Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Futbal?  (Přečteno 83543 krát)
rudy sonja



Karma: 0
Příspěvků: 17


« Odpověď #15 : Červenec 11, 2014, 04:21:05 pm »

servus ak by sa ti chcelo hrávame na tráve na ihrisku vo Vaterstetten každú sobotu podla počasia ...teraz hrávame okolo 17tej ak tak tu je namňa číslo zavolaj,,,015779531294 Rudy
Zaznamenáno
mardzi1248



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #16 : Červenec 16, 2014, 06:33:49 pm »

Zdravim,ja by som sa tiez rad pridal,len mi pride skoda hrat fotbalek na betone,ked je tu vela ihrisk na trave a zadara,napr pri  Olympiacentre,oproti zastavke U-bahn Oberwiesenfeld,raz sme tam boli a bolo paradne,ihrisk mozno 10 a nikde nikoho,prvotriedna pokosena travicka,ciary,sietky na brankach,proste nadhera,ako na Maracane :-)
Zaznamenáno
peta85



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #17 : Červenec 22, 2014, 07:17:52 pm »

ahoj  meli byste jeste misto??? nestiham v cechach treninky strasne mi chybi fotbal =) dekuju za info.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München