Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2] 3 4   Dolů
 
Autor Téma: Abmahnung z prav. kancelarie, pokuta za torrent  (Přečteno 401685 krát)
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #15 : Duben 28, 2014, 11:32:02 am »

Kleena pre teba:   1.ja nie som ten co dava pripevky ku kazdej teme,je ten najmudrejsi a snazi sa druhych poucat
                           2.ked sa vyjadrujes k nejakej teme a nerozumies jej,najdi si zdroj a prestuduj si to(uz par krat si napisal uplny nezmysel,co nemal hlavu ani patu)
                           3.k torrentom,ci je stahovanie trestnny cin alebo nie je
http://byznys.ihned.cz/c1-54499370-otazky-a-odpovedi-co-je-pri-stahovani-a-sdileni-trestne-a-co-ne

Sorry, ale vadí mi tady to vzájemné osočování a napadání, Kleenovo odpovědi považuji většinou za velmi fundované, ale jeho sebevědomí mi někdy dělá problém si ho jako osobnosti považovat.
« Poslední změna: Duben 28, 2014, 11:37:07 am od zlaticko » Zaznamenáno
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #16 : Duben 28, 2014, 11:33:27 am »

Joker ne, v pohode, me muze urazit jen inteligent  Mrknutí
Samoztejme je nelegalni jakekoli sdileni autorsky chranenych del, ale zpusobu jak sdilis a nebo stahujes je asi milion...
Na to sem se ptal. Ze jde neco stahnout a po te sdilet sem nevedel, tak to se Ti teda omlouvam je-li to z Tveho pohledu takova tragedie...  Mrknutí
Jednoducha otazka a jednoducha odpoved, ne ?
Tu jsi ale neposkytl Ty, ale ostatni...
Tak snad Te tesi pozornost kterou mas Škleb

Kleena dik za vysvetleni a zastani a Tvuj prispevek ,,za druhe" stejne jako Diddi ani ja nemel poneti co to je za zpusob sdileni...


A Jirike, aby zase nelezl Kleenovi do -). Fakt jste tady partička vyvolených :-)
Zaznamenáno
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #17 : Duben 28, 2014, 11:35:33 am »

a někdo tady asi bude mít pravdu, jen se to asi nestíhá, peníze jsou milejší než podmínka:
http://technet.idnes.cz/nemci-nabizeji-dva-roky-vezeni-za-stahovani-filmu-a-hudby-peh-/sw_internet.aspx?c=A060329_113646_sw_internet_vse
« Poslední změna: Duben 28, 2014, 11:50:35 am od zlaticko » Zaznamenáno
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #18 : Duben 28, 2014, 11:50:05 am »

Sorry Jirike,mozno som trochu po tebe ,,vyjel´´ospravedlnujem sa.

Já nevím, proč se omlouváš, oni se nikdy nikomu neomluví a často tu ostatní napadají, nebudu jmenovat, ale všichni to ví, kdo si tu hraje na nejchytřejší. A nakonec si myslím, že s tou trestností máš pravdu ty
Zaznamenáno
joker



Karma: -8
Příspěvků: 122



« Odpověď #19 : Duben 28, 2014, 05:10:11 pm »



Já nevím, proč se omlouváš, oni se nikdy nikomu neomluví a často tu ostatní napadají, nebudu jmenovat, ale všichni to ví, kdo si tu hraje na nejchytřejší. A nakonec si myslím, že s tou trestností máš pravdu ty

To máš 100% pravdu,ešte som nezažil,aby sa tu niekto druhému ospravedlnil.Asi by to neunieslo jeho ego a cítil by sa ponížený.Žial aj toto je ukážka,aké prevládajú medzi ľudmi vzťahy.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #20 : Duben 28, 2014, 05:55:28 pm »

Sorry Jirike,mozno som trochu po tebe ,,vyjel´´ospravedlnujem sa.

Já nevím, proč se omlouváš, oni se nikdy nikomu neomluví a často tu ostatní napadají, nebudu jmenovat, ale všichni to ví, kdo si tu hraje na nejchytřejší. A nakonec si myslím, že s tou trestností máš pravdu ty

Ale ja Jokerovi nic nevyvracel, na nic sem se ho neptal a ani zadny nazor neprezentoval Mrknutí
Jen sem polozil doplnkovou otazku autorovi Úsměv Nebo ? Mrknutí

Kleena i Petr69 obsahlym textem trpelive odpovedeli, narozdil od Tebe Doroto-Zdenko-Zlaticko-Laliova a snazili se autorovi i ostatnim pomoci s vysvetlenim (i me osobne)
Jediny kdo tady rejpa a napada kazdym prispevkem ses jenom Ty ale rada a nebo napad, nebo pomoc, nebo tip - žádný. ..

