Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 [3] 4   Dolů
 
Autor Téma: Takhle masírují lidi v ČR česká média:  (Přečteno 352750 krát)
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #30 : Prosinec 02, 2013, 02:05:34 pm »

Omluva a zaco:)?Tu vyplatnu pasku som videl,ale aj tak mi tu nieco nesedi  Škleb
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #31 : Prosinec 02, 2013, 06:26:26 pm »

Tak zo by me Hary zajimalo, co Ti nesedi ??  Co???
Ukazal sem Ti pasku pritelkyne kterou sem mel okamzite samozrejme k dispozici a hned večer sem Ti ji poslal.
30h v tydnu, tusim tam mela 125,-h za mesic a 1300,- netto...
10,40 € netto na hodinu...
Kolik budu mit za normalni hodiny ?? (40h v tydnu)
To co ma v te same samosce jen v jinem miste muj kamarad...
Tedy 1600-1700 netto.
Nechapu co Ti nesedi, jednoducha matematika.
Lidi z tehoz řetězce znam samozrejme vic protoze spolu kamaradi navzajem...

Pokud odporujes i s dukazem meho tvrzeni v ruce...
Tak uz to povazuji za marne...

Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #32 : Prosinec 03, 2013, 03:44:37 pm »

Jirike klidek...na predavacku a v nemecku je to naozaj nadstandartny plat ..to sa musi nechat... Mrknutí
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #33 : Prosinec 03, 2013, 06:11:11 pm »

Jirike klidek...na predavacku a v nemecku je to naozaj nadstandartny plat ..to sa musi nechat... Mrknutí

Normalni... to tam ma nekolik set ne-li tisic zaměstnanců. ..

Takze by si mel zmenit i to doporucovani Aldi  Mrknutí

A omluvu si strc nekam. Budu si to pamatovat...

Ty Tvy ,,klamstva a debiliny"...

Sam si...
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #34 : Prosinec 03, 2013, 06:48:06 pm »

Jirike a preco by som nemal odporucit Aldi ked plati nadstandardne a ide prikladom?Ty asi mas malo informaci otom kolko zarabaju predavacky v penny a inych supermarketoch...a este si aj nahnevany...
Zaznamenáno
rusna
Host
« Odpověď #35 : Prosinec 07, 2013, 10:26:26 am »

Ahojte,

musím reagovat....
Je opravdu rozdil kde pracuješ,já  v Sasku svařuji a programuji roboty 1500 Euro netto,vím,že v Bayernu mají jednou tolik..
Ale je tu opravdu levno a věci kvalitnější...
Zaznamenáno
rychtar



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #36 : Prosinec 08, 2013, 05:44:34 pm »

Po precteni mnoha prispevku na tomto foru jen ziram. Opravdu jsem cekal, ze ciste vydelky jsou v Nemecku podstatne vyssi. Zlata Francie.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #37 : Prosinec 08, 2013, 07:10:23 pm »

Upada to tu...zivot drahy...platy stale klesaju...same agentury...upada to tu...a propagande veria len novacikovia,...ktori maju este iluzie o skvelom zapade...casy zlatej nemeckej marky a silingu su davno prec... Smutek
Zaznamenáno
dorotka.foryou
Host
« Odpověď #38 : Prosinec 17, 2013, 09:45:32 pm »

Po precteni mnoha prispevku na tomto foru jen ziram. Opravdu jsem cekal, ze ciste vydelky jsou v Nemecku podstatne vyssi. Zlata Francie.

Opravdu, ti co nemají s Německem zkušenost se musí bavit, jak se tu dohadujeme, zda má prodavačka o 100 Eur víc nebo míň a přitom podle českých médií musí být prodavačka v DE za vodou v přepočtu s 60.000 Kč měsíčně :-)
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #39 : Prosinec 17, 2013, 11:14:51 pm »

Po precteni mnoha prispevku na tomto foru jen ziram. Opravdu jsem cekal, ze ciste vydelky jsou v Nemecku podstatne vyssi. Zlata Francie.

