Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Beruf Elektrikar  (Přečteno 45543 krát)
Dominik85



Karma: -6
Příspěvků: 31


« : Září 03, 2014, 03:07:39 pm »

Ahojte ,

Dostal som dnes tip preco si neurobit Beruf kedze na Slovensku som vyuceny Elektrikar a ked si hladam pracu a sa spytaju co som vyuceny tak len nemocpozeraju co ja tam robim ako Elektrikar problem je ale v tom ze som ako Elektrikar na Slovensku nikdy nepracoval a vela veci som zabudol dnes mi ale poradily preco si neurobim tu V nemecku beruf co trva 2 roky , prax u niekoho . Problem je ale v tom a preto sa na vas aj obraciam ci viete mi poradit ako hladat ci cez urad prace , kto to hradi a ake dalsie moznosti este su . Momentalne pracujem cez zeitarbeit ziadna slava za 8.50€ na hodinu ked mizem mat ako Elektrikar lepsie.

Za kazdy napad alebo info velmi pekne dakujem
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #1 : Září 03, 2014, 04:02:12 pm »

Asi by ses musel normalne vyucit, tzn. nejen praxe, ale i Berufschule zakonceno zkouskami pred IHK. Zakladem je ale najit si nejakou firmu (Ausbildungsbetrieb) prave na tu praxi. To muzes jak uz jsi psal pres urad prace, kam se nechas zaregistrovat, ale muzes i sam aktivne hledat v inzeratech, popr. si dat sam inzerat.

http://www.e-zubis.de/die-macht-der-7.html
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #2 : Září 03, 2014, 06:06:26 pm »

90%'eletrikarske prace jsou byty a domy.
5% silnoproud a stozary
a zbytek specialitky.
Nevim presne co jsi zapomel od skoly, ale jak rika muj dobry kamarad elektrikář nic z toho co se ucili ve skole nikdy nedelal  Mrknutí
Pokud dokazes zapojit dva schodistaky a prisroubovat zasuvku na zed jsi eletrikar, neres to a hledej praci jako eletrikar...
Beztak Te k nicemu zodpovednemu nikdo bez dohledu nepusti, to by neriskovala ani firma na Slovensku natoz v Německu.
Na stavbe sem si vsiml eletrikarske firmy, kde vse zapojovali dva Němci a vse osstatni delalo 5 Polaku z nichz nebyl zadny eletrikar.
Jeden z nich me vypravel i to, že je dobry obkladac Smích
Makali za 12,- netto jak se me pochlubili, ale jen proto aby ze me dostali kolik mam ja.
Coz sem jim nerekl ani tak...
V podstate pomocne eletrikarske prace.
Neboj se a vyzkousej to, k agenture se muzes vratit vzdycky...
A elektro firem je vsude milion....
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #3 : Září 03, 2014, 06:14:17 pm »

Ted jsme meli ve firme  elektrikare a neni to tedy asi moc prevratne placeny job. Nauctovali nam 15 Euro/hod. za praci normalniho elektrikare a 25/hod pro mistra. Byli tam cely bozi den a ve 4 lidech si nauctoval 600 euro. Tak by me docela zajimalo, kolik dostane ten elektrikar vyplatu.
Zaznamenáno
joker



Karma: -8
Příspěvků: 122



« Odpověď #4 : Září 04, 2014, 11:02:44 pm »

Aj 3000 eur netto.
Zaznamenáno
makysek



Karma: 0
Příspěvků: 2



WWW
« Odpověď #5 : Září 06, 2014, 09:20:28 pm »

Zdravim,
nase firma hleda elektrikare.Vice info na mobilnim cisle:  01736654448
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München