Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Alternativne medium v Rakusku-informacia  (Přečteno 53783 krát)
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« : Srpen 10, 2015, 02:13:25 pm »

http://www.info-direkt.at/das-magazin/

Toto je casopis ktory vznikol v Rakusku..alternativne medium...ako vidime uz ani rakusaci neveria klamstvam ktore idu z menstrimu.Ked to Klena ci David zmaze dam vam kontakt na tento casopis.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Srpen 10, 2015, 02:33:44 pm »

Harry, už ti z těch blábolů hrabe. Já tu nejsem nikdo, kdo by někomu něco mohl či nechával mazat.

Tvůj link jsem si ovšem prohlédl...už jen podle těch dvou obálek je zřejmé, odkud větříček vane a jak důvěryhodné toto "médium" bude.
O americkém imperialismu či lásce k imigrantům se dá diskutovat, pokud někdo v dnešní době, poté, co již předvedl a co nám podle všech předpokladů ještě předvede, byť jen náznakem hájí Putina, je ovšem podle mne zralý na studenou sprchu a svěrací kazajku. Nebo jednosměrný lístek do země zaslíbené.
« Poslední změna: Srpen 10, 2015, 02:39:05 pm od kleena » Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #2 : Srpen 10, 2015, 03:29:51 pm »

Klena teba vyexpedovat do ameriky a bude dobre...neuveritelne si naivny..ale co od cloveka odkojeneho na ceskom menstrime a protiruskych zvastoch moze clovek cakat.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #3 : Srpen 10, 2015, 03:30:45 pm »

Klena neboj..jahoda ti pride na pomoc...ale dlho sa tu neuzkazala....asi uz stavia nove domy pre utecencov.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #4 : Srpen 10, 2015, 04:18:49 pm »

Klena teba vyexpedovat do ameriky a bude dobre...neuveritelne si naivny..ale co od cloveka odkojeneho na ceskom menstrime a protiruskych zvastoch moze clovek cakat.
Hary, ty zase čteš částmi těla, které na veřejnosti moc neukazuješ, co? Přečti si ještě jednou, co jsem psal. (A když už u toho budeš, podívej se jednou pořádně na můj nick a správný zápis slova mainstream, ty menstrime.)

Klena neboj..jahoda ti pride na pomoc...ale dlho sa tu neuzkazala....asi uz stavia nove domy pre utecencov.
A jak vidno, i jimi myslíš a zase popřikapkáváš moudra po minutě, místo aby sis jednou pořádně rozmyslel, co a kolik toho chceš napsat.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
mormartina



Karma: -24
Příspěvků: 145


« Odpověď #5 : Srpen 11, 2015, 09:48:31 am »

Hary, je to zajimava informace, ale z nejakeho duvodu si myslim, ze to sem nepatri.
Taky si myslim, ze i lide, kteri s temito a podle me rozumnymi-nazory souhlasi, sve sympatie z nekolika duvodu proste nevyjadri. Mozna by stalo za to zauvazovat zalozeni serveru nabo blogu, ktery soucasne mainstreamove propagace relativizuje a pak je mozna i vecna diskuze.
Muzes mi napsat PN, mohu ti take poslat zajimave odkazy.
Zdravi M.
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #6 : Listopad 19, 2018, 02:16:02 am »

Klena neboj..jahoda ti pride na pomoc...ale dlho sa tu neuzkazala....asi uz stavia nove domy pre utecencov.
Škleb

Stihla som ich už postaviť 5, a to úplne sama, bez cudzej pomoci! Škleb
« Poslední změna: Listopad 23, 2018, 04:43:25 am od 88barbie » Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #7 : Prosinec 15, 2018, 03:06:31 am »

Hary, je to zajimava informace, ale z nejakeho duvodu si myslim, ze to sem nepatri.
Taky si myslim, ze i lide, kteri s temito a podle me rozumnymi-nazory souhlasi, sve sympatie z nekolika duvodu proste nevyjadri. Mozna by stalo za to zauvazovat zalozeni serveru nabo blogu, ktery soucasne mainstreamove propagace relativizuje a pak je mozna i vecna diskuze.
Muzes mi napsat PN, mohu ti take poslat zajimave odkazy.
Zdravi M.
Zjavne niekoho prenick!
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München