Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Au-pair do cesko-nemecke rodiny / od dubna 2014  (Přečteno 43243 krát)
Desirei



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Leden 06, 2014, 07:52:04 pm »

Hledas veselou Au-pair rodinu, ktera Ti umozni dochazet na kurs nemciny a ktera se o Tebe bude starat jako o vlastni? Pak jsi u nas na spravne adrese!
Hledame kamaradku pro nase dve deti, ktera je zodpovedna, kreativni a deti rada neco nauci. K Tvym ukolum patri i priprava jednoducheho jidla a pomoc v uklidu domacnosti. Vlastni ridicsky prukaz a alespon zakladni znalost nemciny jsou vyhodou. Pracovni doba je standardne ca. 30 hodin tydne. 4 tydny za rok by jsi mela placenou dovolenou.
Bydlime v Bielefeldu v klidne a zelene ctvrti ca. 4 km od centra. Mame velky dum se zahradou. Mela by si vlastni vybaveny pokoj s televizi a internetem s vlastni koupelnou a terasou do zahrady. Muj partner je nemec, ktery cesky nemluvi. Ja jsem ceska, ktera studovala a pracuje v Nemecku uz vic nez 18 let. Domaci zvirata nemame a na uklizeni nam chodi pani.
Deti vychovavame dvojjazycne. Kluk (3 roky) chodi do skolky, takze dopoledne je doma jen nase mala dcera (8 mesicu), ktera bude chodit od srpna taky do skolky. Ja jsem do srpna na materske.
Platime 300,- Euro kapesne. Hrazeni zdravotniho pojisteni je samozrejmosti.
Au-pair hledame docela narychlo. Tak se prosim brzy ozvi. Budeme se tesit na odpoved a klidne se ptej, co Te zajima.
Zaznamenáno
mata99



Karma: 0
Příspěvků: 1



« Odpověď #1 : Leden 06, 2014, 08:10:40 pm »

Ahoj mam 27 rokov a hladam pracu au-pair. Mam vodicsky preukaz a ovladam aj nejake zaklady nemciny mam troch mladsich surodencov o ktorych som sa starala kedze som najstarsia Úsměv navarit a upratat preto neni pre mna ziadny problem tak  isto ako sa zahrat a z detmi a nieco ich naucit.  Mohla by som nastupit aj hned nakolko som momentalne bez prace. Budem sa tesit na odpoved Martina
Zaznamenáno
Michaela4



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Leden 06, 2014, 11:53:12 pm »

Zdravím do Bielefeldu,

jmenuji se Michaela a je mi 24 let. Velmi mě zaujala Vaše nabídka pro aupair. Od letošního roku si hledám rodinku, která by mi svěřila svoje ratolesti a vzala do rodiny. S dětmi v tomto věku mám dobré zkušenosti. Pokud si budete přát více informací, tak velice je velice ráda poskytnu. K dispozici mohu být co nejdříve. A jinak jsem aktivní řidičkou, velice ráda vařím a ze všeho nejraději se starám o děti. Samozřejmě koníčků je více. Přeji hezký den.
Viele Grüße, Mischa
Zaznamenáno
Emilia22



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Leden 07, 2014, 06:24:33 am »

Dobry den,

starat sa o deti, praca s detmi ma naplna, preto mam zaujem o pracu Au-pair, mam 47 rokov, som z okresu Myjava, NJ viem zaklady/chcem sa naucit aktivne/, mam dve dospele deti. V pripade zaujmu poskytnem viac informacii.

Prajem Vam pekny den.

Emilia

amelimka[zavináč]gmail.com
Zaznamenáno
ThomasK



Karma: 1
Příspěvků: 24


« Odpověď #4 : Leden 07, 2014, 06:14:15 pm »

Dobrý den,

jmenuji se Radka, je mi 20 let a měla bych zájem o Váš inzerát. Studovala jsem středni šlolu Pedagogickou se zaměřením na předškolni děti. Zaklady NJ mám malé, studovala jsem spíše AJ, ale rychle se učím.
V případě Vašeho zájmu: tel.: 015730913887
Děkuji, s pozdravem Radka
Zaznamenáno
Alkra



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #5 : Leden 08, 2014, 08:21:25 pm »

Dobrý den,
jmenuji se Alena a je mi 28 let. Chtěla bych pracovat jako au pair a hledám rodinku, které by mě vzala k sobě jako člena. Zkušenosti z dětmi mám a základy němčiny taktéž. Pokud by jste měla zájem dozvědět se více, ráda Vám na dotazy odpovím a poskytnu více informací. Není pro mě problém nastoupit hned.
S pozdravem
Alena
Zaznamenáno
KikinaB1



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #6 : Březen 01, 2014, 02:52:49 pm »

Ahooj, moc zdravim celou rodinu   Mrknutí

velmi me zaujala Vase nabidka a byla bych velice rada, kdybych se mohla stat docasnym clenem Vasi rodiny   Úsměv Nyni jsem u rodiny u Hannoveru a loucim se s nimi na konci brezna. Pokud by jste tedy meli zajem, kontaktujte mne prosim co nejdrive na mail:bozonovakristyna[zavináč]seznam.cz   Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München