Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 151 152 153 154 155 [156] 157 158 159 160 161 ... 188   Dolů
 
Autor Téma: Emigranti prišli zveladiť Európu teda aj Nemecko  (Přečteno 12420272 krát)
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #2325 : Září 16, 2016, 05:10:50 pm »

Ja myslím, že práve úvaha o tom,že ťažko nás migranti môžu "poraziť" tým, ako sa zrazu rozmnožia, keď vy tu všetci tvrdite, že utekaju najmä mladí bezdetní muži, ukazuje prirodzenú jirikeho inteligenciu.

Takisto si nemyslím, že sem tie informácie, čo má, dával preto, aby na niekoho zapôsobil. Tvoria len súčasť jeho argumentácie
« Poslední změna: Září 16, 2016, 05:27:31 pm od 88barbie » Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #2326 : Září 16, 2016, 09:32:41 pm »

Ano, ať bude v r. 2050 muslimů vNěmecku, či celé Evropě jakékoli závratné číslo, tak díky paralyzovanému Západu to zřejmě dopadne tak, že muslimy budou z Evropy nakonec muset vyhnat Rusové. A ještě budeme rádi.

Zajímavá myšlenka.

Jenže Rusové s arabášema pečou. A arabáši zase pečou s amíkama, protože jsou vychcaní jak liška.

Takže nakonec to tady bude muset rozseknout konžská osvobozenecká armáda.   Škleb

Nebo ti ufoni, na které někteří věří. pozn.: Ufoni jsou, jenomže ne v té podobě, jak si je většina lidí představuje.
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #2327 : Září 16, 2016, 09:34:15 pm »

Lenke - ja viem, ze som nic nepochopil. miliardy ludi na svete nic nechapu.
geniovia, co chapu, to maju tazke

Když vidím, jak ty miliardy lidí prožili život, aniž by něco pochopili ...
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #2328 : Září 16, 2016, 09:36:52 pm »

jaaaaj rudo, vsak uz Jezis poslal svojich ucenikov, aby sli do domov a hlasali vieru ... takze dobre pise, velmi dobre  Smích

Hlásat víru, ale ne ji vnucovat. Nabízet ji, ne ji prosazovat.

Třeba tak, jako to dělají budhisti, hinduisti, afričani, severoameričtí indiáni, ...  Budhismus, Hinduismus, ...  tady je, a kdo má zájem, poučí se, kdo ne, jde to kolem něj. Kdo má hlubší zájem, získá ( v z nehmotného hlediska ) více, kdo mělčí, získá alespoň nějaký přehled.
Samozrejme mas pravdu. Moj prispevok bol mysleny skor srandovne , bol to vysmech cirkevnych metod, ktore uz s pravym odkazom Jezisa Krista nemaju nic spolocneno. Preto hovorim, pozor na tie "krestanske korene. V drvivej vascine neznamenaju nic pozitivne

Já jsem to koutkem oka pochopil, že jsi to myslela jako srandu. Pro jistotu jsem to ale vysvětlil, aby nedošlo k mýlce.

"V drvivej vascine neznamenaju nic pozitivne." - To jenom lidi to ničí nebo zneužívají. Slova jako taková / Myšlenky nelze pozměnit. Kdo na to má, je pochopit, pochopí je ( a bude z toho mít užitek, ze kterého budou mít prospěch všichni ), kdo ne, prožije život jako sobec.
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #2329 : Září 16, 2016, 09:41:50 pm »

Lenke - tato verila tradicnej cinskej medicine a tiez jej to nepomohlo, asi nieco zle pochopila ...


Verila čínskej medicíne a zomrela. Smrť čínskej herečky rozpútala diskusiu o tradičnej liečbe

"Smrť čínskej herečky opäť v krajine rozpútala diskusiu o tom, či východné liečebné metódy skôr neškodia, ako pomáhajú.
PEKING, BRATISLAVA. Dôvod bol jednoduchý: nechcela, aby ju chemoterapia zmenila na nepoznanie, aby zničila všetky jej úspory, a čo je najhlavnejšie, aby stratila seba samu. Tvrdila, že jej nezáleží na tom, ako dlho bude žiť. Chcela však dožiť šťastne.

