Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: posílaní peněz do čr  (Přečteno 32299 krát)
Klusi9



Karma: 0
Příspěvků: 28



« : Říjen 20, 2014, 06:53:58 pm »

Ahoj všichni
Chtěl bych se zeptat zda někdo neví jestli mužu poslat nějak peníze na česky učet když nemá založeny německy...jestli to jde nějak přes poštu nebo nějak jinak..
potřebuji poslat peníze na německy učet ale nemám svuj německy jen česky.popřípadně zda jde zajít do nějake banky a poslat to takhle
Děkuji za odpověd
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Říjen 20, 2014, 09:09:49 pm »

Založ si německý účet. Spousta bank je má zadara.
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #2 : Říjen 20, 2014, 09:18:09 pm »

Nebo pres Western Union. Tam to jde bez zakladani konta. Jsou tam samozrejme ale nejake poplatky.
Zaznamenáno
Klusi9



Karma: 0
Příspěvků: 28



« Odpověď #3 : Říjen 20, 2014, 11:00:35 pm »

no německy učet si rozhodně zakládat nebudu,protože už jsem ho měl a zrušil sem ho,protože se vracím do čr a do konce roku mi firma bez problemu bude posílat peníze na učet česky.A ano western znam,děkuji jen sem myslel že to jde i jinak jako třeba v čr složenkou na poště Úsměv potřebuji jen poslat nějake peníze na německy učet ale mám Ty peníze v ruce a ne na kontě
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #4 : Říjen 21, 2014, 10:26:06 am »

no německy učet si rozhodně zakládat nebudu,protože už jsem ho měl a zrušil sem ho,protože se vracím do čr a do konce roku mi firma bez problemu bude posílat peníze na učet česky.A ano western znam,děkuji jen sem myslel že to jde i jinak jako třeba v čr složenkou na poště Úsměv potřebuji jen poslat nějake peníze na německy učet ale mám Ty peníze v ruce a ne na kontě
Tak je zkus složit přímo na pobočce banky, kde má účet příjemce. Nejspíš za to budou také chtít nějaký poplatek, ale mělo by to být možné.
Složenky, podobně jako ROH či SRPŠ v Německu neexistují.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Klusi9



Karma: 0
Příspěvků: 28



« Odpověď #5 : Říjen 21, 2014, 04:33:32 pm »

dobře tak to zkusím a snad to pujde.děkuji za pomoc a odpověď
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München