Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 [3]   Dolů
 
Autor Téma: Cesi v Koline  (Přečteno 266707 krát)
Michal1982



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #30 : Leden 18, 2011, 03:23:22 pm »

Ahoj cesi v Köln, jsem moc rada, ze jsem vas tady nasla. Ja jsem tady 5let a budu se stehovat do Kolina za praci. Kazdy by mel napsat nejaky termin na tu kavu a pak to secteme a co bude nejidealnejsi tak tam se sejdeme.Ja treba muzu kazdy vikend. Tak sem s napady. Moc rada se sejdu. Piste, piste...papa
 Renata

Ahoj,

ja jsem pracuji v Julichu od zacatku roku. Jestli by jste nekdo z okoli Kolina, nebo Aachen meli chut nekdy nekam zajit, tak dejte vedet. Vikendy mam volne Úsměv.

Michal
Zaznamenáno
Paja89



Karma: 1
Příspěvků: 4


« Odpověď #31 : Červenec 31, 2011, 12:54:34 am »

Ahoj, mam se brzy stehovat do Kolina,a hledam praci jako pecovetelka ke starsim lidem nebo au-pair k detem
Pracuji jako pracovnik v socialnich sluzbach a vychovatelka v ustavu pro mental. a fyz. postizenou mladez.
Nepohrdnu ale i jinou praci.Muj problem je ze neumim nemecky, a tak hledam cechy a slovaky.
Pokud by mel nekdo zajem, dejte mi prosim vedet.
Dekuji Paja. Mrknutí Mrknutí Mrknutí
Zaznamenáno
martellino



Karma: 0
Příspěvků: 1



« Odpověď #32 : Červenec 31, 2011, 10:26:14 pm »

Caute. Volam sa Martin a hladam ubytko pre svojho kamosa v Bonne, alebo v Koline nad Rynom. Najlepsie WG, lebo byt bude asi prenho drahy. Tu je moje cislo, pokial o niecom viete: 017638855191.
Zaznamenáno
Paja89



Karma: 1
Příspěvků: 4


« Odpověď #33 : Srpen 22, 2011, 08:11:04 am »

Ahoj !!!
Hledám práci v Kolíně. Nutně, cokoliv..ale neumím německy..
Nevíte někdo o práci v českém kolektivu?
Zaznamenáno
tomas83



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #34 : Září 03, 2011, 10:46:05 am »

Cao, před měsícem jsme se s kamarádem přestěhovali do Kolína... Byl by někdo pro nějaký sedánek, kávu, párty, nebo něco podobného???  Mrknutí
Zaznamenáno
MartinkaV



Karma: 0
Příspěvků: 1



« Odpověď #35 : Září 12, 2011, 10:42:44 pm »

Ahoj,
já jsem přijela do Kolína před týdnem a klidně bych byla pro nějaký sedánek ,..... Úsměv
Zaznamenáno
Ingesis



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #36 : Září 23, 2011, 05:39:38 pm »

Ahoj, já jsem do Kolína přijela 12. září a budu tu na jeden semestr jako Erasmačka na univerzitě. Šok) Taky ráda posedím. Šok)
Zaznamenáno
tomas83



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #37 : Říjen 23, 2011, 11:43:29 am »

Tak zdravím všechny z okoli Kolína... Narazili jsme s kamarádem na restauraci švejk, která je blízko Heumarktu... každý čtvrtek tam ted budou pořádat srazi čechu a slováku... přidávám odkaz na jejich stránky...
http://www.wirtshaus-schwejk.de/

kdyby nekdo chtel tento ctvrtek jit a nemel by s kým, tak se hlasim dobrovolne...  :-)
Zaznamenáno
kikusa



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #38 : Listopad 12, 2011, 08:16:59 pm »

Ahojtee, som uz dva mesiace v Koline a nikoho tu nepoznam. najdu sa tu nejaky super ludia? Úsměv Kika
Zaznamenáno
vrabecc



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #39 : Listopad 14, 2011, 06:13:52 pm »

ahoj,ja som blizko Kolina,napis na vrabecc[zavináč]zoznam.sk
Zaznamenáno
mosito1



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #40 : Prosinec 01, 2011, 02:46:48 pm »

Ahojte zijeme vo Wahn-Koln. Mame 3 chlapceka radi sa zoznamime s novymi ludmi piste bude radi Úsměv
Zaznamenáno
doubkova.lucie



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #41 : Prosinec 08, 2011, 02:42:50 pm »

Ahoj, jsem už tři měsíce v Německu. Nikoho česky mluvícího tu neznám, tak bych byla hrozně ráda, kdybych se s někým seznámila. Bydlím ve Wermelskirchenu, ale nemám problém dojet do Kolína  Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München