Známa 26-ročná čínska herečka Su Tching tak po tom, ako jej našli lymfóm, teda formu rakoviny, ktorá ovplyvňuje činnosť imunitného systému, po chemoterapii nesiahla. Namiesto toho si zvolila tradičnú čínsku medicínu - a zomrela.

Jej smrť tak opäť v krajine rozpútala debatu o tom, či náhodou tradičná liečba nie je skôr nebezpečná, ako prospešná."


http://svet.sme.sk/c/20275255/verila-cinskej-medicine-a-zomrela-smrt-cinskej-herecky-rozputala-diskusiu-o-tradicnej-liecbe.html?ref=trz


Aha. Už to chápu ( poté, kdy jsem si tvůj příspěvek přečetl celý, a ne jen úvodní větu ).

To je propaganda Západních úúúúúúúúáááááááááá ( musel jsem se hodne krotit, abych nebyl z fóra vyříznut nožem ), kteří se manipulací snaží zesměšnit / rozložit / narušit to, co bylo dobré / platné / fungující, aby tam ( v Číně ) mohli nasadit svoje Západní šmejdy, rozuměj chemikálie ( "prášky", kosmetiku, chemikálie do jídla, chemikálie do bytu, ... ).

Nakopat tento lidský odpad !!

Nemorální zrůdy.
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #2330 : Září 16, 2016, 10:20:41 pm »

Uz to nehul, Kazateli....   Smích Smích Smích


Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #2331 : Září 17, 2016, 07:52:19 am »

Kozmopolita tu spochybnuje jirikeho IQ, ale podla mna ma len na "zednika' celkom slusny prehlad v polilickom aj medzinarodnom diani
Jahodo nepleť přirozenou inteligenci se snahou Jirikeho zvyšovat si gramotnost a následně nám to tu dávat na odiv. S tím nemá vrozená(přirozená) inteligence nic společného. Po přečtení mnoha stovek Jirikeho příspěvků mám u tohoto člověka jasno. Zamysli se : Jirike může přečíst tisíce knih a nasát ohromné množství informací a přesto to z něj neudělá inteligenta. Tak prosím nezaměňovat !   Jirike sorry ( 15 smajlíků)

To se neomlouvej, ja mam o Tvé ,,přirozené" inteligenci a příspěvcích, hned od prvního,  taky zcela jasno Mrknutí

Pokud prezentuji svuj názor, tak ne někomu na obdiv, je me vcelku u zadku co si o tom myslíš zrovna Ty.

Čtu pozorně, tedy nemusíš připomínat poněkolikate, že máš zdravotní problém, myslel jsem to jinak, ale to je zas asi na tu Tvou ,,inteligenci" moc složite.
I přes hendikep se lze ale něčeho chytnout, nemusí to byt zrovna hůlky, myslím něčeho prospěšného, místo toho papouškovani cizich názoru, mlácení prázdné slamy a rozšiřování lži a podněcování k nenávisti apod...
Tvé vlástní názory lze spočítat na prstech a většinou jsou spojené s urazkami a sprostými slovy.
Zatím jsi toho osobne moc nepředvedl Mrknutí
Slušne  se vyjadřujes nejčastěji u vlastních dotazů  Kroutím očima

