Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Studium ve Frankfurtu  (Přečteno 35616 krát)
Katerinass



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Prosinec 05, 2013, 08:05:58 am »

Zdravím, najde se tu někdo, kdo studuje. Chtěla bych vědet, jak to tady na VŠ chodí. Jestli je vůbec nějaká reálná možnost se tam vůbec dostat? Jestli se dělají normální přijímacky jako v ČR (na Slovensku)? Nic jsem se o tom nedocetla Co??? Díky Úsměv
« Poslední změna: Prosinec 05, 2013, 08:34:52 am od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Prosinec 05, 2013, 08:37:23 am »

Vlevo v článku o studiu se dozvíš víc.

Na jaký obor se chceš dostat? To je hodně podstatné. Podle toho se dají zjistit šance na přijetí.

Přijímačky se zpravidla nedělají, většinou se přijímá podle maturitního průměru, na některé obory jen pohovory nebo třeba napsat článek.
Zaznamenáno
Katerinass



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Prosinec 05, 2013, 07:26:53 pm »

Chci studovat magisterske studium v oboru Ekonomie (Bwl). Zatím se mi zdá nemožné se tam dostat, ale tak uvidime. Potřebuji DSH-2, což mi ještě chvíli potrvá. Jinak článek jsem přečetla, dobré rady.
Děkuji
Zaznamenáno
kap



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Leden 03, 2014, 11:03:24 pm »

Já sám studuji vedle v Mohuči a můžu říct, že dostat se na VŠ není až takový problém, jako se na první pohled zdá. Hodně záleží na maturitním průměru, typu střední školy a příp. jestli jsi už předtím studovala v ČR.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München