Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Výpověď z trvalého pracovního poměru  (Přečteno 127493 krát)
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #15 : Květen 23, 2016, 01:49:00 pm »



  Jirike neskor pochopis ze je lepsie v nemecku robit vo velkych firmach nie u malych podnikatelov...sam prides casom nato  Mrknutí
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #16 : Květen 24, 2016, 02:55:28 pm »

Hary myslíš, že na to přijdu...
.....jako Ty ?  Smích Smích Mrknutí
Umíš si představit rekonstrukci male koupelny od velké firmy ?
A kolik by to stalo ?

Neskor pochopis, že ty ,,maly" podnikatele, jsou duši národa a ze by byl bez nich konec všemu. ..

Ať už je to třeba pekařství,  autodílna,  malíři pokoju, nebo obkladači. ..

Makat někde na ,,pichacku" by byla moje smrt... Smích
Ale každému podle jeho gusta... Mrknutí
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #17 : Květen 26, 2016, 07:32:25 am »



  jirike zazil som tych malych podnikatelov v nemecku..tu tzv dusu naroda ako ty vravis a nikdy viac:)))banda lakoma co pozera na kazdy cent...a neplati dobre zamestnancov...vo velkych firmach je to podstatne lepsie pre zamestnanca...niesu tam take tlaky na zamestnanca ako u tych malych podnikatelov...ty si tam rob aj do dochodku ja nie...Úsměv
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #18 : Březen 23, 2017, 12:21:02 pm »


 Jirike teraz po vypovedi chces robit v inej firme ako zametnanec ci zase na zivnost?skus velke firmi..ako deutsche bahn...atd...tam sa ma zamestnanec lepsie...take male firmi s par zamestnancami su o nicom...

Hary ja nejsem nádražak ale obkladač   Škleb
Leda že by chtěli nove hajzlíky na nádraží  Smích
Ano myslel sem na návrat na živnost na které sem byl celý život. ..
Nevím. ... O ničom. .. To nedokážu posoudit.
Platy nás čtyř jsou mezi 28-42tis brutto ročne (ne dohromady Mrknutí )
S tim ze tech 28tis má mladý chorvat který je na tom s Němčinou hůř než já, je tam chvilku a obkladačem bych ho ani nenazval.
Spis pomocník. ..
Dostáváme i ,,kapesne" na Ježíška Úsměv
To je o nicom ??

Kazdopadne se to vyresilo. ..
Mam do konce měsíce volno.
Od příštího mam všechny přesčasy proplacene.
A koupili pro me nový auto...

Mam vse co jsem chtěl a jsem spokojeny Mrknutí


Jak už to někdy bývá, spokojenost byla jen dočasné opojení z neznalosti detailu.

Tedy se ptám znova.
Nikdy sem to nedělal a tak vůbec netuším, jak dát výpověď.
Zkusí to někdo krok za krokem popsat - poradit ?
Je i nějaký předtisk - obdoba mé pracovní smlouvy ?
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #19 : Duben 12, 2017, 09:30:08 pm »

Těší mě, že to řešíš s chladnou hlavou.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München