Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Irsko | Kanada | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 10   Dolů
 
Autor Téma: Muslimky nemohly nosit hidzab - odešly ze školy  (Přečteno 817603 krát)
milda34
Host
« Odpověď #15 : Listopad 11, 2013, 08:45:45 pm »

Mildo, a jak mas nazor Ty?

Dam sem clanek, ktery tematikou ma neco spolecneho, i kdyz spis z "druhe strany". Pro ty, kdo tak dobre nevladnou NJ, jde tam zhruba o to, ze nektere levicove strany propaguji prejmenovani nazvu tradicnich krestanskych svatku jako kuprikladu Sv. Martina na svatek mesice, slunce a hvezd nebo vanocni trhy se maji dle nich prejmenovat na zimni trhy. A to z toho duvodu, aby se to nedotklo  spoluobcanu s jinym vyznanim.
To mi prijde naprosto scestne.

http://www.stern.de/panorama/feldzug-gegen-diskriminierung-linke-will-sankt-martin-an-den-kragen-2069256.html

Ahoj Diddi, jak sis vsimla, jsem uz zpatky z dovolene:-)
Muj nazor je velmi kratky a strucny: Me osobne pripada absolutne "krankhaft" zakazat nekomu navstevu skoly kvuli satku na hlave (nemluve o tom, ze je nam vsem jasne, ze neslo o satek, nybrz o vyznani - pro to uz vubec nemam slov). A tento nazor jsem sdelil pisemne i reditelce skoly a chystam se pisemne a oficialne pozadat ministerstvo skolstvi Ceske republiky (konkretne pana ministra) a ombudsmana o stanovistko k tomuto pripadu.

Zdravi vsechna milda34 (Milan, muz)
 
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #16 : Listopad 11, 2013, 09:52:37 pm »


Muj nazor je velmi kratky a strucny: Me osobne pripada absolutne "krankhaft" zakazat nekomu navstevu skoly kvuli satku na hlave (nemluve o tom, ze je nam vsem jasne, ze neslo o satek, nybrz o vyznani - pro to uz vubec nemam slov). A tento nazor jsem sdelil pisemne i reditelce skoly a chystam se pisemne a oficialne pozadat ministerstvo skolstvi Ceske republiky (konkretne pana ministra) a ombudsmana o stanovistko k tomuto pripadu.
 

No... To jsem zvědavej jak to dopadne...
Nijak ve zlem to nemyslim, chran Bůh. .. ale prijde me to jako souboj s větrnými mlýny. ..
Jeden to prehodi na druheho, nici vina to nebude, nikdo nic...
...a nakonec to zkonci u toho školního řádu co tam vysi uz od 70.let jen s nepatrnymi změnami porad na ty jedny skobicce...

Urcite bych se rad dozvěděl odpovedi ktere Ti došli. ..
Rad bych byl překvapeny...  Úsměv

Mildo reagoval sem na pivko soukr.zpravou, doslo Ti to ??
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #17 : Listopad 11, 2013, 09:53:50 pm »

Mildo , dik za odpoved. Tady je k tomu jeste reportaz  CT. Myslim, ze  k ombudsmanovi se to uz dostalo nebo dostane.
Ani mi neprislo, ze uz ubehl mesic, tan cas leti. Smích

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/249700-muslimky-opustily-ceskou-skolu-zakazovala-jim-nosit-satek/

Jsem zapomnela na tu reportaz, ja hlava derava. Smích
« Poslední změna: Listopad 11, 2013, 10:04:57 pm od Diddi » Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #18 : Listopad 11, 2013, 11:28:53 pm »

Mildo , dik za odpoved. Tady je k tomu jeste reportaz  CT. Myslim, ze  k ombudsmanovi se to uz dostalo nebo dostane.
Ani mi neprislo, ze uz ubehl mesic, tan cas leti. Smích

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/249700-muslimky-opustily-ceskou-skolu-zakazovala-jim-nosit-satek/