Po Jokerovi sem omluvu nezadal, nijak zvlast se me to nedotklo,nicmene me prijemne prekvapil...
Zaznamenáno
joker



Karma: -8
Příspěvků: 122



« Odpověď #21 : Duben 28, 2014, 06:13:13 pm »

Jirike,som si vedomy ze som prekrocil urcitu hranicu.Posledny prispevok nie je
urceny tebe,ale ludom,ktorym prerasta vlastna dolezitost(pycha) cez hlavu.
« Poslední změna: Duben 28, 2014, 06:15:09 pm od joker » Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #22 : Duben 28, 2014, 06:14:57 pm »

Kleena pre teba:   1.ja nie som ten co dava pripevky ku kazdej teme,je ten najmudrejsi a snazi sa druhych poucat
                           2.ked sa vyjadrujes k nejakej teme a nerozumies jej,najdi si zdroj a prestuduj si to(uz par krat si napisal uplny nezmysel,co nemal hlavu ani patu)
                           3.k torrentom,ci je stahovanie trestnny cin alebo nie je
http://byznys.ihned.cz/c1-54499370-otazky-a-odpovedi-co-je-pri-stahovani-a-sdileni-trestne-a-co-ne

Sorry, ale vadí mi tady to vzájemné osočování a napadání, Kleenovo odpovědi považuji většinou za velmi fundované, ale jeho sebevědomí mi někdy dělá problém si ho jako osobnosti považovat.

Nevim, jak ostatni, ale nemam absolutne ten dojem, ze by si sem Kleena  virtualne chodil zvysovat sebevedomi, za tim ucelem, aby si ho ostatni mohli povazovat coby osobnosti.

Naopak, se cim dal vice utvrzuji v tom, ze jina osoba vystupujici zde pod x nicky dela vse proto, aby si zde navysila svoje posramocene sebevedomi, ktere v realnem zivote musi byt jiz pod bodem mrazu. A kdyz uz nic jineho, (protoze ji nikdo, rekla bych pravem, nenapise nic pozitivniho, ) dela ji alespon radost, ze muze davat ty svoje minusy. Je mi ji na jednu stranu docela lito, na druhe strane, po jejich nenavistnych extempore, ktera tu mnohdy predvedla, si myslim, ze v realnem zivote dostava plnym pravem to, co si zaslouzi.
Zaznamenáno
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #23 : Duben 28, 2014, 06:34:05 pm »

Sorry Jirike,mozno som trochu po tebe ,,vyjel´´ospravedlnujem sa.

Já nevím, proč se omlouváš, oni se nikdy nikomu neomluví a často tu ostatní napadají, nebudu jmenovat, ale všichni to ví, kdo si tu hraje na nejchytřejší. A nakonec si myslím, že s tou trestností máš pravdu ty

Ale ja Jokerovi nic nevyvracel, na nic sem se ho neptal a ani zadny nazor neprezentoval Mrknutí
Jen sem polozil doplnkovou otazku autorovi Úsměv Nebo ? Mrknutí

Kleena i Petr69 obsahlym textem trpelive odpovedeli, narozdil od Tebe Doroto-Zdenko-Zlaticko-Laliova a snazili se autorovi i ostatnim pomoci s vysvetlenim (i me osobne)
Jediny kdo tady rejpa a napada kazdym prispevkem ses jenom Ty ale rada a nebo napad, nebo pomoc, nebo tip - žádný. ..

Po Jokerovi sem omluvu nezadal, nijak zvlast se me to nedotklo,nicmene me prijemne prekvapil...


myslím, že odkazů na danou tématiku jsem vložil dost, takže zase jen napadání z tvojí strany, ale to je normálka, už jsme zvyklí. Já jsem se tu jen dnes musel zastat Jokera, do kterého jste se tu vy tři zase zhurta pustili a už jste zase přestali řešit danou tématiku, tj. trestnost stahování filmů v DE a už zase jen napadáte ostatní.
« Poslední změna: Duben 28, 2014, 06:39:04 pm od zlaticko » Zaznamenáno
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #24 : Duben 28, 2014, 06:36:17 pm »

Kleena pre teba:   1.ja nie som ten co dava pripevky ku kazdej teme,je ten najmudrejsi a snazi sa druhych poucat
                           2.ked sa vyjadrujes k nejakej teme a nerozumies jej,najdi si zdroj a prestuduj si to(uz par krat si napisal uplny nezmysel,co nemal hlavu ani patu)
                           3.k torrentom,ci je stahovanie trestnny cin alebo nie je
http://byznys.ihned.cz/c1-54499370-otazky-a-odpovedi-co-je-pri-stahovani-a-sdileni-trestne-a-co-ne

Sorry, ale vadí mi tady to vzájemné osočování a napadání, Kleenovo odpovědi považuji většinou za velmi fundované, ale jeho sebevědomí mi někdy dělá problém si ho jako osobnosti považovat.

