Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 7 8 9 10 11 [12]   Dolů
 
Autor Téma: Agentury práce bez provizí?  (Přečteno 915195 krát)
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #165 : Leden 17, 2015, 07:23:31 pm »

Didi ty ako predstavitel a milovnik kapitalizmu pri citani viet od Lenke sa ti dobre neurobilo ze... Pláč
Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #166 : Leden 17, 2015, 07:28:52 pm »

Hary, me to spis pobavilo, co ti budu povidat.  Mrknutí
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #167 : Leden 17, 2015, 07:56:00 pm »

Ja se taky pobavil, zvlášť u vzpominek na dovolenou v Jugoslavii...
Pridam dalsi ROH zajezdy kde sem mel tu cest byt. Rumunsko a DDR Smích
To byla kraaasaaa...  Smích Jo jo, zlate casy...  Škleb
A jak panecku lidi byli k sobe jiny.
Záviděli si leda kachlicky nebo Moskvice, nebo poukazky na benzin vysmeleny v praci...
Soused bonzoval na souseda pokud si u ohynku pustil prilis hubu na špacír. ..
Pokud jsme si objednali tyden dopredu spekacky, tak jsme meli i co opejkat...
Nostalgie na sobotni večer  Škleb Škleb Škleb

Ja sem teda taky jenom delnik (lopata) ale nemyslim si ze by Kleena napsal cokoli prilis kapitalisticky, neumerne situaci, nebo povysene...
Naopak klobou dolu Kleenove trpelivosti a radam kdyz uz pise nektere prispevky po padesate a presto jsou lide kteri se zeptaji po 51 na totez aniz by se podivali do stejnych temat...
Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #168 : Leden 17, 2015, 08:10:10 pm »

Jirko, nahodou, na Rumunsko mi nesahej,jo? Tam jsem jela coby studentka s kamoskou na 3 nedele a cestu mi financovalo par stangli Marlborek (ja absolutni nekurak Kroutím očima No a kdyz dosly love, tak jsem prodala jednu sukni a bylo to. A kdybych byvala vedela, ze za par krabicek prezervativu by mi tam malem utrhali ruce, mohla jsem se  mit jak vite co  Mrknutí v zite.
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #169 : Leden 17, 2015, 08:18:54 pm »

"Hlad na svete nie je preto že nedokážeme nasýtiť chudobných, ale preto,že nedokážeme nasýtiť bohatých." (Matka Tereza)


Hele ty " matko Terezo", vzdyt mas moznost ji nasledovat a jit ostatnim prikladem.  ...

Pokud diskutujete, diskutujte bez urážek.

Lenke, jsi tu nahlaseny 2 dny, tedy zdejsich dlouhych diskusi na vsechna mozna temata jsi se nikdy neucastnil (mozna  jsi je "za bukem" cetl, ale aby ses zapojil, na to jsi mozna nemel odvahu?).
Ted se sem prihlasis, a budes tu umravnovat zdejsi diskutujici, kteri uz maji neco za sebou, znaji se a vi, kdo je kdo?
Uz jsem ti to psala jednou: poradne si prostuduj vsechny diskuse, nez tady zacnes "halekat" jen tak zbuhdarma a bez znalosti souvislosti svoje moudra, jak by se kdo mel chovat, ty filozofe "pres srdce a nikoli pres pohlavi"  Smích

P.S. nevim, co je na tom urazliveho, kdyz nekdo, treba v ironii, nazve druheho "Matkou Terezou", zvlast kdyz je dotycnym diskutujicim citovana - naopak, je to vtipny a urcite to nikoho neurazi tak, jak psala nize Diddi, tedy ze tady padaly urazky daleko tvrdsi a opravdu vulgarni.... A poradili jsme si s tim, neboj...  Mrknutí

Jinak muzes pozadat Administratora, treba ti da svoleni, abys to tu vedl a byl nam vsem, trumbelinum, vzorem  Mrknutí
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #170 : Leden 18, 2015, 11:03:21 am »

Lenke, dobrý. Ale jestli to tu čteš, tak ti musí být jasný, že tito lidi jsou ZTRACENI. Vidíš ty reakce? Těm už není pomoci!
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 7 8 9 10 11 [12]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München