Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Co s nalezenym zviratkem  (Přečteno 36837 krát)
Katty 2
Host
« : Srpen 28, 2015, 11:03:42 am »

Vedeli jste,ze kdyz najdete nekde lezet  (ted v dobe pripravy k odletu casta zelezitost) ptacka,tedy ziveho neschopneho letu, tak zde funguje ve zverimexu neco jako utulek?
Dnes jsem v Pirna centrum nasla na chodniku malou vlastovku a nejak uz nechtela litat a v dlani mi usnula.
Kolemdouci postarsi pani me doporucila odnest ji do zverimexu a zde jsem se dozvedela,ze takto prijimaji normalne skoro vsechny zviratka.
Vlastovka pry dostane najist,napit a az bude mit silu tak ji pusti ven.Pry na to dostavaji od mesta nejaky prispevek.
Parada.
Do dnes jsem mela pension na balkone a piplala se s tim sama.
Tak jen pro info aby jste vedeli kam s nima.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #1 : Srpen 28, 2015, 01:21:48 pm »

Na pekáč....  Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
Katty 2
Host
« Odpověď #2 : Srpen 28, 2015, 08:37:32 pm »

Si nejaky chytrolin.
Ja behala po meste a ucila ho litat.Pak premyslela kde bude spat kdyz se u nas strilej vsude petardy a ty by si to upekl.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #3 : Srpen 29, 2015, 03:26:11 pm »

Učil jsi ptáka lítat?Co?????  Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #4 : Srpen 31, 2015, 08:39:54 pm »

Honza už je zase ve své kůži - už má zase dobrou náladu. To je dobře. :-)

Na autobusy se vykašli, nech se zaměstnat u DB, a máš Weihnachtsgeld jistý. ;-)
300 000 lidí, to je jistota

*) DB = Deutsche Bahn, https://de.wikipedia.org/wiki/Deutsche_Bahn ;-)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München