Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hľadáme Beikoch ihned .  (Přečteno 29207 krát)
fossil2



Karma: 1
Příspěvků: 51


« : Červenec 02, 2018, 07:36:22 pm »

Dobrý deň hľadáme kuchára alebo beikoch.Nemusi vedieť veľa ale aby mal trochu skúsenosti .Pracovná  doba od pondelka do piatku od pol siedmej do pol štvrtej .Sviatky voľné .Hľadáme ihned .!!!! Je to rodinný podnik .Reštaurácia je na impelstrasse u6  je to bavorská reštaurácia .Znalosť nemeckeho jazyka by bola super.Nemusi vedieť perfektne nemcinu, len aby vedel pracovať .Vsetko by sa naučil .Volajte  piste na tel.c 015757111227.
Zaznamenáno
Michal 1013
Host
« Odpověď #1 : Červenec 03, 2018, 12:07:11 pm »

Dobrý deň , mal by som záujem o prácu ktorú inzerujete . Je to ešte aktuálne prosim vás??
Zaznamenáno
fossil2



Karma: 1
Příspěvků: 51


« Odpověď #2 : Červenec 03, 2018, 04:37:04 pm »

Áno je aktualne
Zaznamenáno
fossil2



Karma: 1
Příspěvků: 51


« Odpověď #3 : Červenec 03, 2018, 04:38:20 pm »

Zavolajte mi a porozpravame sa .
Zaznamenáno
Michal 1013
Host
« Odpověď #4 : Červenec 03, 2018, 04:57:01 pm »

Viete čo len nato telefónne číslo sa mi nedá dovolať . Ak vás môžem poprosiť skúste mi napísať sms na moje číslo a ja vam skusim zavolať . 0918296068
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München