Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Baskytaristka  (Přečteno 54803 krát)
Kimi Groot



Karma: 0
Příspěvků: 9


« : Říjen 14, 2016, 12:05:44 pm »

...rozhlizim se po nejake kapele, pripadne treba jen na jammovani... klidne nejaky kytarista nebo tak. Pohybuju se predevsim Giesing - Neuried, ale muzu kamkoliv. Jsem dost samouk, a potrebuju rozcvicit, nicmene muzika mi dost chybi.
Zaznamenáno
Peterschwarz



Karma: -1
Příspěvků: 11


Wir lieben München


« Odpověď #1 : Prosinec 27, 2016, 08:42:40 am »

Ahoj já hraju doma a také sem samouk
Bydlím  Mittersendling vedle Giesing
Tak napiš a dame to do hromady
Zaznamenáno
toniivasko



Karma: 0
Příspěvků: 17


« Odpověď #2 : Únor 10, 2017, 02:36:39 pm »

v mojej restauracii na tenise heidestr 29 sa pravidelne stretavaju hobby musikanti kazdu prvu stredu v mesiaci.od cca 19 00  do 22 00
najblizsie stretnutie je 8.3.
po nemecky Musikanten stammtisch
chodi Sem 10-15 ludi prevazne gitari ,basa,bicie
staci jednoducho prist a hrat
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #3 : Únor 10, 2017, 06:28:53 pm »

Aké smutné,domovina  je niečo,čo je strašne drahé,nezaplatia to ani prachy v Nemecku zarobené. Je čas premýšľať ........ je čas žiť tam kde patríme.Tu nie sme doma a o pár rokov nebudeme ani na Slovensku doma.Čo z toho,že budeme mať prachy?Co??? Dnes zomrela moja suseda a tak premýšľam kam sa ženieme a za čím??? Čo je viac?Co??? NEch si každý odpovie sám v sebe. Ale jedno viem určite - prachy to nie sú!!!!! Vysťahovalci trpia samotou a ak roky takto žijú stávajú sa z nich čudáci!
Prajem pekné chvíle doma v byte v podnájme všetkým,ktorí takto chcú žiť bez svojej identity k národu k svojej vlasti.Peniaze,,,peniaze,,, peniaze ešte neurobili nikoho šťastným!!!
Zaznamenáno
Peterschwarz



Karma: -1
Příspěvků: 11


Wir lieben München


« Odpověď #4 : Únor 11, 2017, 08:12:19 am »

Je mi moc líto že ti umřela sousedka a máš pravdu ...
 Všichni přistěhovalci ztrácí v podstatě identitu ...někomu to vyhovuje a někdo jde za vidinou peněz.Je to něco za něco.
Cizina není pro každého ...ani za cenu zlata!!!

Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #5 : Únor 17, 2017, 12:26:11 am »

"Všichni přistěhovalci ztrácí v podstatě identitu ..."

To mi popiš lépe. Nerozumím.
Já ji neztratil, a ani ztratit nehodlám.

To, že jsou tu ocasové kvůli penězům, je to samé jako v Čechách honiči peněz. Ti jsou všude. Dobří otroci, ale bez života.

Ale pokud sem ( do Německa ) někdo odešel proto, že mu v rodné zemi vadily podmínky, nezmění se ani tady.
Zaznamenáno
sanlinecar



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #6 : Březen 20, 2017, 09:14:57 pm »

Ahoj.Volam a Jozef a tiez hladam niekoho do partie.Byvam v Baldhame(Mnichov-Ost)Hraval som viac rokov po svadbach,stuzkove a pod.Hram na gitaru a Synthesizer.Posledne roky len sam pre seba.Ak budes mat zaujem,mozes sa ozvat:
sanlinecar[zavináč]t-online.de
Zaznamenáno
Laco225



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #7 : Duben 08, 2017, 09:30:01 pm »

Som tu síce krátko a trošku sa rozhliadam, ale vaša správa ma zaujala. Tiež by som si rád zahral s niekym, kto má rád muziku. Niekedy dávno som v okolí hrával po baroch ako basgitarista a verím, že vzájomná výmena skúseností by bola obojstranne zaujímavá. Momentálne som v Nordlingene.
Budem sa tešiť na Vašu odpoveď
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München