Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1] 2 3 4   Dolů
 
Autor Téma: Upracuj sa k smrti ..odporucam toto video vidiet  (Přečteno 290039 krát)
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« : Prosinec 20, 2014, 04:18:57 pm »

https://www.youtube.com/watch?v=WrUTnD2A_Dc


Pozrite si toto video...ako dopadli agenturni zamestnanci.. zastanci tejto trhokratury.
Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #1 : Prosinec 20, 2014, 05:57:34 pm »

A nejlepsi byla ta poznamka ke konci, ze tito lide, kteri prestali delat pro agentury, zacali  uvazovat o tom, ze by si doplnili vzdelani. Mozna, kdyby to byli udelali opacne, nemuseli skoncit, jak skoncili.
A kdyz si nekdo v dnesni dobe poridi 5 deti, tak neni divu, ze se musi ohanet, aby je uzivil a ma 3 zamestnani, jako ten chudak, co lezi v komatu. Mozna, kdyby mel deti 2, tak by mu stacilo 1 zamestnnai a nemusel se ustvat.

A ten v te bance, co nejprve spolupracoval a podilel se na vytvareni videi, na to pak sam dojel. Tomu se rika, kdo jinemu jamu kope..... Nevím co si myslet/Nerozhodný
Suma sumarum dost zavadejici video. Nehlede na to, ze spousta lidi napr. v Bangladesi, by si to rada s temi z banky, ci call centra rada vymenila.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #2 : Prosinec 20, 2014, 07:43:19 pm »

Není to jen o agenturách. I v zaměstnání pod firmou je to stejný problém. Zaměstnavatele nezajímá nic kromě práce. Chvíli jsem pracoval jako řidič LKW spojené s vykládáním nábytku a bylo to 15h dřiny denně a někdy jsem byl tak zničený, že jsem ani nejedl a okamžitě jsem usnul. Plat byl 1900euro a měsíčně jsem odpracoval cca 500h a ze života jsem neměl naprosto nic. Tahle zkušenost mě něco naučila to, že mi stačí pracovat 8h denně od pondělí do pátku a žiju jako člověk a né jako otrok. Nemám závazky, dluhy a nic kromě nájmu neplatím a stačí mi měsíčně cca 1400eur. Peníze nejsou v životě všechno...
Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #3 : Prosinec 20, 2014, 08:47:17 pm »

Honzo, s temi 500 hodinami, to ses asi spletl,ne? Mrknutí
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #4 : Prosinec 20, 2014, 10:29:06 pm »

Trochu ano, někdy jich bylo i 570. Tak počítej, vyjel jsem v neděli ve 22h z firmy a vrátil jem se při štěstí v sobotu ráno. A v neděli jse musel být zase odpoledne ve firmě a řešit co bude další týden. Měl jsem den na to abych se najedl, umyl a to bylo vše. A jestli bereš jako volno to, že spím někde na parkovišti, tak pak těch hodin bylo míň..... byly dny kdy jsem vztal v 5h, celý den jezdil od zákazníka k zákazníkovi a ještě ve 22večer jsem vykládal zboží v Mnichově. Po 3měsících práce jsem sebou fláknul když jsem vykládal zboží a zlomil si ruku. Od té doby jsem na nemocenské a čekám a rentu. Tohle je realita řidiču v D. A to vše za 1900euro měsíčně, ale z těch peněz jsem nic neměl, protože jsem neměl čas si je nějakým způsobem užít.
Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #5 : Prosinec 20, 2014, 10:42:36 pm »

Aha, ja jsem netusila, zes byl dalkovy ridic. A co ta ruka? Jak to s ni mas, momentalne?
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #6 : Prosinec 21, 2014, 12:35:25 am »

Didi ked clovek cita co za bezcitneho cloveka si ty ja ti len prajem aby si raz zazila to co ty ludia.Vol zabudol,ze telatom bol.Z takych ludi je mi ako ty naozaj zle.Stipka sucitu porozumenia ludskosti ti chyba.Pride na psa mraz.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #7 : Prosinec 21, 2014, 12:56:43 am »

Honza natom vidis aki su zametsnavatelia v v nemecku a inde..okrem penazi ich nezaujima nic...zamestnanec je pre nich len cislo otrok...preto je radsej vela ludi na socialke lebo este chce trosku pozit a nechce sa dat zodrat...ta didi nech si skusi 500hod otrocit..ten velky kapitalista nech si to len skusi.Naozaj ked citam takych buranov z nasich krajin ako je ona je mi zle.Bezcitnny ludia bez srdca.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #8 : Prosinec 21, 2014, 07:59:37 am »

https://www.youtube.com/watch?v=k16plCdJSsk


toto si pozrite...ako moze niekto z zeitarbeit robit sluhu kmenovemu zamestnancovi nerozumiem..to uz ludia stratili ludsku dostojnost... Pláč
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #9 : Prosinec 21, 2014, 09:46:08 am »

Bylo by dobre zminit take jine zamestnavatele...
Protoze jsem od 1.11.po 21letech OSVC zamestnany, tak bych mohl taky znamkovat...
Pokud budu citovat sveho sefa... ,,Pokud nechces chodit PO, UT a pulku ST tak nemusis.."
Kolega jde jen v pondeli a vicemene si bude uklizet dodavku kterou cely rok pouziva...
Na vcerejsim vecirku jsme dostali kazdy (3zamestnanci) darek, pranicko v obalce a par set euro bokem... Bylo to fajn i pres tu moji horsi komunikaci Úsměv
Pracuju 40h tydne a ze to obcas natahnu je moje soukroma aktivita abych treba usetril zbytecny den navic na zakazce... Rozhodne nemusim a nic by se nezmenilo.
Tedy bych nerekl ze jsou vsichni zamestnavatele stejny.
A verim ze se najde vic spokojrnych lidi...
Taky chapu zamestnavatele ktrem se hodi 3z5 marod...
Nebo jednotlivci kteri jsou kazdych 14dni marod...
A dalsi a dalsi vyjebavani (pardon) zamestnancu...
Na kazde strane jsou dobry i spatny lidi.
Nemyslim si ze by se cokoli vymykalo a bylo nejak nadmerne...

Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #10 : Prosinec 21, 2014, 10:11:38 am »

Jirike iste su aj ludski zamestnavatelia a dobri ..sam mam takeho zamestnavatela..za 2,5r som bol chory len par dni a nemam dovod mu robit skody ked je kumne korektny plati ma dobre a som kmenovy zamestnanec a v praci je naozaj dobra prac.klima..kiez by bolo viac slusnejsich a ludskych zamestnavatelov na svete.Su aj zamestnanci co spekuluju to ano.

Jirike ked si videl to video z Francie co som sem dal to video opisuje sucastny stav prehniteho kapitalizmus sucastnej doby alias trhokraty kde majitelia v mene zisku a najvecieho fetisku cize penazi sa nestitia sikanovat zamestnancov sledovat a ine praktiky pouzivat.Dnes je malo slusnych a dobrych zamestnavatelov.Vztahy medzi ludmi dnes v porovnani so socializmom su uplne mizerne to mi potvrdilo viac ludi.Ako dieta si spominam ako sa susedia stretavali opekali klobasku ci gulas urobili a bolo to bez falose...a dnes?kazdy sa zenie v mene zisku a strachu o prezitie ze ludskost ide bokom.Dnes clovek od cloveka boci nikto z nikym nic nechce mat kazdy je zamysleny sproste propagandisticke media nam vravia debiliny otom ake je dobre robit karieru a podobne debiliny.Ale media nam nevravia budte slusni ludskejsi..to je ciel tohto rezimu urobit z ludi stroje bez ludskeho citenia a citu kde jeden nema problem potopit druheho.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #11 : Prosinec 21, 2014, 10:15:40 am »



  Servus David,

  Podarilo sa Ti najst pracu v Mnichove?
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #12 : Prosinec 21, 2014, 10:19:38 am »

hary - ja som to video sice nepozeral, ale viem si predstavit o co tam ide, vzdy sa najdu extremy vsetkymi smermi.
ale ako pise honza "A to vše za 1900euro měsíčně, ale z těch peněz jsem nic neměl, protože jsem neměl čas si je nějakým způsobem užít. " tak je to AJ vec zamestnancov, ci pristupia na taku pracu kde nemaju okrem prace na nic ine cas.

napriklad ja (aj ked sa financne nestazujem) by som mohol ako biolog zarabat este viac, kebyze namiesto toho co robim idem predavat napriklad lieky pre velke farmaceuticke firmy ako "Pharmavertreter" - ti sa tiez nahanaju 50-60 hodin tyzdenne, aby splnili "predajne kvoty" svojich sefov, aby bol obrat, aj ked predaju nejake blbosti atd. ;-)

no ale da sa to odmietnut, robit menej a kludnejsie, nemam sice najdrahsie auto ani najvacsiu vilu v meste, ale na pokludny zivot mi to staci ;-)
« Poslední změna: Prosinec 21, 2014, 10:20:58 am od rudo » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #13 : Prosinec 21, 2014, 11:08:25 am »



  Rudo aj ja tvrdim,ze skoro vzdy je menej viac....Ty si kapacita Rudi..vies nemecky a pracujes ako kvalifikovana sila..je to fajn Tebe sa zadarilo drzim Ti palce aby to slo dalej...ale mi sa musime zaoberat ludmi a hlavne menej kvalifikovanymi ktorych agentury zdieraju za par euro..to je kapitalisticke otrocko vsade vo svete...odmietas sa pozriet pravde do oci a namiesto toho aby si pozrel to video len mavnes rukou...co je skoda...lebo vo videu hovoria bankari ktorych nicili banky...a to boli ludia ako ty vzdelani...a skoncili na pschijatri na tabletkach...len preto,ze banky chcu stale viac a viac penazi..unich je zamestnanec len citron ktoreho chcu vyzmykat...ludia by mali vidiet tieto videa mali by sa zacat zaoberat aj nestastim druhym....nezaujimat sa len o svoje auto stav uctu na konte...ked by sa ludia zacali menit k lepsiemu a boli by ludskejsi aj tento svet by bol lepsie miesto na zivot...poludstit vecinu zamestnavatelov sa nam asi nepodari...velke koreporacie a firmi iste nie...ale ked by zamestnanci boli jednotnejsi bezohladu nato ci su vo firme kmenovy a agenturni aj moc zamestnavatelov by sa oslabila.Zamestnavatelia ziju zo strachu a prace ludi..keby boli zamestnanci jednotni a postavia sa na odpor inac by to vo firmach vyzeralo a mozno aj zamestnanci by do prace chodili s radostou a nadsenim nie s bolestami brucha.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #14 : Prosinec 21, 2014, 11:24:15 am »

https://www.youtube.com/watch?v=u3dmuR2SmWk
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 4   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München