Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: 18.11.2019 -19:30 - Spojeni hudbou - koncert Marcely Březinové  (Přečteno 22772 krát)
SVU Mnichov



Karma: 3
Příspěvků: 120



« : Listopad 08, 2019, 01:53:35 am »

SVU – Československá společnost pro vědy a umění v Německu
a
SKV Sokol München

zvou u příležitosti 30. výročí sametové revoluce
na hudební symposion


SPOJENI HUDBOU

Blues a rock v podání zpěvačky
Marcely Březinové
a klavíristy
Petra Ožany

pondělí, 18. listopadu 2019, 19.30 hod.
Einstein Kultur, Einsteinstr. 42, München


MARCELA BŘEZINOVÁ je se svým nezaměnitelným vitálním hlasem již bezmála čtyřicet let stálicí na poli české populární hudby. Je spoluzakladatelkou kapely OK Band, spolupracuje a spolupracovala s četnými významnými osobnostmi hudební scény, kupř. se skladatelem Karlem Svobodou. Vede Oddělení populárního zpěvu a vyučuje interpretaci na Mezinárodní konzervatoři Praha. www.marcelabrezinova.cz

Vstup volný

Kontakt: svu-brd-media[zavináč]gmx.de
  
Prosíme o laskavé povšimnutí našich internetových stránek
www.svu2000.org/nemecko
 
Za příspěvky na naši činnost děkujeme předem.
Bankovní spojení: SVU Deutschland,
Postbank München, IBAN: DE 09700100800299410803

* Marcela Brezinova-ofic.pozv.-18.11.2019.pdf (158.41 KB - staženo 119 krát.)
« Poslední změna: Listopad 08, 2019, 02:19:50 am od SVU Mnichov » Zaznamenáno
buchentown



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #1 : Listopad 09, 2019, 08:22:45 pm »

Ja bych sla rada ale nechce se mi jit sama. Sel by nekdo se mnou? Je mi 46 a nehledam seznameni ve smyslu seznamky, jen si s krajanem(kou) udelat hezky vecer s dobrou hudbou.  Úsměv Milada
Zaznamenáno
Peterschwarz



Karma: -1
Příspěvků: 11


Wir lieben München


« Odpověď #2 : Listopad 11, 2019, 06:48:14 pm »

Já se hĺásím dobrovolně
Jdeme tam.
Já se těším je to pro mě skvělá nostalgie Mrknutí
Zaznamenáno
buchentown



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #3 : Listopad 11, 2019, 09:24:23 pm »

Peterschwarz: sz
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München