Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Daňové přiznání - daňový poradce  (Přečteno 23610 krát)
lavenderr



Karma: 0
Příspěvků: 8


« : Duben 15, 2014, 08:12:31 pm »

Zdravím všechny!
Prosím o radu - nevíte někdo, kolik přibližně si bere daňový poradce tu v Mnichově? Minulý rok jsem pracovala jen půl roku jako freelancer - selbstständig. Nevydělávala jsem více než 2000€ měsíčně. Myslím si, že moje daňové přiznání nebude nějak složité, ale i přesto bych ráda měla jistotu a zaplatila si daňového poradce. Nejlépe Čecha či Slováka. Budu ráda za každou radu i kontakt.
Díky moc Úsměv
Zaznamenáno
allegra



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Duben 16, 2014, 05:07:00 pm »

Dobry den,

mohla bych Vam na profesionalni urovni udelat danove priznani, cena se pohybuje podle narocnosti od ca. 100-250 €.

Pokud mate zajem, prosim o kontakt!

allegra
Zaznamenáno
ATOMT



Karma: 0
Příspěvků: 38


« Odpověď #2 : Duben 17, 2014, 08:28:45 am »

ahoj, potreboval bych spis radu a pokud by byla dobra i zpracovani DP do budoucna - muj "poradce" si vyuctoval 440€ + dalsich 600€ za sluzby spojene s vypracovanim (koupil jsem byt + jsem se ptal na kindergeld) - nic mi dopredu nerekl, az prisla faktura. Kdyz jsem se snazil oponovat, ze  takovou cenu jsme nedohodli, resp. ze mi mel predem ric, kolik to bude stat, vyhrozuje pravnikem, kdyz to hned nezaplatim. Takze bych privital radu a taktez v te souvislosti info, zda existuje nejaka pravni poradna v Nemecku. Sice ziju tady uz patym rokem, se vsemi a vsim jsem vysel, ale toto mne dopalilo. dik Tom   
Zaznamenáno
LUKAS KANCELAR



Karma: -3
Příspěvků: 29


« Odpověď #3 : Duben 17, 2014, 01:10:19 pm »

ÚŘEDNÍ SERVIS
- nasazení ekonomické činnosti (pro živnostníky - GEWERBEANMELDUNG) , a to i bez registrace v Německu
- pomoc v úředních záležitostech, v vyplňování formulářů, např. na rodinné přídavky pro děti (i žijících v Cechach a na Slovensku) KINDERGELD – ELTERNGELD
POJIŠTĚNÍ
- zdravotní, a to i bez vlastní účasti / ohne Selbstbeteiligung,
PORADENSTVÍ
- pro zaměstnance a zaměstnavatele

Kontakt:
Lukas Olejnik
Fürstenriederstr. 284
81377 München
Tel: 0-157-737-417-69
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München