PS: nejsem zedník  Kroutím očima
Tvoje honění ega už vynechme. I když je to dost tragikomický - konkrétně u tebe. Tobě nevěřím ani slovo. Jseš ten člověk, který nenápadně otočí - pomaličku a polehoučku, bude tvrdit - já tenkrát nic. Pomalu s tím už začínáš - ,, já nejsem sluníčkář,, a kdoví co z tebe ještě vypadne.    A co jsi tedy milý Jirike myslel ? Já neumím číst myšlenky, víš.  Čeho se mám podle tebe ,, chytit,, - ,,užitečného,, ? Tohle je záhadné doporučení, ale legrační. Zřejmě se ti nelíbí, že tě někdo kritizuje, viď ?   Je mi tě líto. Ale máš trhliny ve svých vizích. Tvoji soukmenovci se pomalu stahují ze scény. A Makrela to začíná mít nahnutý. Já jen abys nezůstal ,,opuštěn,,     A ,,papouškovat,, cizí názory nepotřebuji. Já mám téměř stejný názor už víc jak 40 let. Doplnil jsem ho po těch zvěrstvechco se v Evropě dějí, o,, zákaz islámu,, Když se tento zvrhlý multikulturalismus rozjel v plným proudu, tak ty jsi nejspíš ještě tahal kačera na provázku, nebo se ještě houpal tátovi v koulích. Kolik, že ti je let ?   A popravdě.  Mně je přes padesát. Ještě k dalším nařčením : Milej zlatej - já mám svých názorů spoustu, ale nevím proč jich tu hromadu ventilovat. K tvé osobě mi stačí jeden : nenechat  týpka tvého ražení ventilovat své arogantní, asociální, zvrhlé, sluníčkářské kecy bez následné odpovědi. Ty pohřbívají Evropu. Pokud je někdo zvrhlý, nemůžu o něm slušně nadávat.  A další bod : Co bych tedy měl předvádět tady ? Rady ohledně dětí se mně už netýkají, jako tebe, povrchní rady ohledně úřadů - což si nakonec každý stejně sám musí zjistit, ověřit a vyřídit, mi přijde zbytečný, tvoje rady, kde otevřeli jakou přiblblou hospodu, mě taky neberou, atd.   Snažil jsem poskytnout info. k praktikám AOK, doporučil založit si pojistku právní ochrany, pojistku na blbost taky schvaluji, ale už mě někdo v doporučení předběhl, poskytnul info, jak je fajn dojíždět do čr, ..........Mám snad plácat, jenom abych plácal, když nemám perfektní jistotu ? Z čehož právě tebe podezřívám.  Mimochodem souhlasím s Alterego, který přesně tenkrát vystihl, co si o tvém účinkování tady myslím i já. Další :  nejstli nejsi zedník, tak ale určitě jsi stavební dělník. Ok budu tě univerzálně nazývat : stavební dělník    Co tam máš dál?
« Poslední změna: Září 17, 2016, 12:43:58 pm od kosmopolita » Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #2332 : Září 17, 2016, 08:11:32 am »

Ještě jsem zapomněl:  Vysvětli mně, jak podle tebe šířím lži a podněcuji k nenávisti !   To mě zajímá (vrazím ti smajlíka, ať máš radost - ale jenom jednoho! Úsměv
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #2333 : Září 17, 2016, 09:36:12 am »

MIERIME K VÁM !!!  Z AFRIKY CEZ TALIANSKO ....

www.topky.sk/cl/11/1575331/VIDEO-Tisice-utecencov-pred-branami-Europy--Libya-je-iba-prestupnou-stanicou--Mierime-k-vam-
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #2334 : Září 17, 2016, 10:30:28 am »

Dobrý Nanuk, že sem taky dáváš odkazy. Někteří lidé už odpadli, nebo už jsou z toho unaveni. Anebo horší : už si na tuto zkázu Evropy zvykli. Je dobré pokud to tady mají na očích. Někteří zhejralci by rádi, kdybychom dělali, jako že je vše ok.  Tak to mají smůlu, žeano?
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #2335 : Září 17, 2016, 12:18:08 pm »

Kozmopolita tu spochybnuje jirikeho IQ, ale podla mna ma len na "zednika' celkom slusny prehlad v polilickom aj medzinarodnom diani
Jahodo nepleť přirozenou inteligenci se snahou Jirikeho zvyšovat si gramotnost a následně nám to tu dávat na odiv. S tím nemá vrozená(přirozená) inteligence nic společného. Po přečtení mnoha stovek Jirikeho příspěvků mám u tohoto člověka jasno. Zamysli se : Jirike může přečíst tisíce knih a nasát ohromné množství informací a přesto to z něj neudělá inteligenta. Tak prosím nezaměňovat !   Jirike sorry ( 15 smajlíků)

To se neomlouvej, ja mam o Tvé ,,přirozené" inteligenci a příspěvcích, hned od prvního,  taky zcela jasno Mrknutí

Pokud prezentuji svuj názor, tak ne někomu na obdiv, je me vcelku u zadku co si o tom myslíš zrovna Ty.

