Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 3 4 5 [6]   Dolů
 
Autor Téma: Nabídka práce v De - Betriebselektriker, Fleischer, ....  (Přečteno 333520 krát)
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #75 : Březen 22, 2015, 10:14:58 pm »


Tady je korespondence  mezi udajne podvedenou osobou, (mimochodem ta osoba vubec zadneho syna nemela, jednalo se o syna jejiho pritele) a mnou (K dohledani ve vyse zminene diskuzi)

(jojo, kraaaalovno blbek, mas pravdu, jsem podvodnice, kdyz si to tak prejes) Smích

Prosím poraďte.
Můj bývalý manžel přihlásil našeho syna na kurs němčiny, který se měl konat koncem července v Německu. Řádně v termínu vyplnil přihlášku, odeslal pořadatelce, žijící v Německu a považovali jsme věc za objednanou a uzavřenou.
Já jsem si na tento termín proto zaplatila s druhým synem dovolenou u moře a manžel bude také mimo ČR.
S touto "podnikatelkou" manžel nadále často komunikoval, ona ho stále ujišťovala, že se tábor konat bude, i když, dle mého názoru, stále méně přesvědčivě.
Do dnešního dne si ovšem nejsme jisti, že skutečně tábor proběhne, "soudružka podnikatelka" nechce nic potvrdit a my máme obavu, že se tábor konat nebude.
Naštěstí jsme jí neposlali žádné peníze!
Zrušení mé dovolené není možné, případně bude stát dost peněz, na přikoupení dalšího místa pro syna nemám dost prostředků.
Myslíte, že by mi tato "soudružka podnikatelka" měla uhradit ztrátu?
Jak mohou mít takoví lidé vůbec v Německu živnostensky list-lze poslat stížnost na "paní podnikatelku" na živnostenský úřad nebo jiný kontrolní orgán v Německu? Co jiného můžu dělat?
Díky za vaše rady.

Moje odpoved
No pokud to byla prihláska ZÁVAZNÁ a ne pouze PREDBEZNÁ, jak se to v nekterých prípadech delá, pokud není jisto, zda se sejde dostatecný pocet úcastníku, pak se jiste neco dá delat.
Pokud ne, máte smulu.

Jeste dodatek, protoze nemách chut ani náladu si hrát na schovávanou, jiste jste si vsimla, ze v prihlásce, která byla oznacena jako PREDBEZNÁ , stálo, ze poradatel vám v prípade uskutecnení zasle ZÁVAZNOU prihlásku a to do 20. kvetna 2006.
Pokud jste takovou prihlásku ode mne obdrzela, muzete se právem rozcilovat.
Mimochodem, dalsím bodem bylo, ze minimální vek úcastníka v dobe konání je 16 let, coz vás syn nesplnuje.
A naposledy vasemu ex -manzelovi jsem nikdy neríkala, ze kurs se bude URCITE konat, nýbrz, ze se bude konat, pokud do doby 20. kvetna sezenu dostatecný pocet úcastníku. Jelikoz se tak nestalo, oznámila jsem mu, ze konání kursu je nejisté, takze se nemá na me spoléhat. Ze tak neucinil a naopak celkem naléhal, aby se kurs konal a tím pádem tvrdil i vám neco, co není opodstatnené, není moje vina. Spís chyba ve vasí komunikaci, dovolila bych si tvrdit.
Mohu dolozit. Muzete se v prípade zájmu obrátit i na dámu s nickem PROKLE, která mi to jiste potvrdí. Psala jsem jí 20. kvetna mail ve stejném smyslu. Nevsimla jsem si, ze by neco bylo nejasné nebo mela problémy.

Takze moje rada pro príste, nejprve si dukladne prectete, co podepisujete, nez zacnete nekoho napadat.
Diddi_2    Příspěvky: 6928Registrován: Úte 06. Čer 2006 15:19:40




telepatia Škleb

no podla mna si v momente, ked ti bolo jasné, že sa tábor nebude konať, mala panej dať o tom JASNE vedieť a ospravedlniť sa, že sa tábor nekoná! Nie odvolávať sa nato, nech sa naučí poriadne čítať! To mne príde vrcholne arogantné, namiesto toho si sa mala aj v tej debate slušne ospravedlniť!

Varujem ťa, ak sa takto budeš správať aj v tvojej novej jazykovej škole, tak sa o ten Rufmord postaráš sama a spoľahlivo! Takto sa so zákazníkmi nejedná!
« Poslední změna: Březen 22, 2015, 10:20:22 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #76 : Březen 22, 2015, 11:10:55 pm »

tak vase problemy by som mat nechcel;-)
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #77 : Březen 22, 2015, 11:15:15 pm »

aké problémy, rudko?
To didina ma tu obvniuje z Rufmord a chce ma zažalovať Škleb
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #78 : Březen 22, 2015, 11:26:23 pm »

 Smích
« Poslední změna: Březen 22, 2015, 11:30:30 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #79 : Březen 22, 2015, 11:33:05 pm »

Debilni Jahodo, timto podruhe pacham ritualni sebevrazdu, nasleduji Jirku, ktery ma vice rozumu, nez ja,to uznavam.
 Pozde ale prece.
 Abys tomu rozumela, rusim svuj nick, jako jiz jednou, kdy me tady otravil jeden tvuj krajan, ktery mi vyhrozoval, ze si me najde.
Mej se tady hezky, at se s tebou otravuji jini. Je to tve, kraaaalovno.
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #80 : Březen 22, 2015, 11:36:12 pm »

Obávam sa, že ti to dlho nevydrží ... ani jirkovi a o pár dní (prip. týždňov) ste tu opäť ako na koni ...

Ste totiž obaja totálne závislí, isto sa vrátite opäť! (Ty si s už raz vrátila!)
« Poslední změna: Březen 22, 2015, 11:39:59 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 4 5 [6]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München