Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15   Dolů
 
Autor Téma: kdo chodi nakupovat do Aldi ,Lidl atd  (Přečteno 1355041 krát)
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #120 : Červenec 25, 2014, 03:08:12 pm »


Žeby teda hair bola na dôchodku alebo nepracovala? Smích (viď jej posledný príspevok)

Ináč, tie akcie sú aj tak často podfuk, ako keď bola jedna vec v akcii za 99 centov a neskôr stála 1 eur. Alebo kávu pred akciou zvýšili na 6 eur a potom bola v "akcii" za 5.

Ináč jirike, poznajú to, poznajú ... Škleb

Tak ti to teda, Vilo, prozradim  Mrknutí:
ALDI jako jeden z poslednich obchodnich retezcu jeste neni na ceskem ani slovenskem trhu a potrebuje si ujasnit situaci, zda tam vubec vstupovat.  A protoze ceske ani slovenske zakazniky tento retezec nezna, ale vi, ze v Nemecku a Rakousku v jeho obchodech nakupuje mnoho zakazniku z techto zemi, at uz tech, kteri v techto zemich bydli nebo tech, kteri nakupovat pres hranice dojizdeji, tak potrebuje zjistit, jak tito eventuelni a potencialni zakaznici jsou spokojeni, ci nespokojeni s nabidkou a sortimentem, ci jak mohou ovlivnit svymi nazory sve zname a pribuzne ve svych vlastech, aby tento retezec vyuzivali.
A tak mne zamestnali jako psycholozku, ktera ma za ukol sledovat a vyhodnocovat chovani a nazory zakazniku smerem k tomuto retezci a ja muzu do zdejsi diskuse prispivat klidne ve sve pracovni dobe.   Mrknutí
« Poslední změna: Červenec 25, 2014, 03:11:59 pm od Hair » Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #121 : Červenec 25, 2014, 03:19:50 pm »

Hair, tomu rikam Traumberuf.MrknutíSmích
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #122 : Červenec 25, 2014, 03:42:21 pm »

Hair, tomu rikam Traumberuf.MrknutíSmích

Jojo Diddi, je to prima, moc mne ta prace bavi. Az tak, ze to delam mnohdy, jak sis jiste vsimla, i po pracovni dobe.  Mrknutí Smích
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #123 : Červenec 25, 2014, 03:51:23 pm »

...nazory zakazniku smerem k tomuto retezci a ja muzu do zdejsi diskuse prispivat klidne ve sve pracovni dobe.   Mrknutí
Úsměv
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Diddi
Host
« Odpověď #124 : Červenec 25, 2014, 03:56:53 pm »

Hair, tomu rikam Traumberuf.MrknutíSmích

Jojo Diddi, je to prima, moc mne ta prace bavi. Az tak, ze to delam mnohdy, jak sis jiste vsimla, i po pracovni dobe.  Mrknutí Smích

Aldi to jiste oceni, ve forme spaldove mouky zdarma, ci jine pozornosti. Mrknutí

Ale ted vazne: co me zaujalo, kdyz jsem drive nebyla lina jezdit nakupovat, tak jsme jeli i do dvou supermarketu v jeden den a zjistila jsem, ze bud Lidl se opici po Aldi nebo obracene. Dost casto maji ve stejnou dobu stejnou nabidku sortimentu. Napr. stejne hadriky na deti apod. Tedy ne uplne stejne, ale hodne podobne nebo spodni pradlo ve stejny cas atd. Asi maji dobre spiony.Smích
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #125 : Červenec 29, 2014, 11:21:36 am »

Hair, tomu rikam Traumberuf.MrknutíSmích

Jojo Diddi, je to prima, moc mne ta prace bavi. Az tak, ze to delam mnohdy, jak sis jiste vsimla, i po pracovni dobe.  Mrknutí Smích

Aldi to jiste oceni, ve forme spaldove mouky zdarma, ci jine pozornosti. Mrknutí

Ale ted vazne: co me zaujalo, kdyz jsem drive nebyla lina jezdit nakupovat, tak jsme jeli i do dvou supermarketu v jeden den a zjistila jsem, ze bud Lidl se opici po Aldi nebo obracene. Dost casto maji ve stejnou dobu stejnou nabidku sortimentu. Napr. stejne hadriky na deti apod. Tedy ne uplne stejne, ale hodne podobne nebo spodni pradlo ve stejny cas atd. Asi maji dobre spiony.Smích

