Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Hledáme pomocníka nabo pomocnici do kuchyně  (Přečteno 128893 krát)
Diddi
Host
« Odpověď #15 : Září 06, 2014, 12:06:29 pm »

Me by jenom ciste teoreticky zajimalo, jak nekdo, kdyz ma byt vse na smlouvu, muze dopredu vedet, jaky bude mit dotycny zamestnanec netto plat. To by musel snad mit kristalovou kouli.Škleb vzdyt prece nevi, zda bude svobodny, mit deti atd. A to dela sakra velky rozdil v konecnem vysledku!
Normalne se proto nikdy neuvadi netto plat, nybrz brutto.
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #16 : Září 06, 2014, 03:53:00 pm »

Jasně, tady není o tom ani potom. Však ,, Kuchtiku,, jestli jste ok company, tak se vyjádří v těch podstatných věcech: je tato nabídka, kde se zřejmě domníváš(za předpokladu, že jste křišťálově čistí zaměstnavatelé(prac.smlova), že by nový uklizeč - pomocník měl 900 netto, včetně: teplého jídla a ubytování, nebo toto: nenabízíte? To je to, co uchazeče zajímá. Jestli za 900 netto musejí počítat s dalšími náklady?Co????? Tak co ty na to? Naliješ nám ,,čistého vína,,?
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #17 : Září 06, 2014, 03:57:31 pm »

Netto je netto, cisty prachy je pro me jasny pojem. Je-li brutto 1200, 1400, nebo 1600 me nezajima v takovem pripade je to vec a starost zamestnavatele.
Nebo to tak byt nemuze ?
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #18 : Září 06, 2014, 04:35:52 pm »

Jirko, jiste ze to tak byt muze,ale prijde mi to ponekud komplikovane a ja byt zamestnavatelem, tak bych pak vzala urcite nekoho zenateho , s detmi, aby ho zaradili do vyhodnejsi danove skupiny, coz by i me stalo ve finale min. Takze svobodny bez zavazku by mel smulu.Smích Nikdy jsem nevidela, ze by zamestnavatel nabizel netto plat.
Zaznamenáno
kosmopolita



Karma: -25
Příspěvků: 348


« Odpověď #19 : Září 06, 2014, 04:51:27 pm »

No právě. Když tedy pomineme všechny běžné věci které by měl tento inzerát mít a začneme jen tak plkat, tak mně by jen zajímalo zda za 900E nabízí JÍDLO A AVIZOVANÉ BYDLENÍ Grátis.  jestliže NÉ, no to potom nevím co by mělo někoho po odečtení těchto nákladů při takovéto mzdě vůbec motivovat k nástupu? Stačí jediné: Když Kuchtík odpoví Škleb
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #20 : Září 07, 2014, 02:41:03 am »

Me by jenom ciste teoreticky zajimalo, jak nekdo, kdyz ma byt vse na smlouvu, muze dopredu vedet, jaky bude mit dotycny zamestnanec netto plat. To by musel snad mit kristalovou kouli.Škleb vzdyt prece nevi, zda bude svobodny, mit deti atd. A to dela sakra velky rozdil v konecnem vysledku!
Normalne se proto nikdy neuvadi netto plat, nybrz brutto.

Diddi, znam pripady v gastronomii, ze se rekne, kolik clovek dostane cisteho a brutto se mu pak upravi pode Lohnsteuerklasse atd. tak, aby ten dotycny dostal tu slibenou sumu cisteho:-)
Jojo, gastronomie, to je ale peknej previtek....

P.S. a znam take pripady z horske chaty, kam si majitel bral na praci mlade slovenky, ktere bydlely po 6 na jedinem pokoji bez skrine a makaly 6 dni v tydnu 10 i vice hodin denne...   jmeno horske chaty nebudu zverejnovat, abych nedelal negativni reklamu:-)

Zdravi Milan
Zaznamenáno
Kuchtiklibor



Karma: -7
Příspěvků: 80



« Odpověď #21 : Září 07, 2014, 09:34:43 am »

No nevedel jsem kdZ budem nekoho hledat ze z tohoto bude takova diskuze.
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #22 : Září 07, 2014, 10:38:59 am »

Neni to z me strany nic proti tobe, Libore, ale na druhou stranu  nezaskodi, kdyz clovek je radeji vice, nez  mene informovan, nakonec kousek vys je popsano, jak to take muze nekdy dopadnout . Viz hospoda u Wolfratshausenu. Takze opatrnosti nikdy nezbyva. Cimz nechci rict, ze to u tebe je stejne.
Jinak ja za sebe jsem konecne pochopila, jak to tedy je s tim netto platem, ale stejne mi to prijde nezvykle.
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #23 : Září 07, 2014, 10:47:22 am »

No nevedel jsem kdZ budem nekoho hledat ze z tohoto bude takova diskuze.


No,Kuchtiku Libore, je to celkem ale jednoduche:

jakmille zadas inzerat na praci, ktery je neuplny a vzbuzuje potrebu jeste dalsich doplnujicich dotazu, tak samozrejme zaroven takovy inzerat vzbuzuje i neduveru.
V tom pripade je potreba tedy pocitat s tim, ze takovy inzerat lide mohou vnimat tak, ze text inzeratu je neuplny zamerne a ze se za tim muze skryvat take pekna kulisarna....

Takze treba to bude pro tebe ponauceni pro priste a az budes shanet nekoho na vypomoc, tak ztveho inzeratu bude vsechno jasne dopredu a tim padem  "z toho nebude takova diskuse"  Mrknutí
Zaznamenáno
Marek Somr



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #24 : Září 11, 2014, 07:21:18 pm »

Dobrý den, mám zájem o Vámi nabízenou práci ,rád Vám pošlu životopis na mail. Děkuji Marek Somr
Zaznamenáno
Ostravak



Karma: -1
Příspěvků: 46


« Odpověď #25 : Září 21, 2014, 11:45:37 pm »

Me to prijde spis jako docela dobry zacatek v nemecku pro cechy.  A ani by mi neslo o prachy. Dobra sance pro cechy vypadnout z CR a zacit lepsi zivot. I kdyz kdo zvas vydelal v cesku 900 euro mesicne? K tomu ubytovani gratis??  Nabidka neni pro nas cechy co zijem uz delsi dobu v DE.Ja uz bych to ted nevzal ale jeste pred par lety okamzite.
Zaznamenáno
Ostravak



Karma: -1
Příspěvků: 46


« Odpověď #26 : Září 21, 2014, 11:48:46 pm »

A jeste dodam. Sem taky kuchar, delam taky 6 dni v tydnu. Nekdy osm hodin, nekdy i 15. A jim zasadne jen v praci. A zadarmo!
Zaznamenáno
evel



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #27 : Duben 23, 2015, 10:25:52 am »

Dobrý den mela bych zájem o praci, můžete mi napsat na meil?Úsměv eveli.m[zavináč]seznam.cz nebo tel . 729330830, děkuji.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München