Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Práce Erfurt - Okamžitě - !!!!! Ubytování od 150 Eur  (Přečteno 46678 krát)
MartinErfurt



Karma: -2
Příspěvků: 5


« : Září 15, 2015, 11:33:21 am »

Nabízíme práci v Německu - Erfurt

skladníky, práce na linkách, obsluha strojů, pomocné práce.
Do automobilky, výroba uzenin, pekárny a skladů. Aspoň základní němčina. Bez provize.
Po 14 dnech možnosta zálohy.
Ubytování zajištěno od 150 do 250 Euro podle pracovního zařazení, hradí se z první výplaty.
Smlouva s německou společností. Nástup nepřetržitě, práce na směny + příplatky.
Mzda 8,20/8,50 Eur po zapracování 8,5 az 9,5 Eur hrubého podle pracovního zařazení.
Po zapracování 12 Euro hrubého.
Český personalista přímo na místě. Úsměv


email: martin.mach[at]mdk-gmbh.de, +491736277021
« Poslední změna: Září 23, 2015, 03:42:59 pm od MartinErfurt » Zaznamenáno
schenid



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #1 : Únor 14, 2016, 04:45:25 pm »

Dobry den. Byl jsem v Hannoveru v logisticke firme FIEGE jako stapler 6mesicu. Ale jelikoz to je daleko,tak schanim neco blize. Tak do 200km.Nemcina zaklady.Mam rodinu a deti.Mam praxi 25 let. Mam jak EU tak nemecke od Fiege papiry-Staplerschine. Ted jsem registrovan na Agentur fur Arbeit in Salzgitter. Momentalne bez prace. Jsem v Čr od Karlovych Varu.Prosim dejte mi info na muj email   schenid[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
milos80



Karma: 0
Příspěvků: 7



« Odpověď #2 : Únor 14, 2016, 06:51:35 pm »

hledate jeste lidi?
Zaznamenáno
LDmat



Karma: 2
Příspěvků: 23


Ahoj, snad brzy se potkáme někde v Německu :)


« Odpověď #3 : Únor 16, 2016, 01:04:04 am »

měl bych zájem Úsměv) Taky Karlovarsko Úsměv
Zaznamenáno

Mit freundlichen Grüßen Lukas Úsměv
tichoz1



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #4 : Duben 11, 2016, 09:00:00 am »

Dobry den,jsme parta 4 lidi do minuleho mesice pracujici v Berline u uklidove firmy.Mame  veskere doklady vyrizene,vcetne ydr.a socialniho pojisteni.Pokud je Vase nabidka jeste aktualni,mely bychom zajem o nekterou nabidku z uvedenych praci.    Dekuji za odpoved.
                                                    email  tichoz1[zavináč]seznam.cz                                                                   Tichy
Zaznamenáno
miras74



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #5 : Květen 26, 2016, 12:46:20 pm »

je místo?
Zaznamenáno
tonda12345



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #6 : Květen 26, 2016, 07:43:26 pm »

Zdravim.
Chtěl jsem se zeptat na práci a zfa je inzerát aktualni.tel739165198
Zaznamenáno
zvonimir1



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #7 : Červen 15, 2016, 01:48:10 pm »

dobry den mam vazny zajem o pomocne prace prosím info mohu nastoupit ihned děkuji
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München