Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1] 2 3 4 5 6 ... 18   Dolů
 
Autor Téma: Dajte vtip.  (Přečteno 1298403 krát)
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« : Březen 25, 2015, 09:01:33 pm »

Tak som dnes premýšľal,že sa vlastne málo v živote niektorí ľudia smejú a zasmejú,pritom je to výborný prostriedok na psychický relax.Preto som otvoril túto tému ,,Dajte vtip,, a verím,že sa zasmejeme všetci,že každý niečím prispeje a bude dobrá nálada pre všetkých.

Chlapík rozpráva kamarátovi ako raz prišiel z práce skôr domov  ,v kúpeľni počuje sprchu,na chodbe cudzie mužské topánky,
tak sa schová v spálni do skrine a čaká.
O chvíľu príde jeho žena aj s chlapom do spálne.Cez úzku medzeru v dverách skrine som sa pozrel.Chlap mal super postavu,na bruchu vypracované kocky,
svaly,hrudník,tie vymakané nohy,potom si dala moja žena dolu župan,
pod ním tie ochabnuté prsia,ovisnuté brucho,celulitída.
Kamarát sa pýta: A čo si potom robil?
Tak som sa za ňu hanbil...
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #1 : Březen 25, 2015, 09:08:35 pm »

Ja mám radšej spontánne vtipy, vymyslené v tej chvíli, spezialized bol v tom celkom dobrý, akurát včera sa to mu doost nevydarilo
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #2 : Březen 25, 2015, 09:09:40 pm »

Dodam ze nemam rada sucasne vtipy, tie stare socikovské su niektore velmi dobre ... ale takých je dnes už tak 1 zo 100 asi
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #3 : Březen 25, 2015, 09:11:22 pm »

Tak nejaký napíš,tu nie je obmedzenie,aj staré vtipy sú dobré.
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #4 : Březen 25, 2015, 09:24:36 pm »

Nepamätám si ho celý, ale dám pointu.

Kedysi sa zvykli rozprávať vtipy o 3 prezidentoch, Ruska, USA a Československa.
Tí sa chválili medzi sebou, v ktorej krajine je čo najviac vecí na elektrinu.

Chruščov ich doviedol do Ruska a ukázal im, čo všetko majú na elektrinu, takisto Reagan ich doviedol do USA a ukázal im, čo všetko majú na elektrinu.
Husák ich doviedol do Československa a Brežnev potreboval na záchod a vyšiel si von, čupol si do žihlavy (koprivy) a zvolal!

"Štó to za techníka, v trávje elektríka!"

(Neviem, či tú poslednú vetu v ruštine treba niekomu prekladať.)
« Poslední změna: Březen 25, 2015, 09:25:47 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #5 : Březen 26, 2015, 01:33:50 pm »

A kde nam ostal rudo so svojou devizou, humor vsetko zachrani? Škleb
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #6 : Březen 26, 2015, 01:47:50 pm »

Idú dvaja chlapi z krčmy a nad nimi letí rogalista.
Jeden hovorí tomu druhému:
pozri Francku, vidíš  toho vtáka hore ?
Vidím a čo má byť?
Aj včera som po ňom musel dvakrát streliť až potom toho chlapa pustil.
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #7 : Březen 26, 2015, 02:29:25 pm »

a rudo furt nikde a pritom je pre neho humor taky dolezity Škleb
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #8 : Březen 26, 2015, 02:30:04 pm »

nanuk to poznam, to je fakt dobre Škleb
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #9 : Březen 26, 2015, 02:34:04 pm »

to netvrdim ja o mne, ze je pre mna humor taky duolezity, to predsa sa okrem ineho prebera aj tu v tychto diskusiach ze to je predsa jeden zo ZAKLADNYCH rozdielov medzi veselymi, vtipnymi slovakmi a cechmi a nudnymi, zachmurenymi nemcami ...
ja som medzi nemcami spokojny, ja sa tu predsa na nic nestazujem ... ani nezakladam temy, ze treba vtipy dat ...
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #10 : Březen 26, 2015, 03:54:06 pm »

rudo, uz som ti vysvetlovala, ze to o Nemcoch je z tvojej strany len cisty PREDSUDOK, NIC ine
Nemci nie su ani nudni, ani zachmureni ... clovek sa az pyta, PRECO si to o nich myslis, CO take ti spravili
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #11 : Březen 26, 2015, 04:01:43 pm »

jahoda: este raz - to o nemcoch NETVRDIM JA ... to citam v tychto diskusiach tu ... ja to len parodujem

nechapem naco mi vysvetlujes nieco, co netvrdim
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #12 : Březen 26, 2015, 04:08:25 pm »

jeden priklad, aby nebolo ze si vymyslam, myslim, ze speczialized sa na mna nebude hnevat ;-)

prispevok  "Březen 19, 2015, 06:24:54 pm

Jsem tady 3ti rok a rozhodne si nepripadam jako doma, ta sterilita, odmerenost a nemecka ,,hloupost,, mi nikdy nebudou vlastni. "


a este raz - mne nemci nespravili nic zle, nemal som ziadne velke konflikty, nikdy som neriesil problemy o akych citam ze riesia ludia tu.
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #13 : Březen 26, 2015, 04:14:37 pm »

ehm, rudo, clovek si az skoro mysli, ze preco tu teda zijes!

Ked som si ja toto myslela o ludoch statu, v ktorom zijem, zvazovala by VAZNE odchod, clovek by sa mal citi DOBRE medzi ludmi, medzi ktorymi zije, ich mentalita by mu mala byt blizka

Dodam este, ze mne Nemci nepridu ani chladni, ani sterilni ani zachmureni, naopak, pridu mi omnoho priatelskejsi ako Slovaci

a co sa tyka lekarov, uradnikov a podobne, tam Nemci rozhodne VEDU, co sa tyka priatelskosti a miloty

p.s. neber to tak, ze ta z Nemecka "vyhanam", len sa proste DOST divim, nic viac a nic menej
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #14 : Březen 26, 2015, 04:20:51 pm »

jahoda - nemam uz sil opakovat, precitaj si to este raz
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 4 5 6 ... 18   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München