Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: DULEZITE - Přesun na nový servr 14.9.2014 a 15.11.2014  (Přečteno 190327 krát)
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« : Září 20, 2014, 11:52:41 pm »

Milí čtenáři,

přesun na nový servr 14.9. se úplně nezdařil. Spadl linux na kterým běží portál a technici servru dosud ani po několika urgencích nebyli schopni načíst zálohu, kterou jsem předtím provedl.

Spustil jsem tedy vše na původním servru s datem 14.9.. Jakmile se načte záloha, opět to přesměruju.

Pokud se to nepovede, tak budou bohužel trvale chybět příspěvky od 14.9. do 17.9.

Díky za pochopení.

David
« Poslední změna: Listopad 17, 2014, 02:12:59 pm od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Listopad 17, 2014, 01:59:01 pm »

Milí čtenáři,

Omlouvám se za zpomalení stránek od pátku, ale zřejmě to bylo něčí snahou zvenku.

O víkendu jsem provedl druhý pokus o převod na nový 4x rychlejší servr s novým systémem. Zároveň jsem upgradoval fórum.

Většinu chyb s se mi podařilo odstranit. Zatím budou stránky ale bohužel bez galerie, dokud se mi podaří najít chybu.

Děkuji za pochopení
David
« Poslední změna: Listopad 17, 2014, 04:26:49 pm od David » Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #2 : Listopad 18, 2014, 11:35:12 pm »

myslel som, ze Linux je stabilny a "nepada" ako Windows :-))))))
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #3 : Listopad 20, 2014, 06:45:02 am »

Opravil jsem právě taky emaily. Registrace opět funguje tak jak má.
« Poslední změna: Listopad 20, 2014, 06:47:14 am od David » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München