Nevim, jak ostatni, ale nemam absolutne ten dojem, ze by si sem Kleena  virtualne chodil zvysovat sebevedomi, za tim ucelem, aby si ho ostatni mohli povazovat coby osobnosti.

Naopak, se cim dal vice utvrzuji v tom, ze jina osoba vystupujici zde pod x nicky dela vse proto, aby si zde navysila svoje posramocene sebevedomi, ktere v realnem zivote musi byt jiz pod bodem mrazu. A kdyz uz nic jineho, (protoze ji nikdo, rekla bych pravem, nenapise nic pozitivniho, ) dela ji alespon radost, ze muze davat ty svoje minusy. Je mi ji na jednu stranu docela lito, na druhe strane, po jejich nenavistnych extempore, ktera tu mnohdy predvedla, si myslim, ze v realnem zivote dostava plnym pravem to, co si zaslouzi.

Jinak koukám, že ty jsi už taky čím dál míň populární šetřílko
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #25 : Duben 28, 2014, 07:14:09 pm »


Jinak koukám, že ty jsi už taky čím dál míň populární šetřílko

No bodejt, od ceho te tady mame, ne? Minusy umis davat skvele. Smích Skoda, ze to nemuzes mit jako zamestnani. Venujes s etomu s vervou a naplno!!!! Tam by ses 100% osvedcila a mozna, kdybys byla nema, tak by si te i nechali. Mrknutí

Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #26 : Duben 28, 2014, 07:18:36 pm »


myslím, že odkazů na danou tématiku jsem vložil dost, takže zase jen napadání z tvojí strany, ale to je normálka, už jsme zvyklí. Já jsem se tu jen dnes musel zastat Jokera, do kterého jste se tu vy tři zase zhurta pustili a už jste zase přestali řešit danou tématiku, tj. trestnost stahování filmů v DE a už zase jen napadáte ostatní.


No to jsi tedy opravdu muselA, kdyz jsem se do nej treba ja taaaak zhurta pustila, urcite z toho dodnes nespi, chudak, jake ujmy se mu dostalo. Skoda, ze tu neni smajlik tukajici si na celicko.


Tohle jsem Jokerovi napsala, slabsi povahy nectete, je to opravdu husty.Smích

Joker no vidis, ty vychazis z toho, ze to kazdy musi vedet a to sí predstav, ze existuje jeste takova divna sorta lidi, kteri se musi podivat na Google, aby zjistili, co to vlastne znamena, ten torrent. Treba ja.Smích
Zaznamenáno
joker



Karma: -8
Příspěvků: 122



« Odpověď #27 : Duben 28, 2014, 07:35:57 pm »

Tak ste sa vsetci do mna pustili,ze som sa rozplakal Pláč Pláč
Moje slzy su ako slzy krokodila a zarmutok taky isty Smích

Diddi si super clovek,ktory ma rad humor.Niekedy sa vyskytne nedorozumenie,ale ludia by si to mali vydiskutovat,aby sa veci dostali na spravnu mieru.
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #28 : Duben 28, 2014, 07:44:46 pm »

Tak ste sa vsetci do mna pustili,ze som sa rozplakal Pláč Pláč
Moje slzy su ako slzy krokodila a zarmutok taky isty Smích

Diddi si super clovek,ktory ma rad humor.Niekedy sa vyskytne nedorozumenie,ale ludia by si to mali vydiskutovat,aby sa veci dostali na spravnu mieru.

No ted tady marne hledam srdickoveho smajlika. A neumim sem v rychle odpovedi dat ani toho usmivajiciho se. Takova jsem ja. Mrknutí
Zaznamenáno
martin009



Karma: 1
Příspěvků: 6


« Odpověď #29 : Duben 28, 2014, 07:48:33 pm »

Poprosim drzat sa temy, naozaj nemam naladu citat osocujuce diskusie.

Dnes dosla dalsia Abmahnung, spolu uz za 2000EUR. Takze pravnika asi bude treba. Poprosim petra o kontakt.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München