Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 3 [4]   Dolů
 
Autor Téma: Upracuj sa k smrti ..odporucam toto video vidiet  (Přečteno 290029 krát)
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #45 : Březen 28, 2015, 10:14:21 pm »

a kde som tu ja niekomu nadaval?
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #46 : Březen 28, 2015, 10:15:06 pm »

ono sa da ublizit aj inak ako nadavkami, rudko, vieme o tom svoje, ze?
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #47 : Březen 28, 2015, 10:28:38 pm »

blablablablabla


poznáš také? "Ako sa do hory volá, tak sa hory ozýva!"

Jahodo, je videt, za ani slusna zadost o to, abys  zde netitulovala osoby, ktere vubec neznas,  vulgarnimi slovy a nadavkami, pro tebe neznamena vubec nic.
Naopak, pokracujes, jakymysi radoby ironickymi vykriky "blablabla....", cemuz vubec nerozumim...
Pravdepodobne se takovato mluva pouziva v kolektivu, ve kterem se pohybujes.
Ovsem mela bys vzit v uvahu, ze zde se vyskytuji lide, kteri nejsou na stejne urovni jako ty, kteri nejsou stejne stari jako ty, a tak by ses mela mozna nad sebou zamyslet, zda tve vykriky jsou adekvatni a vhodne.
Tve vyjadrovani pusobi ostatne opravdu velice jednoduse,

U nas v Cechach je to prislovi takto:  "jak se do lesa vola, tak se z lesa ozyva" - no, je to podobne... V cestine vyraz "jak se do hory vola" je po gramaticke strance spatne, takze my volame do lesa...  Mrknutí.
To jen jako mala pomoc pro tvoji cestinu, kdybys treba sehnala nejaky job, kde bys ji potrebovala.

« Poslední změna: Březen 28, 2015, 10:38:43 pm od Hair » Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #48 : Březen 28, 2015, 10:39:20 pm »

vieš čo ma môžeš ...
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #49 : Březen 28, 2015, 11:42:31 pm »

vieš čo ma môžeš ...

Jahodo, bohuzel, nevim, a nerozumim ti, co chces rict, uz podruhe.....
Pravdepodobne se pohybujes v opravdu jine vrstve obyvatelstva, nez vsichni ostatni, kteri zde komunikuji....
Nedovedu si predstavit, ze by nekdo mohl psat v takovych naznacich, aby jej nikdo nepochopil, jak se to stava naopak casto tobe.
Bud konkretni a snaz se psat konstruktivne, k tematu, a snaz se lepe formulovat myslenky.
Uz i Kleena tu nekolikrat lidi prosil, aby svuj problem vysvetlili detailneji a konkretneji, jinak jim nikdo nemuze pomoci, kdyz pouze svuj problem naznaci.
 Mrknutí
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #50 : Březen 28, 2015, 11:44:22 pm »

tak sa vrat do prvej ludovej, ked nevies citat, ty multinickova osoba

p.s. inac na CO mas tych asi 500 nickov?
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #51 : Březen 28, 2015, 11:53:12 pm »

tak sa vrat do prvej ludovej, ked nevies citat, ty multinickova osoba

p.s. inac na CO mas tych asi 500 nickov?

Jahodo, ale ja cist umim, vim, ze jsi mi napsala tohle:
vieš čo ma môžeš ...
... ale ja nerozumim smyslu tohoto tveho vyjadreni.... Nevim, co muzu, nebo treba nemuzu, jestli to neni nejaky naznak z nejake nasi minule debaty ci koresponednce, na kterou si nemuzu vzpomenout. Je to pulka vety, veta je nedokoncena. Ani nevim, jeslti to je dotaz nebo oznameni, protoze za vetou chybi otazik nebo tecka.
Tak prosim o konkretnejsi vyjadreni, abych se v tom tvem naznacovani mohla zorientovat a treba si vzpomenu, co jsi tim myslela....
 Mrknutí
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #52 : Březen 29, 2015, 12:02:45 am »

Neodpovedala si mi, naco neustále meníš nicky a okrem iného sa hráš na chlapa!
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #53 : Březen 29, 2015, 12:15:10 am »

Neodpovedala si mi, naco neustále meníš nicky a okrem iného sa hráš na chlapa!

...aha, omlouvam se, zapomnela jsem ti oodpovedet, takze:

500 Nicku nemam, je to o neco mene.
Je to jednoduche, mam je proto, ze jsem ucastnikem mnoha diskusnich for a na kazdem pouzivam jiny Nick....
Ne ze by mi to vadilo, jen jsem prekvapena, jak jsi to tak skvele vypatrala.
No mozna jsi take ucastnikem ruznych diskusnich for jako ja, a mas taky nekolik Nicku, mozna i na jednom foru se prihlasujes pod nekolika Nicky, ne?
Ale to ja nedelam, nepripada mi to slusne a ferove.

... a na chlapa si nehraju, ja chlap totiz, Jahudko, jsem, vis?  Mrknutí

Ale ty jsi mi take neodpovedela na muj dotaz, co jsi myslela timhe svym vyrokem:
vieš čo ma môžeš ...

Takze v ramci reciprocity a slusnosti prosim o odpoved take.
« Poslední změna: Březen 29, 2015, 12:30:10 am od Hair » Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #54 : Březen 29, 2015, 12:52:29 pm »

opakuješ sa ...
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #55 : Březen 29, 2015, 11:08:11 pm »

Neodpovedala si mi, naco neustále meníš nicky a okrem iného sa hráš na chlapa!

...aha, omlouvam se, zapomnela jsem ti oodpovedet, takze:
500 Nicku nemam, je to o neco mene.
Je to jednoduche, mam je proto, ze jsem ucastnikem mnoha diskusnich for a na kazdem pouzivam jiny Nick....
Ne ze by mi to vadilo, jen jsem prekvapena, jak jsi to tak skvele vypatrala.
No mozna jsi take ucastnikem ruznych diskusnich for jako ja, a mas taky nekolik Nicku, mozna i na jednom foru se prihlasujes pod nekolika Nicky, ne?
Ale to ja nedelam, nepripada mi to slusne a ferove.
... a na chlapa si nehraju, ja chlap totiz, Jahudko, jsem, vis?  Mrknutí

Ale ty jsi mi take neodpovedela na muj dotaz, co jsi myslela timhe svym vyrokem:
vieš čo ma môžeš ...
Takze v ramci reciprocity a slusnosti prosim o odpoved take.

opakuješ sa ...

Jahodo, i kdyz ted se jmenujes uz jesieenka,
myslis, ze bys mi mohla odpovedet? Proc se zdrahas?
Vzdyt jsi jiz nekolikrat rikala, ze za svymi nazory si stojis, tak nevim, proc uhybas a pises mi neco o tom, ze se opakuji?
No jiste, opakuji svou otazku na tebe, kterou chci od tebe vysvetlit a dluzis mi odpoved....
Tak sem s ni jeseenko...  Smích
Nebo tu pises jen takove vykriky beze smyslu, zahlcujes tu forum polovicnimi vetami a nevis, co vlastne pises a jaky to ma vyznam?
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München