Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: ohledne studia  (Přečteno 32708 krát)
Romani



Karma: 0
Příspěvků: 7


« : Říjen 18, 2006, 04:19:03 pm »

ahojte,ja jsem asi uplny trottl,ale jak to je s tim studiem,to jsem fakt nepochytala Co???,asi je to na me moc slozite.Muze mi nekdo polopate vysvetlit,jak to teda je?Co k tomu potrebuju?Nebo aspon,kdy je den otevrenych dveri,nebo kde to mam tady v mnichove zjistit?Dekan za pripadne odpovedi a preji pakny den  Škleb
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Říjen 18, 2006, 04:32:39 pm »

Ahoj,
Docela podrobn? jsem se to snažil napsat v tonto ?lánku
Pokud máš dotaz na nico jiného tak prosím konkrétn?ji.

Jinak k tomu dni otev?ených dve?í, na LMU bude nejbližší v únoru 2007
Pokud ti zajímají jiné uni, zadej do prohlíže?e "Tag der offenen Tür" + jméno uni která t? zajímá (Seznam univerzit najdeš tady)

Poihlášky na letní semestr se ale podávají do konce listopadu, ale taky záleží kdy jsi maturovala a na jaký obor se budeš hlásit, to vše je napsáno v tom elánku.
« Poslední změna: Říjen 18, 2006, 04:34:13 pm od David » Zaznamenáno
Romani



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #2 : Říjen 18, 2006, 04:45:12 pm »

Vis Davide,treba tohle,studovala jsem na Sportovnim gymnaziu a vseobecnem gymnaziu v Cr,takze nepotrebuji nic jineho nez uredne overenou a do nemciny prelozenou kopii maturitniho vysvedceni?Kde to tady v mnichove muzu udelat?A taky,jakou jazykovou zkousku potrebuji na LMU test dsh nebo i zentral mittelstufe prüfung? Co???
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #3 : Říjen 18, 2006, 05:59:32 pm »

Poelozenou notáosky ovioenou kopii zaneseš na Zeugnisanerkennungsstelle (Pündterplatz 5), tam jim zdilíš na jakou uni a jaký obor se chces p?ihlásit. Bud to nechej ov??it a p?eložit v CR, nebo zajdi ov??it kopii na Generální konzulát ?eské republiky v Mnichov? - Libellenstr.1, 80939 München - Freimann tam se jich zeptej jestli by ti nedoporu?ili nijakého p?ekladatele, pop?. najdeš tady
Pot?ebuješ minimáln? DSH (podobné jako to ZMP) nebo KDS
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München