lepsie/horsie si ZACAL TY, nalistuj si to v teme vedla

"Naprosto neuvěřitelný chování...
A večer pak ve zprávách opuštěná náměstí velkých měst ale co se děje na periferii, nebo městech menších, nikdo do zpráv nedává.....

I tohle patří myslím do rozdílů života v Německu oproti v Česku...... Nebo ?"

ty si si myslel, ze to co sa "deje na periferiich" v Nemecku je nieco strasne a v v Cesku sa to nedeje ...

ale v Cesku sa diali HORSIE veci, kedze cisla su O MOC HORSIE ....


tak co vlasten chces - chces porovnavat alebo nie?

viem, chces porovnavat len vtedy, ked to vychadza pre cechoch lepsie ;-)
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #108 : Březen 14, 2021, 02:56:05 pm »

Ano můžeš jsem vložit citaci, bez doplňování SVÝCH slov, která mění význam cele věty.

Třeba tu poslední, ,,že se to v Česku neděje"

Protože nic takového jsem nikdy neřekl, nenapsal, ani si nemyslel a bylo to tak, jak to v ten moment bylo...

To jsi si prostě teď vymyslel.

Ty meleš svou od Března bez ohledu na čísla, kdy byla jaká.

Já nic nechci, píšu co vidím, cítím, vnímám, potkávám.
A jak nám to ovlivňuje život.
 
Nepsal jsem že je to lepší nebo horší.
Psal jsem o neuvěřitelném chování, které jsem viděl nebo zažil... nebo ?
« Poslední změna: Březen 14, 2021, 02:58:57 pm od JirikE » Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #109 : Březen 14, 2021, 02:58:11 pm »

este z minuleho roku k teme "rousky"

Jirike napisal:
"já jen říkám, že pokud by měla rouška pomoci zachránit byť jen jeden jediný život, tak je to úplná maličkost od každého z nás, to pro toho jednoho udělat...

Ale evidentně je to mnohem víc, na což existuje hned několik nezvratných důkazů....

Tahá se do toho politika a ekonomika, nic víc.
Je mě jasný že nechtějí a proč, oslovit jediného momentálního výrobce, který to teď dokáže jako jediný chrlit dal po miliónech..."

a preco teda tak moc ludi - napr. i v Cechach - to nerobi ?

rousky sa uz chrlia na miliardy, ako vidime, problem to neriesi ...
ludia si totiz mysleli ze "nosit rousky" je RIESENIE problemu ... ale to je len jeden MALY KAMIENOK do MOZAIKY ....
vsetci mozu nosit rousky na 100% - virus sa bude aj tak sirit ... mozno pomalsie, ale bude
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #110 : Březen 14, 2021, 03:00:04 pm »

aaaaa jasne, to ze si upozornoval na ROZDIEL oproti Cesku som si vymyslel hahaha

Naprosto neuvěřitelný chování...
A večer pak ve zprávách opuštěná náměstí velkých měst ale co se děje na periferii, nebo městech menších, nikdo do zpráv nedává.....

I tohle patří myslím do rozdílů života v Německu oproti v Česku...... Nebo ?

---- ano patri to do rozdilu, v Cesku je to OVELA HORSIE hehehe

preto je tam aj OVELA VIAC mrtvych ako v Nemecku ...
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #111 : Březen 14, 2021, 03:07:11 pm »

Jirike - tu si POROVNAVAL Cechy a Nemecko ty - vedla v teme 04.04.2020

"Já osobně proto, že tady žiju a vidím na vlastní oči, co se tady děje a cítím to osobně tak, jako že mě i moji rodinu toto ohrožuje.

Taky proto, že mě to přijde jako pouhá maličkost a vidím v tom jen ,,jiné" důvody a pokud to má efekt tak proč ne ?

Taky jistou neúctu ke staří a k těm lidem, které to kosí nejvíc. Pro vlastní pocit, nebo jiný důvod, řekněme jen ... a ? A to že jich bude ještě víc ?"


takze TY si pisal ze v Nemecku ne NEUCTA "ke stari a tem lidem, ktere to kosi nejvic"

a teda naznacoval si, ze je tam ROZDIEL - v Cechach je ucta ...

a ked je UCTA, tak preco ta, umiera VIAC starych ludi?


Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #112 : Březen 14, 2021, 03:09:22 pm »

Ano, protože v březnu to tak bylo...

A co je na tom špatného ?

V srpnu jsem kritizoval Česko a jejich rozhodnutí...

V ten moment to dělalo Německo chytřeji.

Je na mém názoru něco špatného ?

I v ten moment to tak bylo, nebo ?

A proč něco v Česku dělají a něco naopak nedělají opravdu nevím, i když zprávy sleduju, jsem z Česka víc než 10 let pryč a vím proč jsem odešel.
Taky vím kam jsem šel, proč jsem tam nezůstal a proč jsem teď tady.
Taky vím proč se mě tady líbí a proč jsme tady zapustili kořeny.
Neznamená to však, že je tady vše dokonalé, to není nikde.

Tuto větu / souvěti / píšu tobě osobně po třetí.

Už by jsi to mohl vzít na vědomí... doktore...
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #113 : Březen 14, 2021, 03:13:30 pm »

Ne Rudo. To byla konkrétní odpověď tobě na tvé ,,no a?"

Nepodsouvej mě své domněnky, vlož konkrétní citaci.
Nahoře v pravo je okénko, vložit citaci. Tak nekopiruj půlku věty a vlož to celé, pokud to byla odpověď tobě, nemůžeš to přece otočit a udělá z toho názor Německa, když to byl tvůj vlastni
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #114 : Březen 14, 2021, 03:16:22 pm »

Ano, protože v březnu to tak bylo...

