Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: bydleni v Pasove  (Přečteno 33663 krát)
JanaMik



Karma: 0
Příspěvků: 7


« : Březen 07, 2015, 02:00:17 pm »

Ahoj, premyslime o stehovani do Pasova a hledame byt. Nevite nahodou o necem a nebo neporadite kde hledat. Mame dve male deti, takze minimalne 3ZKB. Idealni 4 ZKB se zahradou ci alespon balkon.
Na immowelt a podobnych servrech uz koukame.
Rozhodujeme se mezi Pasovem a jeste jinym mestem, tak jsem se chtela zeptat, jak se vam v Pasove libi, jestli je to fajn mesto pro rodinu s detma a jak to vypada napriklad se skolkama.
Diky za odpovedi a preji hezky vikend.
Jana
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #1 : Březen 07, 2015, 02:49:49 pm »

Neviem, či si to opäť ty, kedže pod týmto nickom sem píšeš prvý krát.
Ale, ak si ty tá istá osoba, ktorej som už radila WG, aj kde konkrétne hľadať, tak mám pre teba nasledovné:

Chápem, že pre rodinu s 2 detmi nie je WG zrovna ideálne, ale kedže očividne ešte v Nemecku nie ste a nepracujete (inak by ste nemali problém doložiť tie výplatné pásky), tak by som na tvojom mieste naozaj porozmýšlala o tom, sa na začiatku trochu uskrommiť. Však si môžete nájsť aj takú WG, kde vami obývaná izba bude o čosi väčšia, takže sa tam zmestíte všetci a keď si nájdete prácu, tak si čojaviem po mesiaci môžete hľadať byť pre seba.

Ináč, záhrada, balkon, no aj ja by som chcela, ehm, ak tam naozaj začínate, čo tak trochu zošrobovať požiadavky? Samozrejme, máš právo mať určité nároky, na druhej strane je otázka, či sa takto dostanete vôbec niekedy k nejakému bytu.

Inač, Passau je pekné mesto, aj keď neviem, či je vhodné na bývanie s detmi.
Mohla by si možno trochu viac špecifikovať, čo si pod tou vhodnosťou pre deti predstavuješ, aké požiadavky musí tebou vybrané miesto spĺňať.

« Poslední změna: Březen 07, 2015, 03:01:33 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
JanaMik



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #2 : Březen 07, 2015, 03:19:02 pm »

Ahoj, ja jsem tu nova, psala jsem dneska prvni prispevek, takze ta odpoved asi neni pro me Úsměv Ziju v Nemecku uz delsi dobu, momentalne jsem na materske. Manzel je Nemec, stehujeme se za praci, kterou mu v Pasove nabidli, takze dolozit vyplatu atd. jiste nebude problem.
No vhodny pro rodiny....asi jsem myslela dost mist ve skolce, pomerne cisty, sem tam nejaky hriste...ikdyz myslim, ze u takhle mensich mest to asi nebude problem. To co jsem z Pasova zatim videla se mi libilo Úsměv


« Poslední změna: Březen 07, 2015, 03:21:32 pm od JanaMik » Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #3 : Březen 08, 2015, 12:36:22 pm »

Ok, ta tak sorry, pomýlila som sa
Zaznamenáno
JanaMik



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #4 : Březen 08, 2015, 07:24:19 pm »

Úsměv nevadi. Jak dlouho uz v Passau bydlis?
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München