Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 188   Dolů
 
Autor Téma: Emigranti prišli zveladiť Európu teda aj Nemecko  (Přečteno 12308310 krát)
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #30 : Červen 17, 2015, 02:51:01 pm »

http://www.konzervativnyvyber.sk/madari-vybuduju-proti-migrantom-stvormetrovy-plot/4941/
Zaznamenáno
bajinka2016



Karma: -3
Příspěvků: 98


« Odpověď #31 : Červen 17, 2015, 03:13:59 pm »

vidím, že v tejto štvavej a nenávisť podnecujúcej téme sa niektorí
vyslovene "našli" ... no, každému, čo jeho jest ...
« Poslední změna: Červen 17, 2015, 03:26:29 pm od bajinka2016 » Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #32 : Červen 17, 2015, 05:17:32 pm »

Áno,Maďarsko rozhodlo a dalo zqa úlohu ministrovi do týždňa začať stavať 4m vysoký plot na hraniciach so Srbskom,pretože počet migrantov,ktorí prekročili ilegálne hranice Maďarska
je alarmujúci.Už ich je tam 120 tisíc.Behom roka a piatich mesiacov.Ja som žil v meste,kde bol utečenecký tábor a poviem vám,že nechceli by ste to.Okrem toho tam po čase našli dvoch ľudí hľadaných Interpolom.Robili si čo chceli,všetko,čo sa im nedovolilo bolo podľa nich porušovanie ľudských práv a rasizmus.Boli to ľudia,ktorí neprišli utiahnutí,vysilení,radi,že by boli v bezpečí.Boli to ľudia,ktorí pomaly diktovali tam,kde sa objavili ako sa tam bude žiť,samozrejme podľa nich.V Taliansku sa to už naplno prejavuje,dokonca obsadzujú obytné domy, sú agresívni.Ešte z toho bude poriadne horúco.Ľudia na juhu Talianska,ktorí žijú z turistického ruchu sú na pokraji psychických a ekonomických síl,pretože turistický ruch sa na juhu Talianska tento rok úplne zrútil.Títo ľudiqa nevedia ako prežijú,za čo sa najedia,čo im nezničia.Kamarát bol minulé leto v Kalábrii obytným autom,už vtedy spomínal,že ich tam dosť videl sa povaľovať.Tento keď videl tie spravodajstvá na talianskych televíznych staniciach,tak vyhlásil,že tento rok by tam nešiel,ani keby som mu to celé platil.
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #33 : Červen 17, 2015, 07:43:53 pm »

Posledná aktuálna správa ,ktorá bola publikovaná znie: Slovenská únia dopravcov žiada slovenské ministerstvo dopravy o riešenie situácie s migrantami z  Afriky z dôvodu poškodzovania kamiónov vo francúzskom meste Calais,pretože migranti rozbíjajú čelné sklá,svetlá,a inak poškodzujú kamióny a ohrozujú vodičov,ktorí ich nechcú prepašovať do Anglicka.Čiže je vidieť,že všetkých sa nepodarí ustrážiť a začínajú migrovať po celej Európe.
Čoraz viac ľudí  s ktorými som sa stretol toto hodnotí ako organizovanú migráciu s cieľom destabilizovať Európu a znova mocensky si uzurpovať z nej čo najviac.Týmito krokmi ideme pomaly ale isto do nekontrolovateľnej situácie.Tí,čo majú obrovské úvery,tým môže len odľahnúť.Horšie bude možno tým ľuďom,ktorí niečo vlastnia,pretože môžu prísť o všetko.Táto obrovská nerovnováha rozkývala kyvadlo.
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #34 : Červen 19, 2015, 01:38:54 pm »

Včera v českom parlamente odznelo nasledovné: Afrických emigrantov nechceme,podporíme na africkom kontinente vytvorenie emigračných bariér a podporíme potápanie ľodí.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #35 : Červen 19, 2015, 05:55:52 pm »

Zajimavy že nejvic se v tomto tematu angažují ty dva, kterym nebylo ani blby se napichnout na socialni systém v zemi, v niž mohou svobodně zit, pohybovat se tam a zpet jak chtějí a mohou  pracovat, protoze maji zdrave ruce...

Neschvaluji stěhování po desetitisicich, ani se me nelíbi co se deje na jihu Italie a jinde...
Ale trosku soudnosti a lidskosti...
Par chlapu na kamionech ze zoufalosti, nejsou prece všichni.
Lode se potapeji i s detma, zenskyma a staryma lidma...