Opravdu, ti co nemají s Německem zkušenost se musí bavit, jak se tu dohadujeme, zda má prodavačka o 100 Eur víc nebo míň a přitom podle českých médií musí být prodavačka v DE za vodou v přepočtu s 60.000 Kč měsíčně :-)



Tohle je vynatek z tebou dodaneho clanku v uvodu. Tak nevim, kdo tu porad masiruje a za par dnu nevi, co pise. Nikde tam nic o  platu 60 000 v prepoctu pro prodavacku nevidim, ty snad jo?

 

V Německu jsou na tom asistenti prodeje mnohem lépe než jejich čeští a slovenští kolegové. Prodavačka si měsíčně přijde na 1300 eur. Tedy něco kolem 33 tisíc korun. Ještě lépe je na tom finanční manažer (cashier), která dostává měsíčně 3400 eur, tedy více než 87 tisíc korun. V Rakousku jsou platy prodavaček obdobné.

http://mediafax.nova.cz/clanek/finance/na-kolik-si-prijde-obycejna-prodavacka-v-cechach-a-jak-je-to-u-nasich-sousedu-podivejte-se.html


http://www.bild.de/geld/wirtschaft/gehaltstabelle/fg-gehaltstabelle-mobil-21103586.bild.html
« Poslední změna: Prosinec 17, 2013, 11:17:56 pm od Diddi » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #40 : Prosinec 18, 2013, 10:16:06 am »

...na tom asistenti prodeje mnohem lépe než jejich čeští a slovenští kolegové. Prodavačka si měsíčně přijde na 1300 eur. Tedy něco kolem 33 tisíc korun. Ještě lépe je na tom finanční manažer (cashier), která dostává měsíčně 3400 eur, tedy více než 87 tisíc korun. V Rakousku jsou platy prodavaček obdobné.
Zaujal mě ten HR ňůspík...já myslel, že děláš do aut a ne do podobných témat Úsměv
Je prodavačka za kasou ještě asistentka prodeje, nebo už finanční manažerka? 
Počítám, že doplňování zboží je pak aspoň "Just-In-Time Goods Logistics Manager" Škleb
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
milda34
Host
« Odpověď #41 : Prosinec 18, 2013, 12:07:20 pm »

Upada to tu...zivot drahy...platy stale klesaju...same agentury...upada to tu...a propagande veria len novacikovia,...ktori maju este iluzie o skvelom zapade...casy zlatej nemeckej marky a silingu su davno prec... Smutek

Hary, neda me to a zeptat se: Ty jsi snad zazil tebou zminene casy "zlatej nemeckej marky"? Podle toho, co tady rikas, jsi v Nemecku teprve 10 let a tak jsi "zlatou nemeckou marku" vubec nezazil... Nebo je to zase podobne tomu tvemu jedna pani povidala, coz pak vydavas za svuj nazor?
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #42 : Prosinec 18, 2013, 12:25:33 pm »

...na tom asistenti prodeje mnohem lépe než jejich čeští a slovenští kolegové. Prodavačka si měsíčně přijde na 1300 eur. Tedy něco kolem 33 tisíc korun. Ještě lépe je na tom finanční manažer (cashier), která dostává měsíčně 3400 eur, tedy více než 87 tisíc korun. V Rakousku jsou platy prodavaček obdobné.
Zaujal mě ten HR ňůspík...já myslel, že děláš do aut a ne do podobných témat Úsměv
Je prodavačka za kasou ještě asistentka prodeje, nebo už finanční manažerka? 
Počítám, že doplňování zboží je pak aspoň "Just-In-Time Goods Logistics Manager" Škleb

Kleeno, ja jsem to prece nepsala, to jsem jen citovala z toho odkazu od Doroty. Mas ho dokonce jeste jednou zkopirovany pod tim.
 No ale kdyz muze byt uklizecka v Nemecku Raumpflegerin, tak proc by Cesi nesli s dobou, ne?
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #43 : Prosinec 18, 2013, 01:08:29 pm »

