Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: znáte pákistánský či indický fastfood v Mnichově?  (Přečteno 33657 krát)
robiie



Karma: 3
Příspěvků: 31


« : Prosinec 01, 2013, 11:51:30 am »

kde se najíte do 10€ třeba? neznáte nějaký?
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #1 : Prosinec 01, 2013, 02:24:33 pm »

Fast food neznam, ale Indi maji dost casto poledni akce nebo vybrane dny, kdy se urcite do 10 Euro najis. Casto jsou i polevka nebo nejake "jednohubky" v cene. Uz jsem dluho u Inda nebyla, napada me ted jeden na rohu Augusten- a Heßstraße, jake maji ale aktualne akce, nevim.
Zaznamenáno
robiie



Karma: 3
Příspěvků: 31


« Odpověď #2 : Prosinec 01, 2013, 10:13:24 pm »

joo mám to dík...když si uvědomim za jaký nesmysly jsem tu platil 7€, tak tohle bude určitě super:)

http://www.shiva-muenchen.de/index2.html
Zaznamenáno
robiie



Karma: 3
Příspěvků: 31


« Odpověď #3 : Prosinec 02, 2013, 01:49:09 pm »

no bomba, nacpal jsem se za 7€ a je to zdravý super jídlo...polívka + rejže + kuřecí s omáčkou...a hned kousek dál je obchod s indickym jídlem
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #4 : Srpen 11, 2014, 01:00:17 pm »

Na Humboldtstrasse máš indický, presnú adresu neviem, ale je to škôr bližšie k stanici metra (Kolumbusplatz), keď ideš smerom od metra, po ľavej strane.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München