Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15   Dolů
 
Autor Téma: kdo chodi nakupovat do Aldi ,Lidl atd  (Přečteno 1355021 krát)
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #180 : Srpen 07, 2014, 12:32:52 am »

Hair, dekuji za objasneni. Drive sem chodila jeste jedna mila osubka, rikala si puvodne Dorotka, pak se najednou rozdvojila, roztrojila..... a nakonec se z ni stala napr. Beckapiva, Sunka od kosti, Zlaticko, Stribrna...no kdo si to ma pamatovat. Tu jsi asi nezazila. Z te se take stal pilny mazal. Taky me mela"rada". Tak kdovi, jak to je.Smích Ta mela trochu jiny profil. Ale nektere vlastosti se shoduji. Jo a take ma rada zviratka.Smích


Diddi, zazila, zazila a precetla jsem tu snad skoro vsechno  Smích
A dlouho jsem se, prave diky temto jedincum, zdrahala sem vubec cokoli psat, resp. vubec se mi nechtelo. Duvod: pripadalo mi, ze jakekoli tema tyto osoby totalne rozmelni, odvedou uplne jinam a nez jsem k tematu stacila napsat konkretni radu nebo to, co vim, tak debata byla uz uplne nekde jinde. Ale jednoho dne....., a tak jsem tu.....  Mrknutí.
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #181 : Srpen 07, 2014, 12:35:53 am »

Tak popojedem!!!! Ja taky zitra nemusim vstavat brzy. Smích No nevim, co bude naskakovat, nechame se prekvapit. Ale ma dojem , ze "Täter" uz odpadl(a). Ze uz mi to taky mohl dorovnat na zero, ne?
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #182 : Srpen 07, 2014, 12:36:29 am »

Ja si snad znovu zapnu comp, psat na mobilu me opravdu neba, a tech preklepu Šok, to nez vzdycky opravim Škleb

A ted musim vymyslet neco k tomu Aldi  Kroutím očima
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #183 : Srpen 07, 2014, 12:37:22 am »



. Ale jednoho dne....., a tak jsem tu.....  Mrknutí.
[/quote]

Bylo to proste silnejsi.....Mrknutí

To se mi ta citace nejak nepovedla. Kroutím očima
« Poslední změna: Srpen 07, 2014, 12:40:20 am od Diddi » Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #184 : Srpen 07, 2014, 12:39:24 am »

OK, Aldi, Aldi....ty melouny jsem posledne prechvalila. Ted lituju, ze jsem posledne tak hamounila:D
Byly asi od jineho dodavatele. Ale jist se jako daji, to zas jo.

Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #185 : Srpen 07, 2014, 12:41:14 am »

Diddi, ja ti tam tu nulu klidne maznu, chces? ;-)
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #186 : Srpen 07, 2014, 12:43:17 am »

Jo, Peto , bud tak hodnej. Ta jednicka tam vylozene rusi:D:D:D
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #187 : Srpen 07, 2014, 12:48:00 am »

Dekujiiiiii!
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #188 : Srpen 07, 2014, 12:50:02 am »

Tak,ji tam mas....omlouvam se, ale sama sis to prala Škleb... Ale za chvili to asi dame nazpet, nevim jak by se mi spalo Mrknutí
 

V Aldi si krome jineho rad kupuji velke vanicky vanilkove zmrzliny. Jim ji po nocich polevkovou lzici takze kvalitu moc nevnimam a vyhovuje mi kvantita  Škleb
« Poslední změna: Srpen 07, 2014, 12:51:59 am od petr69 » Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #189 : Srpen 07, 2014, 12:53:47 am »

Ja chci taky nulu!!!!

