Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: GoogleEarth  (Přečteno 115377 krát)
jesieenka
Host
« Odpověď #15 : Březen 30, 2015, 05:05:55 pm »

ty vies akurat velke h...
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #16 : Březen 30, 2015, 05:11:11 pm »

ty vies akurat velke h...

Jahodo, mohla bys prosim presne napsat, co tim myslis?
co to je "velke h....." -  pritom jsi napsala male "h".....

Uz jsme tu na to narazili za poslednich par dni nekolikrat, ze pises ve zkratkach a nekdo potom nevi, co si myslis, pak ti nikdo nemuze poradit a ty se potom rozcilujes, ze jsou tu na tebe vsichni osklivi....
Tak sem s tim....  Mrknutí
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #17 : Březen 30, 2015, 05:46:54 pm »

Nevím co si mám o tom myslet,ale když někdo napíše myslím velké ,, h....,, tak to je už na doktora.Všichni víme,že se to časem múže stát každému z nás,to jde s věkem.Ale proč to pořád zapírať? To je to nejhorší,co múže být-zapírat.Já nejsem já....
« Poslední změna: Březen 31, 2015, 08:53:05 pm od nanuk » Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München