Bezte nekam na pivo VY DVA mudrcove a nechte Afriku Afrikou... Mrknutí
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #36 : Červen 19, 2015, 07:45:12 pm »

Vidíš HARY a BAJINKA,ste sa napichli!
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #37 : Červen 19, 2015, 07:50:28 pm »

jirike nech si zoberie tych utecencov co pachaju kriminalitu k sebe domov a potom sme zvedavy co bude nato vraviet..nas velky multi kulti...jirike...
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #38 : Červen 19, 2015, 08:11:38 pm »

Súhlasím Hary, Európa je v ohrození celistvosti.Ak si niekto myslí,že sa ho to netýka,mýli sa.
Geopoliticky sa môže zmeniť na svetadiel ,ktorý bude ešte viac monitorovaný,sledovaný,odpočúvaný ako doteraz.Nehovoriac o strachu v očiach Európanov,ktorí tu nakoniec ostanú žiť! Toto chceme? Ja určite nie.Hádajte ako by skončilo vyčínanie Európanov v Afrike,keby rabovali,ničili,ubližovali domácim obyvateľom?Ako dlho by to mohli a čo by sa im stalo?nemôžeme sa donekonečna chovať alibisticky,raz sa nás niekto opýta tak,že naozaj budeme musieť povedať áno alebo nie.Žiadne rečnenie áno alebo nie.
Ja si nechcem dať Európu len tak bez boja niekomu,kto sa rozhodol,že nás bude kolonizovať.Prečo by som to mal dopustiť?Afričania,čo sem akože migrujú nemajú čo stratiť,sú namotivovaní len brať a dostávať.Ak sa títo napichnú na sociálny systém,tak potom to ešte len uvidíte čo to bude ! Európa sa musí ochrániť,niet inej cesty,lebo ju a nás v nej to zahubí a zotročí!!!
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #39 : Červen 19, 2015, 09:36:56 pm »

jirike nech si zoberie tych utecencov co pachaju kriminalitu k sebe domov a potom sme zvedavy co bude nato vraviet..nas velky multi kulti...jirike...

Hary...  Kroutím očima
Prokaz me stejnou uctu jako ja Tobe, alespon tim, že si to co jsem napsal, poradne prectes... Mrknutí
Ja totiz psal o tech ostatnich, co nerabuji a zadnou kriminalitu nepachaji..
Treba o dětech kteri byli svědky poprav svych rodičů...
Kteří uz jen se svou tetou a dalsima par detma putují bez přístřešku treba rok od niceho k nicemu s nejakym vetsim davem... S vidinou ze najdou domov...

Tak mozna je lepsi dal přihlížet rozkrádání veřejných prostředků,  nez je dat na neco takoveho, jako stavebni buňka pro par bezencu...
A ze jich tady po okoli Mnichova uz je. Nevidel sem ze by se tam delo cokoli z toho co tady oba popisujete...

Zadny z nas s tim stejne nic neudela, diskutovat rozumne s Vama nejde, tak si placejte oba dal... Mrknutí
Mudrlanti Úsměv
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #40 : Červen 19, 2015, 09:51:56 pm »

My s Harym a ostatnými ,ktorým záleží na tom aby naše deti vedeli,kto bol kto a odkiaľ pochádzajú a boli na to patrične hrdí.
Preto nechcem nič len aby ste si pozreli toto video.Ak tam uvidíte zúbožené matky s deťmi,čo nevedia ako ďalej napíšte.
« Poslední změna: Listopad 29, 2018, 01:27:46 pm od David » Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #41 : Červen 19, 2015, 09:59:51 pm »

Jirike,pustil som si toto video ešte raz,aby som sa uistil,že tam nie sú žiadne matky s deťmi,ktoré potrebujú pomoc.Ak si také na videu našiel napíš mi o tom ,prosím,rád im pomôžem! Ale nedovolím ničiť prácu ľudí,ktorí žili a žijú v Európe niekomu len tak.Prečo by som to mal dovoliť,vieš mi odpovedať?Máš deti? Ja áno a naozaj sa nechcem o ne báť!!!!!
Skús si predstaviť,že by si toto robil Ty v Afrike obyvateľom.Ako dlho by si to robil a čo by sa stalo? Premýšľal si nad tým??? Nie,nedám si Európu len tak rozobrať a zničiť.A určite nebudem sám ako človek,čo si cení to,čo vlastne má.My to nemáme zadarmo,to naši predkovia veľa vybudovali a ja sa mám prizerať ako to nejaké kmene si len tak zničia alebo privlastnia?Co???? Čo si? Veď by som zradil svoju rodinu,európsky rodokmeň!
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #42 : Červen 19, 2015, 10:01:23 pm »

Takže toto platí a okrem toho samozrejme ďaľšie vážne udalosti,ktoré sa začínajú viac a viac.
« Poslední změna: Listopad 29, 2018, 01:27:39 pm od David » Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #43 : Červen 19, 2015, 10:03:15 pm »

Jirike ,ako by si konal,keby Ti obsadili Tvoj dom,resp.bývanie a nesmel by si sa doň vrátiť.Aj to je realita juhu Talianska.Že sa to nestalo mne ešte neznamená,že sa ma to netýka a že nebudem cítiť s človekom,ktorému okupujú majetok!
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #44 : Červen 19, 2015, 10:06:14 pm »

Našťastie my to prežívame oveľa viac a zajtra bude protestná demonštrácia v Bratislave proti tomuto! Myslíte si,že vás sa to netýka?Co??? počkajte o pár dní,nie týždňov,ale dní. Ak sa neurobí s tým rázny koniec,v zime sa budeme báť vychádzať von po zotmení.Že utópia???
Ani náhodou.Nie je rozhodujúce koľko zarábate,ale koľko slobody máte v krajine kde žijete!
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 188   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München