Jsem zapomnela na tu reportaz, ja hlava derava. Smích

Ahoj Didi, udelal jsem velkou chybu, ze jsem si tu reportaz prohlidl jeste pred odchodem do postele. Pani Ivanka Kohoutkova me tak nadzvedla mandle, ze budu mit potize s usnutim. Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #19 : Listopad 11, 2013, 11:57:04 pm »

Mildo , dik za odpoved. Tady je k tomu jeste reportaz  CT. Myslim, ze  k ombudsmanovi se to uz dostalo nebo dostane.
Ani mi neprislo, ze uz ubehl mesic, tan cas leti. Smích

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/249700-muslimky-opustily-ceskou-skolu-zakazovala-jim-nosit-satek/

Jsem zapomnela na tu reportaz, ja hlava derava. Smích

Ahoj Didi, udelal jsem velkou chybu, ze jsem si tu reportaz prohlidl jeste pred odchodem do postele. Pani Ivanka Kohoutkova me tak nadzvedla mandle, ze budu mit potize s usnutim. Nevím co si myslet/Nerozhodný

Mildo, tak to me mrzi. Ale muzu Te ujistit, ze nemas mandle vic zvednuty nezli ja a sice od vlastniho potomka. Akorat s tim rozdilem, ze ja to muzu resit okamzite. Mrknutí Tak Ti preju i presto dobrou noc.



Zaznamenáno
George85



Karma: 4
Příspěvků: 82



« Odpověď #20 : Listopad 12, 2013, 12:26:32 pm »

Omlouvam se za malinkate odboceni a zeptam se Haryho.
Pokud chces po muslimskych holkach dodrzovat evropska pravidla a zvyky a treba po nich chtit aby se oblekali ,,normalne", pak teda i souhlasis s tim, ze muslimove pozaduji dodrzovat zvyky, tradice a vse po evropskych holkach tam u nich....
Je to tak ??  Úsměv

Co chces touhle otazkou zjistit??? Je uplne jedno jestli s tim nekdo souhlasi nebo ne! Pravidla v Afghanistanu (popr. jinych muslimskych zemich) jsou dany, a kdo je porusi, ten dostane trest. Vubec by se s tebou nemazlili!!! Pokud by tam jela studovat evropska holka tak by ji nezbylo nic jineho nez se prizpusobit a vsem by tam byl uplne fuk jakou viru ona vyznava.

Podivejte se na VZRUSTAJICI problemy s muslimskou komunitou v cele Zapadni Evrope a zkuste se nad tim trochu zamyslet. Oni jsou ti, kdo jsou netolerantni vuci ostatnim! A takovym ja odmitam delat ustupky! Budoucnost ukaze, kdo z nas mel pravdu...
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #21 : Listopad 12, 2013, 12:48:05 pm »

To vravim ja...tu masu tych fanatikov neviem ci este niekto udrzi na uzde....dojde este ku kulturnym vojnam....a neviem ci clovek najde utociste v neutralnom svajciarsku...ci svedsku....minule som cital ako moslimovia znasilnovali zeny vo svedsku ...naco su nam tito ludia v europe..jednoducho nedavam im ziadne papiere a poslat do tych jaskyn odkial prisli.
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #22 : Listopad 12, 2013, 06:09:51 pm »

To vravim ja...tu masu tych fanatikov neviem ci este niekto udrzi na uzde....dojde este ku kulturnym vojnam....a neviem ci clovek najde utociste v neutralnom svajciarsku...ci svedsku....minule som cital ako moslimovia znasilnovali zeny vo svedsku ...naco su nam tito ludia v europe..jednoducho nedavam im ziadne papiere a poslat do tych jaskyn odkial prisli.