Jeste pro Kleenu, ja jsem reagovala vylozene na to, ze se tam pise, ze prodavacky maji 1300 E. mesicne, ostatni me nezajimalo. Ale po Tvem prispevku  jsem zapatrala  a zjistila, ze neni tak neobvykle, ze prodavacky se v Nemecku nazyvaji asistentky prodeje.
Napr. zde:
http://www.roland-schuhe.de/rol_job_verkaufsassistent.php

http://hr.deichmann.com/karriere/downloads/Verkaufsassistent_Stand_09-11-06.pdf


Koukala jsem se taky na zdroj, odkud autori clanku cerpali a Cesi to opravdu jen prevzali a nic si nevymysleli, to jen tak na okraj. Pokud si to nekdo vymyslel,tak ne oni.

http://www.salaryexplorer.com/best-paying-jobs.php?&loctype=1&loc=81

Koukala jsem taky ze zvedavosti na stranky Arge a i takhle se v Nemecku nazyva prodavac:
http://jobboerse.arbeitsagentur.de/vamJB/stellenangeboteFinden.html?execution=e1s1&_eventId_detailView&benc=bJ00k7xtV6sU61xbSAj8butKG5O5BN4WrvhCXqp23xOvBZJcHh%2Ba5g%3D%3D&benc=3z%2BcVqsGzFzfKV6mWPaA2ef5nebw%2BQkT46bMPLrMjOaMaYDyTQ3gMw5RJ9armg2e9O4km8lpdBw%3D&benc=H1eazeTA6TO3TUQDT4X1qe8lK4%2BqSCgDA5rLp%2Fs1S6J3%2F8vm31NmrwRNGs02NJ82wmYqCBXCQbApBKenWbjRaA%3D%3D&benc=g%2F2InltKOhnLx6UWO%2FB4tTWdXuBFNlH7TV4oGNlO9mJNtWBRMhKjwQ%3D%3D

Mimochodem volnych mist prodavacu je napr., v Mnichove docela dost, rozhodne to nevypada, ze by nebylo zadne volne,tak zase jedna nepravda od Doroty.

http://jobboerse.arbeitsagentur.de/vamJB/stellenangeboteFinden.html?execution=e1s1&d_6827794_p=5



« Poslední změna: Prosinec 18, 2013, 01:25:36 pm od Diddi » Zaznamenáno
dorotka.foryou
Host
« Odpověď #44 : Prosinec 18, 2013, 08:01:40 pm »

Po precteni mnoha prispevku na tomto foru jen ziram. Opravdu jsem cekal, ze ciste vydelky jsou v Nemecku podstatne vyssi. Zlata Francie.

Opravdu, ti co nemají s Německem zkušenost se musí bavit, jak se tu dohadujeme, zda má prodavačka o 100 Eur víc nebo míň a přitom podle českých médií musí být prodavačka v DE za vodou v přepočtu s 60.000 Kč měsíčně :-)



Tohle je vynatek z tebou dodaneho clanku v uvodu. Tak nevim, kdo tu porad masiruje a za par dnu nevi, co pise. Nikde tam nic o  platu 60 000 v prepoctu pro prodavacku nevidim, ty snad jo?

 
Jistě, vypadá to hodně, ale není to hodně vzhledem k životním nákladům v DE. Jistě, v Česku je na tom prodavačka hůř, ale v De to není taky žádný zázrak, škoda, že si to nedokážete přiznat. Nebo jste v ČR vydělávali asi hodně málo, proto jste rádi za to, co máte v De, jinak nedokážu pochopit vaše přílišné nadšení ze života tady.
V Německu jsou na tom asistenti prodeje mnohem lépe než jejich čeští a slovenští kolegové. Prodavačka si měsíčně přijde na 1300 eur. Tedy něco kolem 33 tisíc korun. Ještě lépe je na tom finanční manažer (cashier), která dostává měsíčně 3400 eur, tedy více než 87 tisíc korun. V Rakousku jsou platy prodavaček obdobné.

http://mediafax.nova.cz/clanek/finance/na-kolik-si-prijde-obycejna-prodavacka-v-cechach-a-jak-je-to-u-nasich-sousedu-podivejte-se.html


http://www.bild.de/geld/wirtschaft/gehaltstabelle/fg-gehaltstabelle-mobil-21103586.bild.html

Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München