Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Je v Německu práce?  (Přečteno 23081 krát)
eStone



Karma: 1
Příspěvků: 5


« : Únor 03, 2014, 03:39:00 pm »

Ahoj, hledám práci v Německu.
Zkušenosti s prací tam mám (rozvoz + pekárna + soukr.pomoc pri stavbě domu, ..).
Takže např. pekárna (nabídka noční práce nevadí), práce ve skladu (nohy byla vždy moje devíza, s pc umím, fyzicky ok),balírna (např.maso), práce v automobilce, pomocník do kuchyně, úklid (hotel,instituce,...), rozvoz, doprava, a podobně...
Pomoc s nalezením prac.místa = odměna.

Řidičský průkaz sk.B (zkušenosti s -maxi- dodávkama 3,5t)
Drobné "práce vseho druhu" á la Ferda Mravenec není problém.
Německy se domluvím i píšu, momentalně spíše základy (přes dva roky jsem nepromluvil, ale to je jistě otázka pár dní, otrkat se na původní úroveň - domluvit se prakticky o všem bez gestilkulací, navíc jazyky jsem se učil vzdy dobře i rád).  Na zkoušku jsem si zavolal s jednou známou CZ agenturou; - prý, "to by bylo v pohodě". :-)
Svobodný bez závazků, flexibilní, pracovitý!, čistý tr.rejstřík, nekonfliktní, kamarádský.
Díky, Radek
E: cradek78[at]gmail.com
Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #1 : Duben 21, 2014, 12:01:11 pm »

Ahoj, hledám práci v Německu.
Zkušenosti s prací tam mám (rozvoz + pekárna + soukr.pomoc pri stavbě domu, ..).
Takže např. pekárna (nabídka noční práce nevadí), práce ve skladu (nohy byla vždy moje devíza, s pc umím, fyzicky ok),balírna (např.maso), práce v automobilce, pomocník do kuchyně, úklid (hotel,instituce,...), rozvoz, doprava, a podobně...
Pomoc s nalezením prac.místa = odměna.

Řidičský průkaz sk.B (zkušenosti s -maxi- dodávkama 3,5t)
Drobné "práce vseho druhu" á la Ferda Mravenec není problém.
Německy se domluvím i píšu, momentalně spíše základy (přes dva roky jsem nepromluvil, ale to je jistě otázka pár dní, otrkat se na původní úroveň - domluvit se prakticky o všem bez gestilkulací, navíc jazyky jsem se učil vzdy dobře i rád).  Na zkoušku jsem si zavolal s jednou známou CZ agenturou; - prý, "to by bylo v pohodě". :-)
Svobodný bez závazků, flexibilní, pracovitý!, čistý tr.rejstřík, nekonfliktní, kamarádský.
Díky, Radek
E: cradek78[at]gmail.com

Práci ve větším městě najdeš, ale horší to budeš mít s bydlením
Zaznamenáno
Ibrahim



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Duben 22, 2014, 11:59:46 pm »

Hallo

 Radek schick mir an elaela2005[zavináč]mx.net Einmal dein Zivotopis mit Foto ! ok ich suche Arbeiter für meine Cafeterie in Deutschland bzw bochum zahle 7,50 euro die stunde plus diska ok meine nummer ist 777769816 ok schreib mir sms bervor du anrufst ich spreche Tschechisch suche aber Leute mit Deutschkenntnissen

danke gruss Kul
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München