Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Práce Německo  (Přečteno 32158 krát)
rusna
Host
« : Březen 16, 2015, 02:41:26 pm »

Ahojte,

před nějakou dobou jsem začal pomáhat lidem při hledání práce v De,vše jsem dělal zdarma.

Protože jsem začal trávit u Pc většinu svého volného času,rozhodl jsem se,že si budu něco málo za svou pomoc ůčtovat.
Takže pro ty co se mě chystají oslovit....
Za přeložení CV,vyhledání nabídky,komunikCI SE ZAMĚSTNAVATEL CHCI 550kč nebo 20Euro.
Dle měho nazoru je tato částka směšná.
Kdo chce vše zadarmo,tak at si hledá práci sám nebo at zkusí nějakou agenturu,která mu určitě ráda zadarmo pomůže.
Michal
Zaznamenáno
Lea2



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #1 : Březen 16, 2015, 03:31:37 pm »

Dobrý den Michale,
měl bych zájem o Vaše služby. Kromě překladu životopisu.
Děkuji Radek
Zaznamenáno
rusna
Host
« Odpověď #2 : Březen 16, 2015, 03:36:19 pm »

Napište mě na email, stručně co chcete dělat,kraj,uroven němciny.proste co nejvic,abych se mohl orientovat.
Dnes odjiždám zítra Vám během dne odpovím.
email:migmag[zavináč]email.cz
Díky Michal
Zaznamenáno
pipapo



Karma: -60
Příspěvků: 130


« Odpověď #3 : Březen 16, 2015, 06:25:21 pm »

Pane Rusno, chci se zeptat a vy už jste v reálu někomu skutečně práci sehnal?
Zaznamenáno
rusna
Host
« Odpověď #4 : Březen 16, 2015, 06:40:41 pm »

Musím říct,že jsem takové reakce čekal,ten kdo mě slušně osloví a napíše co chce dělat,pošle CV atd,tak tomu rád pomůžu a pomohl jsem,
Celou dobu,co žiju v De,tady vidím,že se tady toho víc namluví a skutek utek,
A na tom,že si za tu práci,kterou s tím vším mám,nechám zaplatit,nevidím nic špatného.
Za ty 3_4 hodiny denně co strávím u PC ve volném čase je těch 20 Euro nic.


Michal
Zaznamenáno
pipapo



Karma: -60
Příspěvků: 130


« Odpověď #5 : Březen 16, 2015, 06:58:59 pm »

Já proti tomu  nic nemám, ale jistě uznáte, že nějaké reference by se hodily. Myslím konkrétní příklady, kdy někdo díky vám dostal práci. Na tom přece není nic špatného nebo neobvyklého. Jistě se někdo takový najde, při vašem nasazení. Měl bych zájem o pomoc, ale nechce se mi kupovat zajíce v pytli.
Zaznamenáno
rusna
Host
« Odpověď #6 : Březen 16, 2015, 07:14:57 pm »

Napište na email,spolu s tám c chcete dělat,popř.CV
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München