A co je na tom špatného ?



spatneho je to ze ty si zoberies jeden moment ale nechapes, ze objektivne hodnotit mozes az na konci ..
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #115 : Březen 14, 2021, 03:23:59 pm »

Ne, nepochopil.

Ty si nepisal že je třeba počkat, ty jsi dělal to samé, co jsi sám kritizoval...


ale pisal pisal ... mne sa teraz nechce hladat kazdy jeden prispevok kde som ti pisal

tak len jeden priklad:

Marrkus P napisal: "Myslim, ze by uz ta neuveritelna a neopodstatnena hysterie okolo Cornoviru mela skoncit."

Odpověď #1591 : Září 21, 2020, 12:51:07 pm »
   Odpověď
ja som za ... a HLAVNE to obvinovanie inych narodov ako chcu likdvidovat svojich spluobcanov a nadavanie do fasistov ;_)


------------

takze to som pisal


a ked si uz pisal ze v Nemecku je "NEUCTA ke stari a tem lidem, ktere to kosi nejvic"  - ako sa to teda v tejto pandemii prejavilo, ze v Cechach je UCTA ?


rad sa poucim .... sam nedokazem na to mojim postihnutym chorym mozgom prist ...
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #116 : Březen 14, 2021, 03:24:36 pm »

Tak proč to hodnotíš teď (vlastně už  od března) a nenecháš to na závěr ?

Ty jsi negativní od Března, kdy čísla byla úplně jiná.
Ty jsi nezačal jsi se svojí nemocí 1.10. Kdy se stav a poměr v Česku a Německu otočil. Stav který já nikdy nesledoval.
Bylo a je mě těch lidí líto stále, na všech stranách hranic.
I zbytečných úmrtí.

Nechci se nechat vtáhnout do Tvé války s někým z března...

Nevtahuj mě do toho
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #117 : Březen 14, 2021, 03:30:54 pm »

Tak proč to hodnotíš teď (vlastně už  od března) a nenecháš to na závěr ?


pretoze ty si to tiez nenechal na zaver ... a zacal si s hodnotenim kde je to lepsie ...

JA som ale nehodnotil kde je VIAC UCTY k starym ...
len som to pochopil podla teba tak ze VIAC je v CECHACH takze tam bude MENEJ MRTVYCH ...

no a teraz sa ukazalo ze je to presne NAOPAK .... divne
Zaznamenáno
Rudo1



Karma: 1
Příspěvků: 438


« Odpověď #118 : Březen 14, 2021, 03:38:02 pm »

Ne Rudo. To byla konkrétní odpověď tobě na tvé ,,no a?"


no a co ted?

v Cechach bol pocet nakazenych VYSSI ako v Nemecku za poslednych 12 mesiacov
pocet mrtvych tiez

no a ? co s tym urobis ? daj recept ak mas ...
prikazat nosenie ruosek - problem nevyriesilo
zavriet hranice - problem nevyriesilo, nakoniec zase otvorili

prikazy zakazy nariadenia nezabranili tomu, ze v Cechach je vela mrtvych - no a to je  to o com som pisal vlani v marci 2021 ze sa ludia na to musia pripravit - hlavne psychicky -pretoze to tak bude a musime akceptovat ze bude aj vela mrtvych.

ja som mal aj navrh ako tomu zabranit - KAZDY zostane doma ... to ale drviva väcsina ludi (aj v Cechach, aj v Nemecku) nechce realizovat ....


ty mas moznost dat lepsi navrh, ty si lepsi ako ja .... 
Zaznamenáno
JirikE



Karma: 1
Příspěvků: 326


« Odpověď #119 : Březen 14, 2021, 04:02:14 pm »

" dnes to překoná milion nakažených na světě. "

ano, a budu ich desiatky milionov - a?
pri chripke je kolko chorych myslis na svete? 50-100.000 ?

"Za pouhé 3 týdny je jen v Německu téměř 1000 lidí mrtvých, s tím samým násobením a nárůstem... "

ano a bude ich este viac - a?


Tady máš ten příspěvek.
Bylo to vcelku snadné najít.

JSI neuvěřitelný lhář a manipulátor.


JA som ale nehodnotil kde je VIAC UCTY k starym ...
len som to pochopil podla teba tak ze VIAC je v CECHACH takze tam bude MENEJ MRTVYCH ...

Nebyl to žádný můj názor na porovnáváni Česka a Německa, kde je víc úcty, byla to jen odpověď Tobě, na konkrétní příspěvek a na TVOJI osobní úctu / neúctu.

Ty do toho zatahuješ a vymýšlíš si, moje srovnávání Česka a Německa.
Ale tady máš konkrétní důkaz, že to tak není, překrucuješ, manipuluješ a lžeš.

Snažíš se mě postavit mezi Čechy a Slováky se kterýma jsi ,,bojoval" někde jinde, ale já tam nejsem, ani nechci být.

Jsou stejně nemocný jako Ty.
,,Války" ve virtualním světě, na různých chatech...
Misto nějaké diskuse, ironie, parodie, komedie a různé testy.

Já jsem jen napsal, co zažívám a vidím, nic víc.
To ostatní byli jen naprosto zbytečné odpovědi Tobě (moje chyba) protože jsem Tě měl kdysi za někoho jiného (opět - jen a jen moje chyba)
« Poslední změna: Březen 14, 2021, 04:36:12 pm od JirikE » Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 31   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München