Čtu pozorně, tedy nemusíš připomínat poněkolikate, že máš zdravotní problém, myslel jsem to jinak, ale to je zas asi na tu Tvou ,,inteligenci" moc složite.
I přes hendikep se lze ale něčeho chytnout, nemusí to byt zrovna hůlky, myslím něčeho prospěšného, místo toho papouškovani cizich názoru, mlácení prázdné slamy a rozšiřování lži a podněcování k nenávisti apod...
Tvé vlástní názory lze spočítat na prstech a většinou jsou spojené s urazkami a sprostými slovy.
Zatím jsi toho osobne moc nepředvedl Mrknutí
Slušne  se vyjadřujes nejčastěji u vlastních dotazů  Kroutím očima

PS: nejsem zedník  Kroutím očima
Tvoje honění ega už vynechme. I když je to dost tragikomický - konkrétně u tebe. Tobě nevěřím ani slovo. Jseš ten člověk, který nenápadně otočí - pomaličku a polehoučku, bude tvrdit - já tenkrát nic. Pomalu s tím už začínáš - ,, já nejsem sluníčkář,, a kdoví co z tebe ještě vypadne.    A co jsi tedy milý Jirike myslel ? Já neumím číst myšlenky, víš.  Čeho se mám podle tebe ,, chytit,, - ,,užitečného,, ? Tohle je záhadné doporučení, ale legrační. Zřejmě se ti nelíbí, že tě někdo kritizuje, viď ?   Je mi tě líto, ale pokud tady budeš zastávat zvrhlé sluníčkářské názory, nebude tomu jinak. Ale máš trhliny ve svých vizích. Tvoji kumpáni se pomalu stahují ze scény. A Makrela to začíná mít nahnutý. Já jen abys nezůstal ,,opuštěn,,     A ,,papouškovat,, cizí názory nepotřebuji. Já mám téměř stejný názor už víc jak 40 let. Doplnil jsem ho po těch zvěrstvechco se v Evropě dějí, o,, zákaz islámu,, Když se tento zvrhlý multikulturalismus rozjel v plným proudu, tak ty jsi nejspíš ještě tahal kačera na provázku, nebo se ještě houpal tátovi v koulích. Kolik, že ti je let ?   A popravdě.  Mně je přes padesát. Ještě k dalším nařčením : Milej zlatej - já mám svých názorů spoustu, ale nevím proč jich tu hromadu ventilovat. K tvé osobě mi stačí jeden : nenechat  individuum tvého ražení ventilovat své arogantní, asociální, zvrhlé, sluníčkářské myšlenky. Které pohřbívají Evropu. Pokud je někdo zvrhlý, nemůžu o něm slušně nadávat.  A další bod : Co bych tedy měl předvádět tady ? Rady ohledně dětí se mně už netýkají, jako tebe, povrchní rady ohledně úřadů - což si nakonec každý stejně sám musí zjistit, ověřit a vyřídit, mi přijde zbytečný, tvoje rady, kde otevřeli jakou přiblblou hospodu, mě taky neberou, atd.   Snažil jsem poskytnout info. k praktikám AOK, doporučil založit si pojistku právní ochrany, pojistku na blbost taky schvaluji, ale už mě někdo v doporučení předběhl, poskytnul info, jak je fajn dojíždět do čr, ..........Mám snad plácat, jenom abych plácal, když nemám perfektní jistotu ? Z čehož právě tebe podezřívám.  Mimochodem souhlasím s Alterego, který přesně tenkrát vystihl, co si o tvém účinkování tady myslími já. Další :  nejstli nejsi zedník, tak ale určitě jsi stavební dělník. Ok budu tě univerzálně nazývat : stavební dělník    Co tam máš dál?