....a chci. A chci a chci!!!
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #190 : Srpen 07, 2014, 12:54:34 am »

Petre Škleb Ona ta kvalita nebude jinde o moc lepsi, si  myslim.
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #191 : Srpen 07, 2014, 12:55:54 am »

Nocni mejdan bude, chodim.do prace az na desatou Smích...
Hair profil vytvorila, odpovida to urcite Škleb, koneckoncu ma na to skoly. Ale trochu jsi Hair odflakla ten zaver - co z toho ma. Vzala jsi to dost strucne:-D , vlastni zvracene poteseni, mohla jsi se trochu rozepsat:-) :-)
Ale mame jeden problem. A sice, vsechny tyto prispevky jsou mimo tema nakupovani v Aldi. Takze bychom to meli nejak napravit nebo budou minusy naskakovat. Nebo plusy? Ted nevim, uz v tom mam zmatek:-D

Mas pravdu, tema jsme jaksi opustili a to co tu kritizujeme delame sami, zejo  Mrknutí. Nicmene jakasi vzdalena souvislost tu je, protoze nekteri jedinci se prave na tomto tematu zacali hodne vymezovat a krasne se tu "odkopali"  Ale to je spis tema pro Haryho Mrknutí o zaclenovani do nemecke spolecnosti a o pocitu nekterych lidi, ze Aldi, Lidl & Co.  jsou podradne obchody, do kterych slusny Nemec nejde. A "kdyz se chci zaclenit" do dobre vydelavajici stredni tridy, a i se tak pred ostatnimi prezentovat, tak to je skoro ostuda priznat, ze v techhle obchodech je zbozi jako kazde jine, mnohdy lepsi a za slusne ceny.

Poteseni "mazala" si muzes predstavovat jakkoli. Fantazii se meze nekladou  Smích. Ja jsem mela na mysli uspokojeni dusevni, pocit blazenosti v momente, kdy vidi na monitoru jemu zname a nenavidene jmeno, a v tu chvili: "klik" na minus.... Joj !!!!, to je takove blaho, ze si to nedokazes asi predstavit  Smích. Ale hned se samozrejme objevi pocit mirne frustrace, protoze na ten minus by bylo prece tak fajn klikat porad a porad a porad....  Mrknutí. A ono to jde jen jednou za hodinu..  Smích.. Je to teda na druhou stranu desny, takova komplikace, cekat hodinu...., achjo....  Smích

A zpet k tematu: pro sportovce dnes, ve ctvrtek - botky, tycky, bandaze na podzimni behani a chozeni po lese a v prirode. Treba zrovna o necem takovem uvazujes  Mrknutí.
Pro damy zvetsovaci zrcatko se svetylkem - taky prima, i kdyz na prohliizeni si sebe sama to moc neni  Smích, ale na liceni fajn. V brylih se moc licit nejde, vyzkouseno  Smích. I nekteri panove takove zrcadylko v domacnosti treba oceni. Taky na sobe precejen provadeji, i kdyz velice zridka, jakesi nepatrne  a opatrne zasahy  Mrknutí
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #192 : Srpen 07, 2014, 12:56:03 am »

Ja chci taky nulu!!!!

....a chci. A chci a chci!!!

Jeden ti vzit muzu, ale prece tu nebudu cumakovat jeste 2 hodiny!!!?? Tak musis vydrzet do rana. Budto prijde mazal a nebo ja, reciprocne:D
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #193 : Srpen 07, 2014, 12:59:08 am »

Mrknutí.
Pro damy zvetsovaci zrcatko se svetylkem - taky prima, i kdyz na prohliizeni si sebe sama to moc neni  Smích, ale na liceni fajn. V brylih se moc licit nejde, vyzkouseno  Smích. I nekteri panove takove zrcadylko v domacnosti treba oceni. Taky na sobe precejen provadeji, i kdyz velice zridka, jakesi nepatrne  a opatrne zasahy  Mrknutí

Zvetsovaci zrcatko je sice prakticke,ale od jisteho veku ponekud frustrujici:D
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #194 : Srpen 07, 2014, 01:00:12 am »

Hair, chces taky jednu? 15 vypada lepsi nez 14. Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München