Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 [3] 4 5   Dolů
 
Autor Téma: Život matky s dítětem v Mnichově  (Přečteno 314312 krát)
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #30 : Červenec 30, 2016, 06:19:43 pm »

hoci ja by som radsej utekala vidiet takeho ruda
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #31 : Červenec 30, 2016, 06:20:20 pm »

to je presne taky typ, co by robil dobre dozorcu v KZ ...
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #32 : Červenec 30, 2016, 06:26:08 pm »

ale ako diplonovanemu psychiatrovi, co urcuje diagnozy aj cez pismenka, ti mila alterego muzsky nick, usla taka malickost ... kedze vas milovany rudko ma uistil, ze sa nemusim v Mnichove bat, lebo dopravne nehody zabiju viac ludi, ako atentatnici, tak nemam dovod z neho zdrhat ... naopak budem si uzivat zivot, tancovat vo fontane na ... pospevovat si stredoveke pesnicky na Keltenbergerritterturnier a ... konecne stretnut ....  Smích

Ty si nas s Alterego pletes anebo uz se ti to mota a pri tom poctu prispevku uz poradne nevis, komu pises?
Tak to Alterego bude zirat a bude jiste unesenej, ze mu pises to same, co me....  Smích
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #33 : Červenec 30, 2016, 06:28:08 pm »

Asi jsem trochu staromodni, ale není zajištění odpovídajícího bydlení spíše akutní úkol pro tvého přítele, když už si tě přistěhoval ? S dítětem potřebujete 3-Zimmerwhg., s trochou štěstí se kalt do 1000 € vejdete, nikoli však warm. Je ti dál jasné, ze pronajímatelé jednoznačně upřednostňují páry či single bez dětí ? No přeji hodně štěstí, München je ale pro mladé sociálně slabší rodiny krutý.
Třeba ho přítel shání taky Mrknutí
Ano centrum Mnichova a velmi blízké okolí je drahé.
A nové smluvy předraženou realitou....
S milionem podmínek. ..
Na druhou stranu o kousek dál,  v dosahu vlaku, busu, auta...
Tady u nás,  včetně mé přítelkyně, je 6-10 mamin aktivně se denne scházejícich s dětmi do 4let...
V dosahu Mnichova...
Se zcela jiným nájemným i přesto o jak drahé městečko jde...
O okolí ani nemluvím..

Ak sa smiem do toho zamiešať, to, kde bydlí (myslim) jirike, je malé mestečko skôr smerom k nejakému tomu See na juh od Mníchova a je úplne čarovné, Mrknutí

No vidis, chces ten "Tapetenwechsel", v Mnichove se bojis, tak neni to prilezitost to uskutecnit a prestehovat se?
Okrem toho, ze to tam je carovne, tak tam jsou levne byty a hlavne budes bydlet blizko Jirike, kterymu nebudes muset psat vyznani pres nas, ale muzes mu to rict v nejblizssi hospode osobne. Urcite bude strasne rad  Smích
No, neni to ideal?
dakujem za napad, si uplne uzasna Škleb Co???

prosim, prosim rado se stalo, ja samozrejme o tom, ze jsem uzasna davno vim, ale i tak dik...  Smích
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #34 : Červenec 30, 2016, 06:29:37 pm »

Asi jsem trochu staromodni, ale není zajištění odpovídajícího bydlení spíše akutní úkol pro tvého přítele, když už si tě přistěhoval ? S dítětem potřebujete 3-Zimmerwhg., s trochou štěstí se kalt do 1000 € vejdete, nikoli však warm. Je ti dál jasné, ze pronajímatelé jednoznačně upřednostňují páry či single bez dětí ? No přeji hodně štěstí, München je ale pro mladé sociálně slabší rodiny krutý.
Třeba ho přítel shání taky Mrknutí
Ano centrum Mnichova a velmi blízké okolí je drahé.
A nové smluvy předraženou realitou....
S milionem podmínek. ..
Na druhou stranu o kousek dál,  v dosahu vlaku, busu, auta...
Tady u nás,  včetně mé přítelkyně, je 6-10 mamin aktivně se denne scházejícich s dětmi do 4let...
V dosahu Mnichova...
Se zcela jiným nájemným i přesto o jak drahé městečko jde...
O okolí ani nemluvím..