Hary, samozrejme je dobre, ze jsi vyjadril svuj nazor. Bylo by vsak lepsi, abys vecne uvedl duvody, ktere te k nemu vedou. Ono takove posilani do "jaskyn odkial prisli" nevyzniva moc vecne, naopak v nem vnimam pohrdani, povysenost, urazku i pocit nadrazenosti a radoby moci nad ostatnimi. Nemyslim si, ze by se v tehle zemich bezne bydlelo v jeskynich:-) Kdyz si to vztahnu na sebe, taky bych bral jako urazku (a dokonce hodne velkou), kdyby me prislusnik statu, ve kterem se rozhodnu zit, posilal do jeskyne, odkud jsem prisel, kdyz uz me ten dotycny stat povolil v nem pobyvat. A urcite ani tobe by se to same nelibilo.
A mimochodem, k tvemu "...dojde este ku kulturnym vojnam..." bych rekl svuj nazor: k temto nabozenskym valkam dochazi na celem svete po staleti a dochazet bohuzel jeste dlouho bude... neni snad jejich pricinou prave netolerance a nesnasenlivost rozdilnych kultur, ktere se navzajem nedokazi respektovat a tolerovat a ktere nedokazi najit cestu, jak spolu vychazet v klidu a miru? A tohle neni jen problem odlisne viry. Bohuzel je tahle nenavist a netolerance lidstvu prirozena, fotbalovi fanousci klubu X taky nedokazi v klidu a miru sledovat zapas spolu se fanousky klubu Y bez toho, aniz by se tam nepozabijeli a neznicili cely stadion... Proboha je to nutny? Z toho musi byt kazdemu fakt smutno...
A nakonec: fanatiky najdes vsude, mezi krestany, zidy, vsude, kam se podivas. I tebe muzeme chapat jako fanatickeho pisalka na forum www.mnichov.de  Úsměv (ber to jako zert).

Takhle to vnimam ja.


Prosim te, pokud budes reagovat, zdrz se urazeni, posilani do jeskyne a podobnych vymozenosti (alespon vuci me osobe).

Zdravi milda34 (Milan, muz)  
« Poslední změna: Listopad 12, 2013, 07:22:31 pm od milda34 » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #23 : Listopad 12, 2013, 07:22:12 pm »


 Milan uz to tu napisal aj dalsi...ustupkovu politiku by sme mali mi viest europania a co moslimovia?oni mozu byt bordel a mi sa stale budeme tvarit,ze nam to nevadi?Georg ci ako sa vola to napisal dobre...moslim nepozna povinosti,len svoje prava...to oni by sa mali snazit prisposobit zivotu v europe ked tu chcu zit ...neuveritelne ti europania si sami znicia europu tym zmyslanim multi kulti...chod ty do moslimskeho sveta so zenou ...a rob tam taky bordel ako oni robia tu...prinajlepsom ta ukamenuju a daju do basy.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #24 : Listopad 12, 2013, 07:26:57 pm »

Staci sa pozriet do Viedne a do velkych europskych miest aky neporiadok robi tato skupina ludi...oni sa tvaria,ze im to tam patri...su vulgarni agresivni neslusni...proste europa urobila velku chybu,ze dovolila tymto ludom v europe zit.Casy kedy Nemecko si spominam nechcelo davat prac.povolenia a povolenia na pobyt ludom z vychodnej europy su prec...este nedavno kazdy turek mal papiere a mi sme museli doslova zobrat o papiere...az neskor Eu pochopia,ze moslimov neintegruje tak preto otvorila prac.trhy aby ten nepomer vyrovnala lebo aj nemci pochopili,ze cech im bude mentalitou blizsi nez turek....su aj medzi nimi vynimky,ale je ich malo.Europa do 50r moj nazor bude moslimska a nasa kultura znicena.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #25 : Listopad 12, 2013, 07:27:46 pm »

http://rodobrana.wordpress.com/2013/07/24/moslimska-vlna-znasilnovania-vo-svedsku/
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #26 : Listopad 12, 2013, 08:42:19 pm »


pro Haryho:

http://www.aktuality.sk/clanok/208776/slovak-v-cechach-znasilnil-sedem-zien/
http://www.cas.sk/clanok/243512/bestialny-slovensky-gang-znasilnoval-zeny-v-britanii-dostali-36-rokov.html