Ahoj Diddi, jojo, mas pravdu, drive to nebyvalo, objevilo se to posledni roky (co si tak jsem schopna zapamatovat  Mrknutí ). Jak je neco v Aldi, tak Lidl ma ten den stejny srotiment, resp. stejne tema nabidek - at se jedna o sportovni veci, nebo napriklad italsky tyden atd....
No a na zaklade mych predchozich info musim konstatovat, ze Lidl opisuje od Aldi a snazi se ho dohnat, nikoli naopak - tak mi veli firemni loajalita  Smích Smích
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #126 : Červenec 29, 2014, 11:44:31 am »

Hair, tak je to spravne. Škleb Mrknutí
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #127 : Červenec 29, 2014, 12:05:22 pm »

Ja osobne nakupuju vsude, co je momentalne nejbliz po ruce...Lidl, Aldi, Rewe, Edeka, Real atd... proste podle chuti. A obcas prijedu autem, obcas jdu i pesky:-) Na sortiment v akci neberu vetsinou zretel.
Jinak s tim sortimentem je to znama vec: je mi jasny, ze kdyz prijde mailem Newsletter od Lidla, kde je treba tema Bürobedarf, prijde Newsletter od Aldiho take s Bürobedarf. Nebo naopak...
Hair: pises si prescasy, kdyz pracujes i po pracovni dobe? :-) Bezva prace, mimochodem:-)

M.
  
« Poslední změna: Červenec 29, 2014, 12:07:23 pm od milda34 » Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #128 : Červenec 29, 2014, 12:12:51 pm »

Zrovna vcera jsem nakupovali v Aldi a ja jak nerada chodim nakupovat, tak radeji vsechno kupuji vickrat, aby to nemuselo byt tak casto. Takze 3 melouny, 2 brambory atd. No bylo toho hodne a kluk na pokladne naprosto v pohode relax, jsem mu rekla, ze mam problemy s ramenem a vubec nas nehonil.

 Zato jsem zvedava, jak se zachovaji, az jim tam prinesem zpet fritezu na horky vzduch, kterou jsme vcera take zakoupili. Koupili jsme ji zabalenou, nic jsme pred tim nerozbalovali. A kdyz jsem ji vykladala z auta, tak syn ji ode mne chtel prevzit, abych to netahala a normalne nam z te krabice vypadla na chodnik. Bohuzel, ne bez nasledku. Tak jsem zvadava, jestli nam ji vymeni.

Hair, kdyztak pocitam s Tvou primluvou.Mrknutí
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #129 : Červenec 29, 2014, 01:12:56 pm »

ok, hair, to mnohé veci vysvetľuje.
« Poslední změna: Červenec 29, 2014, 01:48:33 pm od jesennavila » Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #130 : Červenec 29, 2014, 11:43:19 pm »

Ja osobne nakupuju vsude, co je momentalne nejbliz po ruce...Lidl, Aldi, Rewe, Edeka, Real atd... proste podle chuti. A obcas prijedu autem, obcas jdu i pesky:-) Na sortiment v akci neberu vetsinou zretel.
Jinak s tim sortimentem je to znama vec: je mi jasny, ze kdyz prijde mailem Newsletter od Lidla, kde je treba tema Bürobedarf, prijde Newsletter od Aldiho take s Bürobedarf. Nebo naopak...
Hair: pises si prescasy, kdyz pracujes i po pracovni dobe? :-) Bezva prace, mimochodem:-)

M.
  

Jasne Mildo, souhlas, ja jeste k doprave pouzivam kolo - to asi nejvic. Bavi mne, co na tom vsechno jde odvlacet  Smích.
Na veci v akci je docela dobre obcas mrknout, daji se poridit kvalitni veci za nizsi cenu, nez je bezne a  i kvalita (napriklad u Aldi  Mrknutí) je pomerne vysoka. Ano, zbozi na sobe nema vyrazenou svetoznamou znacku, nicmene je vyrabeno tou samou, svetoznamou firmou,  nicmene je v prodeji pod znackou obchodnika a za cenu podstatne nizssi, nez pokud by byla na zbozi znacka vyrobce.  Diky odebranemu mnozstvi se to vyplati jak vyrobci, tak odberateli.
Mala poznamka, ktera se te mozna netyka: neplest si zbozi, nabizene v akci, ktere je k dostani pouze v urcite dny, mimo bezny srotiment a akcni nabidky, kdy bezny sortiment je kratkodobe zlevnen.