Ak sa smiem do toho zamiešať, to, kde bydlí (myslim) jirike, je malé mestečko skôr smerom k nejakému tomu See na juh od Mníchova a je úplne čarovné, Mrknutí

No vidis, chces ten "Tapetenwechsel", v Mnichove se bojis, tak neni to prilezitost to uskutecnit a prestehovat se?
Okrem toho, ze to tam je carovne, tak tam jsou levne byty a hlavne budes bydlet blizko Jirike, kterymu nebudes muset psat vyznani pres nas, ale muzes mu to rict v nejblizssi hospode osobne. Urcite bude strasne rad  Smích
No, neni to ideal?
dakujem za napad, si uplne uzasna Škleb Co???

prosim, prosim rado se stalo, ja samozrejme o tom, ze jsem uzasna davno vim, ale i tak dik...  Smích

ano uzasna si ako hair, mormartina, a takisto pod muzskymi nickmi kosmopolita a alterego, pod ktorym si ma vcera balila ...  Škleb
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #35 : Červenec 30, 2016, 06:30:36 pm »

ale ako diplonovanemu psychiatrovi, co urcuje diagnozy aj cez pismenka, ti mila alterego muzsky nick, usla taka malickost ... kedze vas milovany rudko ma uistil, ze sa nemusim v Mnichove bat, lebo dopravne nehody zabiju viac ludi, ako atentatnici, tak nemam dovod z neho zdrhat ... naopak budem si uzivat zivot, tancovat vo fontane na ... pospevovat si stredoveke pesnicky na Keltenbergerritterturnier a ... konecne stretnut ....  Smích

Ty si nas s Alterego pletes anebo uz se ti to mota a pri tom poctu prispevku uz poradne nevis, komu pises?
Tak to Alterego bude zirat a bude jiste unesenej, ze mu pises to same, co me....  Smích


tak vcera si bola alterego a dnes si hair? Škleb
ak TOTO nie je schizofrenia  Mrknutí
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #36 : Červenec 30, 2016, 06:32:47 pm »

Asi jsem trochu staromodni, ale není zajištění odpovídajícího bydlení spíše akutní úkol pro tvého přítele, když už si tě přistěhoval ? S dítětem potřebujete 3-Zimmerwhg., s trochou štěstí se kalt do 1000 € vejdete, nikoli však warm. Je ti dál jasné, ze pronajímatelé jednoznačně upřednostňují páry či single bez dětí ? No přeji hodně štěstí, München je ale pro mladé sociálně slabší rodiny krutý.
Třeba ho přítel shání taky Mrknutí
Ano centrum Mnichova a velmi blízké okolí je drahé.
A nové smluvy předraženou realitou....
S milionem podmínek. ..
Na druhou stranu o kousek dál,  v dosahu vlaku, busu, auta...
Tady u nás,  včetně mé přítelkyně, je 6-10 mamin aktivně se denne scházejícich s dětmi do 4let...
V dosahu Mnichova...
Se zcela jiným nájemným i přesto o jak drahé městečko jde...
O okolí ani nemluvím..

Ak sa smiem do toho zamiešať, to, kde bydlí (myslim) jirike, je malé mestečko skôr smerom k nejakému tomu See na juh od Mníchova a je úplne čarovné, Mrknutí

No vidis, chces ten "Tapetenwechsel", v Mnichove se bojis, tak neni to prilezitost to uskutecnit a prestehovat se?
Okrem toho, ze to tam je carovne, tak tam jsou levne byty a hlavne budes bydlet blizko Jirike, kterymu nebudes muset psat vyznani pres nas, ale muzes mu to rict v nejblizssi hospode osobne. Urcite bude strasne rad  Smích
No, neni to ideal?
dakujem za napad, si uplne uzasna Škleb Co???

prosim, prosim rado se stalo, ja samozrejme o tom, ze jsem uzasna davno vim, ale i tak dik...  Smích

ano uzasna si ako hair, mormartina, a takisto pod muzskymi nickmi kosmopolita a alterego, pod ktorym si ma vcera balila ...  Škleb

... a jsem jeste diddi, jirike, kleena, covegirl, honza333, bjetka, deutschland a dalsich asi 15-18, sama si je poradne nepamatuju, mam na to notysek...
To aby se v tom fakt cert vyznal,  a co potom takova Barbina, zejo?  Smích
Zaznamenáno
Kimi Groot



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #37 : Srpen 01, 2016, 08:28:37 am »

Kdyz me se Mnichov libi a vzhledem k memu zamereni na jidlo si myslim, ze tu budu mit vic sanci k praci.