Již 3x jsem Te vyzýval, ať sve tvrzení podložís nějakou citaci Mrknutí
Co konkrétně jsem napsal a jak sem se vyjádřil Mrknutí
Ne Smích i to je me u zadku, kritizuj jak chceš a koho chceš.
Nakonec máme i o víkendu prima zábavu Smích Škleb Smích
Bavíš me. ... Úsměv

Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #2336 : Září 17, 2016, 05:46:49 pm »


.....Tobě nevěřím ani slovo. Jseš ten člověk, který nenápadně otočí - pomaličku a polehoučku, bude tvrdit - já tenkrát nic. Pomalu s tím už začínáš - ,, já nejsem sluníčkář,, a kdoví co z tebe ještě vypadne....

.....Když se tento zvrhlý multikulturalismus rozjel v plným proudu, tak ty jsi nejspíš ještě tahal kačera na provázku, nebo se ještě houpal tátovi v koulích. Kolik, že ti je let ?   A popravdě.  Mně je přes padesát. Ještě k dalším nařčením : Milej zlatej - já mám svých názorů spoustu, ale nevím proč jich tu hromadu ventilovat. K tvé osobě mi stačí jeden : nenechat  týpka tvého ražení ventilovat své arogantní, asociální, zvrhlé, sluníčkářské kecy bez následné odpovědi. Ty pohřbívají Evropu. Pokud je někdo zvrhlý, nemůžu o něm slušně nadávat....

.....Další :  nejstli nejsi zedník, tak ale určitě jsi stavební dělník. Ok budu tě univerzálně nazývat : stavební dělník    Co tam máš dál?

Asi o 10 let později jsem se narodil a asi jen těžko jsi měl, I SE SVÝM ,,OBROVSKYM" IQ, v době kdy já se někde houpal,  nějaké převratné názory Mrknutí

Napiš me,  cituj, kterými názory jsem pohřbíval Evropu, cituj a kopíruj některý z mych zvrhlych, asociálních, slunickarskych keců ať všichni vědi o čem je řeč Mrknutí
I ja bych to rád věděl Úsměv

No ten stavební dělník me taky nesedi. .. Mrknutí
Jsem zvyklý na ,,pane mistr"  Smích Smích Smích
Což je tak akorát ke specialitkam které téměř denne dělám.
 Škleb Škleb Škleb
No hlavně že je sranda, ne ?? Mrknutí
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #2337 : Září 17, 2016, 10:08:49 pm »

Ale no tak, děti ! Řešíme tady zaplevelení Evropy Afrikou a blízkým východem nebo se jen bohapustě hádáme ?  Mrknutí

Máme důležitější věci k probrání.
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #2338 : Září 18, 2016, 08:49:46 am »

Ano Lenke máš pravdu. Ale pokud tento sluníčkář bude mě, ale i jiné neustále napadat, že tím, že tady dávám(e) příspěvky, které jsou štvavé a podněcující k nenávisti, potom se tu budou řešit tyto věci. On by zžejmě rád, kdyby se dělalo jako, že je vše ok. Nikdo neumírá, nikdo není znásilňovaný, atd. Já naopak to sem budu dávat. Je to moje povinnost v době, kdy to,, Evropě přerostlo přes hlavu,, Je potřeba, aby lidé byli ve střehu. EU už dokázala, že nás neochrání.
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #2339 : Září 18, 2016, 09:09:42 am »

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/414991-v-nakupnim-centru-v-minnesote-pobodal-utocnik-osm-lidi-policista-jej-zastrelil.html   Toto sice není z Reichu, ale je to další důkaz islámského fanatismu. Určitě ten muslim byl nedávno spořádaný občan. Jediná šance pro Evropu vracet to ještě na moři. Na to není přeci potřeba vytvářet evropskou armáda, ale stačí když se národní armády spojí.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 151 152 153 154 155 [156] 157 158 159 160 161 ... 188   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München