A myslim, ze kdybych hledal dele nez 20 vterin, najdu toho o mnoho vic :-)

Tim se nechci NIKOHO dotknout, chci jen poukazat na to, ze v kazdem narode se najde "vykvet", ktery takove nechutnosti provadi. A ten "vykvet" se urcite neradi k naproste vetsine normalniho obyvatelstva. Takze znasilnuji jak Cesi, tak Somalci ci Britove, Slovaci ci Nemci, Holandane i Amici... nekdo vice, nekdo mene... ale urcite takovy clovek napatri k normalni populaci, at je to kde je to....

Zdravi milda34 (Milan, muz)
« Poslední změna: Listopad 12, 2013, 08:54:02 pm od milda34 » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #27 : Listopad 12, 2013, 08:52:54 pm »

Milan nastuduj si kriminalitu moslimov v europe a budes sokovany..toto co spravili ti slovenski banditi je neodpustitelne a zato dufam,ze budu potrestany.
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #28 : Listopad 12, 2013, 08:56:14 pm »

Milan nastuduj si kriminalitu moslimov v europe a budes sokovany..toto co spravili ti slovenski banditi je neodpustitelne a zato dufam,ze budu potrestany.
Pokud to udelali, i ja doufam, ze budou potrestani... zrovna tak jako ti Slovaci, co znasilnovali v Britanii nebo v Praze...
« Poslední změna: Listopad 12, 2013, 10:59:03 pm od milda34 » Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #29 : Listopad 12, 2013, 11:04:35 pm »


 Milan uz to tu napisal aj dalsi...ustupkovu politiku by sme mali mi viest europania a co moslimovia?oni mozu byt bordel a mi sa stale budeme tvarit,ze nam to nevadi?Georg ci ako sa vola to napisal dobre...moslim nepozna povinosti,len svoje prava...to oni by sa mali snazit prisposobit zivotu v europe ked tu chcu zit ...neuveritelne ti europania si sami znicia europu tym zmyslanim multi kulti...chod ty do moslimskeho sveta so zenou ...a rob tam taky bordel ako oni robia tu...prinajlepsom ta ukamenuju a daju do basy.

Ano to presne sem mel na mysli. Pokud s tim tedy souhlasis, že tady i tam se musi dodrzovat ty danne pravidla a zvyklosti..

Tedy pokud uvedu jen teoreticky priklad..

Haryho nebo Georgeho sestra se proti jejich vuli provda za muslima..
Pak se neco zvrtne a nebude vyvijet podle pravidel...
A ona Ti (Harry nebo George) bude telefonovat z nemocnice, ze prisla o oci a ma poleptany oblicej od kyseliny...
Podle toho co tady oba pisete...
Ji asi oba odpovite ze tam sla dobrovolne a tak mela dodrzovat jejich zvyky a pravidla ?? Co???

Hosi hosi, nazyvate nekoho fanatikem a sami se jak fanatici prezentujete...

Tohle jsou jen dve mlady holky ktere chteli studovat zdravotni skolu v satku na hlave...!!

Taky pridam link... http://www.muslimka.estranky.cz/clanky/zahalovani/proc-nosim-hidzab_.html
« Poslední změna: Listopad 13, 2013, 12:12:06 am od jirike » Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 10   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Mnichov.de © 2024

Stránka Čechů a Slováků o životě, práci a studiu v Mnichově - Německu. Užitečné články s aktuálními informacemi o životě, práci, studiu, kultuře, památkách, akcích v Mnichově i jinde v Německu. Diskuze, inzerce ubytování, práce i seznámení, galerie s fotkami, spolujízda z a do Mnichova. Vše co potřebujete vědět pokud se chystáte vycestovat a nebo přestěhovat do Mnichova - Německa.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München