Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Půjčka v německu  (Přečteno 91564 krát)
ehw



Karma: 0
Příspěvků: 37


« : Listopad 07, 2016, 11:07:34 pm »

Pracuji v Německu skoro půl roku. Dostal jsem nabídku práci v Berlíně, ale proto aby jsem se přestěhoval nemám teď dostatek peněz (kauce a podobně...). Hledám možnosti půjčky. Mám jednu půjčku v bance, potřeboval jsem auto kvůli práci. Stačí vzít rechnung a jít s tím do jakékoliv banky popř. jak to tu funguje?

Jakou máte zkušenost s
smava.de
auxmoney.com
kredit-mark.eu
kreditvonprivat.cash
lendico.de
maxda.de

Děkuji za rady
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #1 : Listopad 12, 2016, 05:53:32 pm »

Já ti radím: nepůjčuj si. Nejdříve si vydělej na to, co si chceš pořídit, a potom si to kup.
Půjčováním si bys jen živil příživníky na práci ostatních.
Zaznamenáno
ehw



Karma: 0
Příspěvků: 37


« Odpověď #2 : Listopad 13, 2016, 12:09:15 pm »

Na dovolenou a televizi peníze mám, ale na kauci a podobně peníze nestačí. Jako kdyby jsi nevěděla jak je těžké se najít byt v Berlíně.
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #3 : Listopad 14, 2016, 05:20:56 pm »

nevěděl, ne: nevěděla.

Ano, je to těžké, ale když budeš sedět u počítače 5 hodin denně, nabídky ihned ( po tel. domluvě s nimi ) objíždět, do 6 - 8 dnů něco vyhovujícího najdeš. Moje zkušenost.

Co hledáš - byt nebo pokoj ? Pokoj je za 300 až 400, a záloha ta samá ( 300 - 500 ).
U bytu jsou to tři nájmy, ale nemusí být, když si seženeš něco, kde je záloha jen jedno měsíční nájemné.
Jen si dej pozor na různé vykuky a jejich smlouvy. Normální smlouva je na dvě stránky A4 řídce psaného textu, ale i do ní dokážou vymočenci včlenit nesmysly, jako např. výpovědní lhůta 14 dní nebo opravy bytu do výše XXX € ( či dokonce XXX € měsíčně ) hradíš ty.
Smlouvu si vždy nech poslat e-mailem nejméně dva dny předem. Abys měl čas si ji proštudovat. Opravdu pročíst, protože vyčůranost některých penězohoničů nezná mezí.
Co se ti nelíbí, nediskutuj, ale rovnou rázně odmítej. Hned a teď.
« Poslední změna: Březen 09, 2018, 10:37:04 pm od Lenke » Zaznamenáno
manick



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #4 : Srpen 28, 2017, 05:03:23 pm »

Pokud potřebujete najít finance, věnujte pozornost místu rychlapujcka-is.com, vždy aktuální informace.
Zaznamenáno
George85



Karma: 4
Příspěvků: 82



« Odpověď #5 : Srpen 29, 2017, 08:02:02 am »

Lichvari tu nejsou vitany!
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #6 : Srpen 29, 2017, 02:23:46 pm »

Vidím to podobně: nepůjčuj si, čím menší a "méně striktní" poskytovatel, tím spíš tě pěkně odřou.
Pokud hledáš byt, šetři, nejezdi na dovolenou a nekupuj televizi. To počká.

Pak jsou také firmy, které ti namísto půjčky v hotovosti na kauci poskytnou formu bankovní záruky, samozřejmě za jistou úplatu. Možná by se dal najít slušný takový poskytovatel.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
jirike
Host
« Odpověď #7 : Září 01, 2017, 01:18:31 pm »

Na dovolenou a televizi peníze mám, ale na kauci a podobně peníze nestačí. Jako kdyby jsi nevěděla jak je těžké se najít byt v Berlíně.

Deutsche Kautionskasse AG je jeden z takových.
Za nevelký (roční poplatek) Ti dělají garanta na kauci.
Majiteli to staci.
Jeden formulář online, pak smlouva k podpisu poštou a za 3 týdny je kauce vyresena...

Taky jsme si chtěli půjčit na kauci a tohle nám poradil známý v bance.

Vyzkoušeno osobně - doporučuji
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #8 : Září 07, 2017, 09:08:34 pm »

No vida, že se smysluplné řešení našlo.
Zaznamenáno
manickaaa



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #9 : Únor 15, 2018, 02:16:03 pm »

Vrátí se na stránku rychlapujcka-is.com zvedl nejoptimálnější půjčku pro sebe.
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #10 : Březen 03, 2018, 10:52:17 pm »

Co to býje za dívné čeština, ík, hýk helejůů  ??   Co??? Co???

Správce, smázni prosím příspěvky tohoto příživníka ( příživnice ) na lidském neštěstí.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München