A k prescasum:
zadne prescasy si nemusim psat, mam volnou pracovni dobu a zalezi pouze na mne, jak ji vyuziji a jake mam vysledky. Muzu klidne pracovat i u rybnika na lehatku, pokud je dobry signal  Mrknutí.  Takze take proto mne tato diskuse tesi, pekne to tu odsejpa, a mam diky tomu i temer hmatatelne dukazy ohledne chovani a nazoru ceskych a slovenskych zakazniku  Mrknutí
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #131 : Červenec 29, 2014, 11:53:50 pm »

Zrovna vcera jsem nakupovali v Aldi a ja jak nerada chodim nakupovat, tak radeji vsechno kupuji vickrat, aby to nemuselo byt tak casto. Takze 3 melouny, 2 brambory atd. No bylo toho hodne a kluk na pokladne naprosto v pohode relax, jsem mu rekla, ze mam problemy s ramenem a vubec nas nehonil.

 Zato jsem zvedava, jak se zachovaji, az jim tam prinesem zpet fritezu na horky vzduch, kterou jsme vcera take zakoupili. Koupili jsme ji zabalenou, nic jsme pred tim nerozbalovali. A kdyz jsem ji vykladala z auta, tak syn ji ode mne chtel prevzit, abych to netahala a normalne nam z te krabice vypadla na chodnik. Bohuzel, ne bez nasledku. Tak jsem zvadava, jestli nam ji vymeni.

Hair, kdyztak pocitam s Tvou primluvou.Mrknutí

Jejda, Diddi, no to je teda neprijemnost... Mne se stalo neco podobneho a vymena probehla uplne bez problemu. Ale samozrejme muj pripad nejde srovnavat, zejo..  Mrknutí .
Nicmene jsem presvedcena, ze to probehne take v pohode. Aldi je znamy tim, ze dba na spokojenost svych zakazniku, a takoveto zalezitosti resi vetsinou k jejich dobru, neb ma na pameti, ze zakaznik, ktery je prekvapen vstricnosti obchodniho retezce, prijde rad znovu a v kolektivu svych znamych nebude setrit chvalou, jak lehce probehla vymena rozbiteho vyrobku.. A tim muze presvedcit obcany, kteri tento retezec miji bez povsimnuti, k jeno navsteve, nakupu a mozna ne poslednimu. U Aldi plati zlate ceske heslo: Nas zakaznik, nas pan - ani nevim, jestli existuje nemecky ekvivalent, ale asi jo...
Tak drzim palce, napis, jak jsi dopadla...
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #132 : Červenec 30, 2014, 12:06:38 am »

hair, ja začínam mať pocit, že ťa skôr platia za to, aby si im nenápadne robila reklamu ...
« Poslední změna: Červenec 30, 2014, 12:23:19 am od jesennavila » Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #133 : Červenec 30, 2014, 12:21:00 am »

Takze take proto mne tato diskuse tesi, pekne to tu odsejpa, a mam diky tomu i temer hmatatelne dukazy ohledne chovani a nazoru ceskych a slovenskych zakazniku  Mrknutí

Dúfam, že to nemyslíš tak, že budeš uverejňovať úryvky z tejto diskusie v nejakej tvojej správe. Na to je totiž potrebný súhlas zúčastnených.
« Poslední změna: Červenec 30, 2014, 12:37:21 am od jesennavila » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #134 : Červenec 30, 2014, 10:25:42 am »

Dúfam, že to nemyslíš tak, že budeš uverejňovať úryvky z tejto diskusie v nejakej tvojej správe. Na to je totiž potrebný súhlas zúčastnených.
Právě! To by ty plky tady ještě mohly být užitečné a kam bysme to pak přišli?!  Škleb
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München