Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Pokuty za parkování  (Přečteno 54787 krát)
Martin-Trucker



Karma: 0
Příspěvků: 10


« : Říjen 02, 2006, 05:51:46 pm »

Ahoj chtil bych se zeptat jestli máte nikdo zkušenosti s pokuta za parkování. Dostal jsem už dvakrát pokutu za stirae za 15eur.Jezdím na eeských eíslech. Je to nutné uhradit nebo se na to vykašlat. Díky za radu. Martin.
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Říjen 04, 2006, 01:57:59 pm »

Já jsem tady za 6 let zatím žádnou pokutu nedostal, dokonce mi ani nekontrolovali, teda vlastni kromi hranic. Pochybuju že si to nezapisují, až ti jednou zastaví a zapíšou si adresu tak se tomu stejni nevyhneš.
Zaznamenáno
jiri79



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #2 : Říjen 04, 2006, 10:37:16 pm »

Ja jsem teda zadnou pokutu tady jeste nedostal (mam uz ted pres 2 roky Mnichovsky znacky), ale asi bych to zaplatil..
Clovek v dnesni dobe nikdy nevi, jak to vsechno muzou mit propojeny.

Mozna jsem trochu paranoidni, ale nejspis bych ocekaval nekoho na hranicich,
protoze tam maj kamery, ktery snimaj SPZtku, a moc bych se nedivil, kdyby tam k ty SPZ meli i zaznam o nejaky pokute, ktera byla splatna na uzemi Nemecka...

Taky asi nebude dlouho trvat nez zacnou vybirat pokuty po cely Evrope jednotne..
Mam za to, ze ti treba pokutu z Rakouska normalne poslou do Nemecka,  CR zatim takovou umluvu nema (teda aspon o tom nevim)


Zaznamenáno
ddave7



Karma: 1
Příspěvků: 86


ddave7


« Odpověď #3 : Říjen 05, 2006, 09:42:58 am »

Jo, velky bratr te vidi. At zije Evropska Unie a superstat... :-)  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno

ddave7, Dave, David
Muenchen, (t.c. kocovnik)
ddave7 (at) gmail (dot) com
+420 603 462 811 (CR - kdykoliv)
+49 176 964 34 472 (DE - skoro kdykoliv)
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #4 : Říjen 05, 2006, 01:51:56 pm »

Tak snad tady neni co resit - nedodrzel predpisy, zaplat pokutu. Chovas se podle zakona=neni problem, jedno jestli EU nebo jen v Cesku/Nemecku...ne? Úsměv
Zaznamenáno
danelka



Karma: 0
Příspěvků: 32



WWW
« Odpověď #5 : Říjen 05, 2006, 04:04:57 pm »

Ja jsem taky dostala pokutu za spatny parkovani. Bylo to pred dvema lety v Regensburgu. Taky sek na 15 euro za sterac a ceske znacky. Vyhodila jsem ho a cekam, co se stane. Doufam, ze se nestane nic, ale treba si na me mozna nejak doslapnou Mrknutí Na ceskych znackach jezdim vesele dal.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #6 : Říjen 10, 2006, 02:10:02 pm »

Podle mych zkusenosti se nic nestane, kdyz vyjimecne s autem pujcenym od mamy dostanes a zahodis Verwarnung. Nicmene pokud bys tady s nim chtel jezdit, trosku bych se obaval, ze Ti to pri pristi kontrole vsechno podtrhnou a sectou. Minimalne by pak nejspi szahajili spravni rizeni s majitelem vozu.

Pokud vim, nefunguje to ale jeste mezi CR a Nemeckem tak, ze by si sdelovali prestupky a CR primo pro Nemecko vymahala pokuty - jak to napriklad je mezi A a D, nebo HR a D.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München