Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 [3] 4   Dolů
 
Autor Téma: Abmahnung z prav. kancelarie, pokuta za torrent  (Přečteno 401662 krát)
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #30 : Duben 28, 2014, 07:54:12 pm »


Jinak koukám, že ty jsi už taky čím dál míň populární šetřílko

No bodejt, od ceho te tady mame, ne? Minusy umis davat skvele. Smích Skoda, ze to nemuzes mit jako zamestnani. Venujes s etomu s vervou a naplno!!!! Tam by ses 100% osvedcila a mozna, kdybys byla nema, tak by si te i nechali. Mrknutí



tak jestli si myslíš, že všechny tvoje mínusy máš ode mě, tak se asi hodně pleteš.
Zaznamenáno
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #31 : Duben 28, 2014, 07:55:34 pm »


myslím, že odkazů na danou tématiku jsem vložil dost, takže zase jen napadání z tvojí strany, ale to je normálka, už jsme zvyklí. Já jsem se tu jen dnes musel zastat Jokera, do kterého jste se tu vy tři zase zhurta pustili a už jste zase přestali řešit danou tématiku, tj. trestnost stahování filmů v DE a už zase jen napadáte ostatní.


No to jsi tedy opravdu muselA, kdyz jsem se do nej treba ja taaaak zhurta pustila, urcite z toho dodnes nespi, chudak, jake ujmy se mu dostalo. Skoda, ze tu neni smajlik tukajici si na celicko.


Tohle jsem Jokerovi napsala, slabsi povahy nectete, je to opravdu husty.Smích

Joker no vidis, ty vychazis z toho, ze to kazdy musi vedet a to sí predstav, ze existuje jeste takova divna sorta lidi, kteri se musi podivat na Google, aby zjistili, co to vlastne znamena, ten torrent. Treba ja.Smích


psal jsem něco o tobě? Ale potrefená husa prý vždycky zakejhá
Zaznamenáno
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #32 : Duben 28, 2014, 08:11:06 pm »

Poprosim drzat sa temy, naozaj nemam naladu citat osocujuce diskusie.

Dnes dosla dalsia Abmahnung, spolu uz za 2000EUR. Takze pravnika asi bude treba. Poprosim petra o kontakt.
Odkud jsi? Znám docela dobrýho právníka, který mluví i trochu česky, třeba by ti pomohl
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #33 : Duben 28, 2014, 08:49:30 pm »

Martine, nevim, jestli se ti podari v Nemecku sehnat cesky nebo slovensky mluviciho pravnika, ktery se na tuto problematiku  Urheberrecht u. Medienrecht specializuje. Spis ne. Cesky/slovensky mluvici pravnici se specializuji spis na problematiku souvisejici s nehodami Cechu a Slovaku v Nemecku, na firmy apod.
Mozna by stalo za to si radeji najit nekoho , kdo by ti tlumocil a jit k nekomu, kdo se opravdu v problematice vyzna.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #34 : Duben 28, 2014, 09:43:12 pm »

RAin Petra Kirschnek LL.M.
Rechtsanwaltskanzlei KIRSCHNEK
Naumann Str. 8
D-01309 Dresden
Tel.: +49 (0)351 656 159 23
Fax: +49 (0)351 656 159 24
http://www.kanzlei-kirschnek.de

Pani se mnou mluvi cesky, je moc mila a ochotna.
Vse me vzdy trpelive vysvětlí. Komunikuje telefonem i emailem.
Jestli delaji i tohle to nevim ale za zeptani nic nedas.

Jirka
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #35 : Duben 28, 2014, 10:34:13 pm »

Poprosim drzat sa temy, naozaj nemam naladu citat osocujuce diskusie.

Dnes dosla dalsia Abmahnung, spolu uz za 2000EUR. Takze pravnika asi bude treba. Poprosim petra o kontakt.

Kontakt jsem ti poslal do zpráv. Nevím ani, jestli jsi z okolí Mnichova, myslím však, že  mail nebo telefon s právníkem na tvůj problém stačit nebudou, budeš si asi muset udělat u něj termín.

Držím všechny palce
Petr
Zaznamenáno
PrimaMateria



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #36 : Květen 03, 2014, 12:05:41 am »

Zdravim vas,
celu diskusiu som necital, kedze tento thread je viac menej flame.

Len chcem doplnit k teme, ze vhodna prevencia pred podobnymi pokutami je nestahovat torrenty priamo na vasu IP adresu. Jednym z viacerych dostupnych rieseni je https://whatbox.ca/ kde si za mesacny poplatok mozete prenajat priestor a upload traffic. Parametre zavisia od planu, ktory si vyberiete (napr. 150Mbps/360GiB priestor/2.00 TiB traffic za 15€/mes).