Jinak se dnes roztikaly hodiny, s pritelem to nefunguje, a ja mam moznost byt u kamarada dva mesice. Tik tak tik tak....

Asi mi proste jen drzte palce.
Zaznamenáno
Alterego



Karma: -14
Příspěvků: 66


« Odpověď #38 : Srpen 01, 2016, 09:38:56 am »

ale ako diplonovanemu psychiatrovi, co urcuje diagnozy aj cez pismenka, ti mila alterego muzsky nick,
Ty si nas s Alterego pletes anebo uz se ti to mota a pri tom poctu prispevku uz poradne nevis, komu pises?
Tak to Alterego bude zirat a bude jiste unesenej, ze mu pises to same, co me....  Smích
No nenecha se presvedcit, ze jsem chlap. Prej pisu zakerne - ted pardon - jako ty (zenska). Tak nevim, jestli mam
bejt potesenej nebo rozcarovanej.
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #39 : Srpen 03, 2016, 09:52:26 am »

ale ako diplonovanemu psychiatrovi, co urcuje diagnozy aj cez pismenka, ti mila alterego muzsky nick,
Ty si nas s Alterego pletes anebo uz se ti to mota a pri tom poctu prispevku uz poradne nevis, komu pises?
Tak to Alterego bude zirat a bude jiste unesenej, ze mu pises to same, co me....  Smích
No nenecha se presvedcit, ze jsem chlap. Prej pisu zakerne - ted pardon - jako ty (zenska). Tak nevim, jestli mam
bejt potesenej nebo rozcarovanej.

Joo, mila Alterego, je to slozity, kdybys psala nezakerne, jako chlap, tak mas klid.  Smích Navic jsi mela naslapnuto docela dobre, protoze jsi byla ve vyberu tech, kdo ji mohli sbalit.  Smích
Ale byla jsi prokouknuta  Smích
... a ze pises podobne jako ja...., no to te muze jen potesit, ne? Vzdyt jsme jeden a ten samej...  Smích
« Poslední změna: Srpen 03, 2016, 10:14:57 am od Hair » Zaznamenáno
Alterego



Karma: -14
Příspěvků: 66


« Odpověď #40 : Srpen 03, 2016, 02:29:26 pm »

No premyslim, jak je ten "vyber" tech co ji muzou sbalit siroky...znal jsem takove i onake Kroutím očima
Skoda, ze si nakonec nadelala do kalhot, me by ta svanda za to stala. Ja jsem totiz - priznavam bez muceni -
hrozne zvedavej. Presto asi tusim, a to nejsem zadnej Hellseher, ze jsem o nic neprisel.
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #41 : Srpen 03, 2016, 02:52:58 pm »

No premyslim, jak je ten "vyber" tech co ji muzou sbalit siroky...znal jsem takove i onake Kroutím očima
Skoda, ze si nakonec nadelala do kalhot, me by ta svanda za to stala. Ja jsem totiz - priznavam bez muceni -
hrozne zvedavej. Presto asi tusim, a to nejsem zadnej Hellseher, ze jsem o nic neprisel.

Vyber je siroky asi tak, kolik se tady pohybuje pisicich lidi, kteri na ni v nejakem tematu narazi. Vsichni by ji sbalili udajne hrozne radi, ale nakonec si to zkazi sama, protoze dojde k nazoru, ze to je vlastne jen jedna osoba, pisici pod patnacti nicky a menici pohlavi  Smích.
Ale udajne ma manzela, kazdou chvili to tu zminuje a dodava si tim nejak spolecensky vaznosti  Smích. Tak ze by ji "manža" už nebavil?  Smích.
Kdybyste to obnovili, tak dej vedet, z povzdali bych se prisla mrknout.
Na blizko nemam tolik odvahy, to chce samo chlapa  Smích
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #42 : Srpen 03, 2016, 03:29:45 pm »

 Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb
(chýba mi smajlik, ktorý znázorňuje človeka, ktorý sa rehlí, až sa vála po zemi od smiechu)
« Poslední změna: Srpen 03, 2016, 03:32:29 pm od 88barbie » Zaznamenáno
Kimi Groot



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #43 : Srpen 04, 2016, 10:12:09 am »

I vy trollove  Škleb
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #44 : Srpen 09, 2016, 08:17:58 pm »

Alterego, začal jsi se na začátku zbytečně navážet. To není moudré.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München