Ako bonus je VPN, pomocou ktorej sa da oblafnut GEMA zakaz na videach na youtube.
Zaznamenáno
nomad37



Karma: 0
Příspěvků: 24


« Odpověď #37 : Květen 11, 2014, 07:03:03 pm »

Dobrý večer prajem, chcel by som sa spýtat, ak stahujem z free stranok tak to je v pohode v DE napr. stránka www.ulož.to? Alebo k spominanim torentom, navštevujem stranku www.tracker.cztorrent.net, da sa tu zakupit stahovanie filomv, ale po 14 dnoch sa film stáva dostupnim pre všetkych, tak som vždy čakal 14 dni a až potom som stahoval. No ale teraz neviem či ešte budem odtial stahovat!! Čo si otom všetkom myslite.
dakujem za vaše názory 
Zaznamenáno
petr.k



Karma: -1
Příspěvků: 105


« Odpověď #38 : Květen 12, 2014, 11:15:56 am »

myslim, ze www.tracker.cztorrent.net je bezpecny, protoze je to specialni cesky server, nedulezity pro tyhle nemecke vyderace.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #39 : Květen 12, 2014, 01:10:22 pm »

Já bych se měl na pozoru: je zcela jedno, kde je server - jakmile se torrent objeví někde na veřejně dostupném seznamu, není problém, aby si ho tihle vyděrači nacucli a začali sledovat také.
Torrent a jiné druhy sdílení jsou v Německu opravdu o ústa.

Stahovaní z ulozto apod. by neměl být problém - tam jde jen o stahování, ne o šíření, a žádný velký výtěžek by z toho pro ně nekoukal, navíc nemají žádnou jednoduchou cestu zjistit, kdo jaké obsahy stahoval. To je právě rozdíl k oněm sdílecím sítím, kde je tahle informace veřejně dostupná (tím, že člověk sdílí...po čemž oni zároveň právě jdou).

Nicméně nelze než doporučit si těch pár filmů prostě koupit, pronajmout...koneckonců někdo do nich peníze opravdu vrazil. A není třeba hrát hru tady těch budižkničemů tím, že se od nich nechám chytat a soudit.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Diddi
Host
« Odpověď #40 : Květen 12, 2014, 02:01:28 pm »

Kleeno, prosim Te, a jak je to napr. s timto?

http://sledujufilmy.cz/prohlaseni/
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #41 : Květen 12, 2014, 04:39:37 pm »

Kleeno, prosim Te, a jak je to napr. s timto?
http://sledujufilmy.cz/prohlaseni/
Jednak je podle mě věta "Všechny filmy a videa nejsou na našich serverech." logicky špatně - je myšlena jako "žádné z materiálů nejsou...", zní ale zcela jinak.
Jednak už podlě mě existují rozsudky, které "odkazovačovi" odpovědnost za obsah odkazovaných stránek přisuzují - včetně přesně tohoto případu: server plný odkazů na videa ke stažení.
V ČR pokud vím kohosi odsoudili tak=, ale ten umožňoval ta cizí videa přímo na svých stránkách prohlížet pohořel a právě na tomto detailu.
Otázka je, před jakým soudem by je kdo soudil. Radši bych se na to nespoléhal.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Diddi
Host
« Odpověď #42 : Květen 12, 2014, 04:49:42 pm »

Aha, tak ja jsem vcera neodolala a koukla jsem se na jeden cesky film, ktery uz jsem dlouho chtela videt, nebyla to zadna novinka, uz bezel i na CT. Oni ho taky slohli z CT. Ct ho ma  i v  online archivu, ale bohuzel na to z Nemecka nelze koukat. Ale nic jsem nestahovala, pouze me to prehodilo do jineho okynka. No tak snad z toho pro jednou nic nebude.
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #43 : Květen 12, 2014, 08:29:29 pm »

...já bych to Didi viděl tak 2 roky nepodmíněně  Škleb
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #44 : Květen 12, 2014, 08:53:46 pm »

Peto, ja to svedu na manzela.Smích

A kruci, sotva jsem to odeslala, tak me napadlo, ze on vlastne neumi cesky, tak proc by se koukal na ceskej film, ze jo?  Mrknutí No ja to nejak vymyslim. Škleb
« Poslední změna: Květen 12, 2014, 08:55:37 pm od Diddi » Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München